Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.602
Cevap
10
Favori
88.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jonywayt

Valla ben en son 4.2.1 unteathed kullaniyorum daha yenisi var mi arkadaslar?

İP4Sve İpad 2 için bekleniyor hocam IPSW İ05 5.0.1 için ama bazı haberlere göre henuz fınalı cıkmıyan .ios 5.5.1 İÇİNDE jb cıkabılır denıyor..İP4 için zaten Jb var cıktı bır hafta önce..
  • pod2g twitterdan şansları yaver giderse bi hafta içinde jb yi sunacaklarını bildirdi..
    bu haftasonuna bekliyorum bakalım..
    4s ve ipad2 leri 5.0.1 e geçirme tavsiyesini yeniledi hala 5.0 da olanlar varsa bian önce 5.0.1 e geçsinler...
  • Hadi hayırlısı diyelim...
  • direk geciyorum 4.3.3 den artık 5.0.1 e. yalnız itunes 4 saatte indirecek gozukuyor ipsw dosyasını. baska bir yerden indirip ilgili foldera kopyalasam itunes ordan günceller değil mi?

indirebileceğim bir link biliyor musunuz?
  • Pod 2g İP4S ve İPAD2 için 5.0.1 yükseltın dıye mesaj atmış twitter'e yukseltmeyenler yükseltebilir bayağı iş cıddı cıddı bu hafta sonunda yayınlanacak gibi...

Tweetler
    pod2g @pod2g 38 dakika Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
    Yes, upgrade your 4S and iPad 2 to 5.0.1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuti07

direk geciyorum 4.3.3 den artık 5.0.1 e. yalnız itunes 4 saatte indirecek gozukuyor ipsw dosyasını. baska bir yerden indirip ilgili foldera kopyalasam itunes ordan günceller değil mi?

Buradan indirebilirsiniz...

http://www.redmondpie.com/download-5.0.1-ios-for-iphone-4s-iphone-4-3gs-ipad-2-ipad-1-ipod-touch-final-direct-links/

• quote:

Orijinalden alıntı: kuti07

direk geciyorum 4.3.3 den artık 5.0.1 e. yalnız itunes 4 saatte indirecek gozukuyor ipsw dosyasını. baska bir yerden indirip ilgili foldera kopyalasam itunes ordan günceller değil mi?

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

bu siteden istediğin sürümü indirebilirsin..

indirdikten sonra itunes ta shifte basılı tutarak update veya restore a (hangisini yapacaksan) basarsan kendi indirdiğin versiyonu seçip yüklersin...ilgili dosyaya kopyalamana gerek kalmaz dursun masaüstünde sadece shift+update veya shift+restore basıp o dosyayı sec itunesta

• Jailbreak ile ilgili cahil biri olarak soruyorum arkadaşlar.

Jailbreak çıktığında locked telefonlarda kullanılabilecekmi ? Yoksa unlock işlemi için jailbreak yetmiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmon

Jailbreak ile ilgili cahil biri olarak soruyorum arkadaşlar.

Jailbreak çıktığında locked telefonlarda kullanılabilecekmi ? Yoksa unlock işlemi için jailbreak yetmiyormu ?

unlock için sadece jailbreak yetmiyor,o ayrı birşey..ama unlock cıkması ıcın once jailbreak cıkması sart..yanı jailbreak cıkması unlock ıcınde bı umut ışığıdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009

quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

Valla ben en son 4.2.1 unteathed kullaniyorum daha yenisi var mi arkadaslar?

İP4Sve İpad 2 için bekleniyor hocam IPSW İ05 5.0.1 için ama bazı haberlere göre henuz fınalı cıkmıyan .ios 5.5.1 İÇİNDE jb cıkabılır denıyor..İP4 için zaten Jb var cıktı bır hafta önce..

tesekkurler cevap için ip4 için 5.5.1 mi cıktı şimdi ?

şayet buysa gene shsh kaydı gerekecek mi ? bayadır kayıt almıyorum. son durumlar nedir bilmediğimden sopruyoruym :S
  • pod2g ipod2 ve iphone4s sahipleri için fırsat varken 5.0.1'e yükselme uyarısı yapmış, bilginize...
  • Şuan ipad2 de 4.3.3 mutlu huzurluyum ama baskılar arttı , bu apple en erken ne zaman 5.0.1 i imzalamayı bırakır acaba, jb. den önceye denk gelir mi?
  • Ters köşe olmayız umarım
  • bagis yapin beyler 5 10 dolar da olsa..adam haketti
  • Umarim beklentilerimiz cikarda hafta sonu jb yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

pod2g ipod2 ve iphone4s sahipleri için fırsat varken 5.0.1'e yükselme uyarısı yapmış, bilginize...

hala pil konusunda sorunlu bu sürüm.

yeni betaları kullananlar asıl pil iyileştirmesinin 5.0.2 vers. da olacağını söylüyorlar.

şimdi;

jb zaten pil düşmanı bana göre. Birde zaten pil konusunda yeterli iyileştirmeleri içermeyen 5.0.1 le birleşip voltranı oluşturmasın bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.t.y. -- 4 Ocak 2012; 0:20:40 >
  • amma dert ediyorsunuz pili yahu..jb cihaz fonksiyonlu cihaz tabiki daha cok kurcalanan cihazin sarji cabuk biter..bir suru geri planda calisan tweak koyuyorsun tabiki bunlarda pil yiyor ama sanki normal bir iphone 10 gun gidiyormus sizinki jb yapinca yarim gune dusmus tepkisi gostermeyin..4S lerde 3 g kapama olayi yok..3g zaten pil tuketiminde bence cok onemli..piller yazilimdan dolayida azalbilir ayrica A5 islemci daha hizli farkli bi yapi.neden bunlari goz ardi ediyorlar anlamiyorum..jb pil dusmani degildir....
  • arkadaşlar ipad 2 ios 5.0.1 için shsh alınabiliyor mu, şuan cihazım JB'siz şekilde 5.0.1'de. TinyUmbrella ile alamadım, iFaith de desteklemiyor. Var mıdır bunun yolu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kain061

amma dert ediyorsunuz pili yahu..jb cihaz fonksiyonlu cihaz tabiki daha cok kurcalanan cihazin sarji cabuk biter..bir suru geri planda calisan tweak koyuyorsun tabiki bunlarda pil yiyor ama sanki normal bir iphone 10 gun gidiyormus sizinki jb yapinca yarim gune dusmus tepkisi gostermeyin..4S lerde 3 g kapama olayi yok..3g zaten pil tuketiminde bence cok onemli..piller yazilimdan dolayida azalbilir ayrica A5 islemci daha hizli farkli bi yapi.neden bunlari goz ardi ediyorlar anlamiyorum..jb pil dusmani degildir....

+1 aynen katılıyorum not; bekleyen derviş muradına ermiş
    beklemeye devam

• arkadaşlar jb 5.0.1 (9A405) e mi gelecek yoksa 9A406 ya mı gelecek? bir de 9a406 için nasıl guncelleme yapıyor? i tunes a bağladığımda guncelleme gormuyor? siz ce 9a406 ya geçersem jb için sıkıntı olurmu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.