Şimdi Ara

iOS 17 | ANA KONU l 17.5.1 (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.091
Cevap
387
Favori
506.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mesajda beğeni tuşuna çökmek lazım , başa tutturmalı , böyle bir rezillik yok , sırf küçük diye mini almıştım , ilk fırsatta elden çıkarıp o fiyat ne alabiliyorsam alacağım .
  • madmax50 kullanıcısına yanıt

Sizin bu tabloya göre iphone 13 batarya bakımından 17.5.1 bir önceki sürümden çok daha iyi. Doğru anlamışım değil mi?

• Hocam bu profili yükleyince sağl altta işaretlediğimböyle bir uygulama sizde de yükleniyor değil mi?

iOS 17  | ANA KONU l 17.5.1
  • Prfssr kullanıcısına yanıt

Profil yükleyince geliyor ve kaldırılamıyor ben de profili sildim içime sinmediği için, kapitalizmin iyice b.k çıktı para vererek aldığımız malı özgürce kullanamıyoruz. Herkes kazık atma derdinde.

• Prfssr kullanıcısına yanıt

Evet hocam betaya dahil olmuş gibi oluyorsunuz Feedback uygulaması yükleniyor. Zararsız arka planda çalışmıyor. Uzunca basın. Ana ekrandan kaldırın. 👍

• Quake5252 Q kullanıcısına yanıt

Rica ederim olmaz hocam Apple’ın uygulaması. Uzunca basın ana ekrandan silin deyin. Bir daha rahatsız etmez sizi. :)

• ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    Pili en verimli kullanan sürüm İOS 16.6.1 olmuş. Sonrasının böyle olmayacağını bile bile geçmiştim iOS 17’ye. Gerçekten, bu telefonlara 60-70.000 gibi paralar ödeyip sonra bu acayip sonuçlara maruz kalmak insanı sinir hastası eder.
    Bende de mini vardı ama maalesef dediğiniz gibi satıp düz 13 almak zorunda kaldım içine ettiler cihazın ios 16 sürümündeyken çok iyi gidiyodu pili.
  • hunter_tolga H kullanıcısına yanıt
    İlk aldığımda hangi sürüm vardı hatırlamıyorum pili bitmiyordu .
  • MasteR kullanıcısına yanıt

Evet %10 gibi batarya süresi artmış. İos 16 ya göre yine çok kötü.

Grafikte se2020 modeline dikkat edin hiç değişim yok apple dokunmamış bu modele. İos ile alakalı bir durum olsaydı bu telefonda değişirdi ama apple ucuz modele dokunmamış. Dünyada halen çok satan iphone 13 modelinin fişini çekmiş resmen

• 17.5.1 yükledim hala batarya performansı çok iyii.Sabah 6 da çıkarmama rağmen şarjım şuan 56
  • 17.5’e döndüm. 17.6 ve sonrakilerin durumuna göre bakacağım. ✌🏼
  • kinemania K kullanıcısına yanıt
    Nasıl dönülüyor hocam anlatabilir misiniz nelere dikkat etmemiz lazım
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Cihaz neydi hocam
    Cihaz mini miydi hocam sende
  • Sdgn96 S kullanıcısına yanıt
    Bu işlem iTunes ile şöyle yapılıyor:

Önce ipsw.me sitesinden telefon modeline uygun İOS 17.5 yazılımını bilgisayarınıza indireceksiniz.

Telefonunuzda İCloud’ta, whatsApp, fotoğraflar, notlar ve rehber dışında diğer uygulamaların iCloud’a yedeklemesini kapatacaksınız. Bu şekilde son defa iCloud yedeklemesi alacaksınız.

Yedekleme tamamlandıktan sonra (yani sadece whatsApp, fotoğraflar, notlar ve rehber iCloud’a yedeklenmiş olacak), iphone’u bul’u kapatıp, icloud’tan çıkış yaptıktan sonra telefonunuzu bilgisayara bağlı şekilde DFU moduna alacaksınız. DFU Moduna geçiş için tuş kombinasyonları var. Bunları YouTube’ta bulabilirsiniz.

Telefon DFU moduna geçtikten sonra indirdiğiniz yazılımı telefonunuza kurmaya başlayacaksınız. Kurulum bitince telefonunuzu “yeni bir iPhone olarak ayarla”yı seçmelisiniz.

Telefon aktif hale gelince iCloud’a giriş yaptığınızda rehberiniz, fotoğraflarınız, notlar vs Zaman içinde geri geliyor olacak. Whafsapp, banka vb. diğer uygulamaları AppStore’dan tek tek indireceksiniz.

Bu, aynı zamanda temiz kurulum da olmuş oluyor. Bazı detayları daha fazla yazamadım. YouTube’ta bununla ilgili çok video var (temiz kurulum, DFU moduna alma vs). O videoları seyrederek nasıl yapıldığını öncelikle görün derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinemania -- 25 Mayıs 2024; 18:36:16 >

Düz iPhone 12
    13 için 15.5.1 15.5 den daha uzun şarj vermiş gibi görünüyor , bende de 13 mini var yüklesem mi acaba
    Bir yükseliş olduysa geçin bence. Sonrakinde düşüş olursa 17.5.1’de biraz beklersiniz. Ben sert düşüş olduğu için döndüm ve kullanımda da fark ettim. Bir de şu “hortlayan” ısınma filan içime sinmedi. Bir önceki sürümün de karşılaştırmasına/grafiğine bakın.
  • Safarinin içine etmişler reziller.!!! Sinir oldum arkadaş sayfa geriye alamiyorum bune saçmalik
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.