Şimdi Ara

iOS 17 | ANA KONU l 17.6.1 (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Oner4343 , gelendostlu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
7.602
Cevap
348
Favori
635.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15 pm güncelleme öncesi % 100 den 20 ye en az 7 saat ekran süresi veriyordu şimdi 5:30 saate düştü hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme ile bir sürü yeri bozulan eski android cihazlara döndü. Sabır sınırlarımı zorluyorlar.

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Güncellemeler duvar kağıdı eklenmesinden öteye gitmemeye başladı :)

Bir çok bug var ios ta. Ios 18 de iyi bir devrim yapması gerekiyor Apple in yapay zeka ile birlikte, yoksa şu an Android tarafında One UI çok iyi bir noktaya geldi rekabet etmesi zorlaşacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • developer.84 kullanıcısına yanıt

OpenAI ile güzel bir iş çıkabilir umarım hocam. Google’ın dandik gemini’ından her türlü iyi olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gemini çok geride bazı konularda ChatGpt hala en iyisi. Heleki 4o.

Bakalım bende merakla bekliyorum. Şu scroll hizida mutlaka değişmeli :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ChatGPT plus kullanıyorum umarım Google ile anlaşmak yerine bunlarla anlaşırlar.

• Sdgn96 S kullanıcısına yanıt

hocam telefon kendi kendine 17.5.1 guncellemis oto guncellemeyi kapatmayi unutmusum 17.5 den sonra , 17.5.1 bende gayet akici ve batarya bir tik daha iyi gibi geldi bana cihaz 15p

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Bir kaç güncelleme sonrası düzelmese bende niyeti bozdum s24u falan geçecem sanırım

• 17.5.1

17.5 e göre daha sıcak bir cihaz ve hali ile daha çabuk biten pil ile karşımıza çıkıyor.

• Arkadaşlar güncellemeleri kapatmak için aşağıdaki mesajıma göz atabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158753708

• orcunbayrak kullanıcısına yanıt
    Hocam ben pc den itunesle güncelledim 17.5.1 e şuana kadar telefonda ısınma sorunu, hızlı şarj gitme sorunu, alarm çalmama sorunu, uygulamalarda( instagram twitter trendyol spotify vs bir çok uygulama) titremeler aşağı yukarı yaparken takılmalar var (17.4.1 le geçmişti bu sorun şimdi tekrar olmaya başladı) çok memnun değilim bu güncellemeden

• 13 pro 16.6.1’de kaldım, ne zaman düzelir diye bekliyorum ama yok sanırım

• 17.5 candır ios 16.7 deki gibi pil harika gidiyor 10 saat ekran süresi alıyorum batarya sağlığım 92 1 sene oldu alalı 17.6 geçmem heralde

• WatchteR kullanıcısına yanıt

Üstad teşekkür ederim kapattım fakat bu profilin zararı olmaz değilmi cihaza.?

• 17.5 de Google haritalar konum bozulmuştu 17.5.1 ile düzelmiş

• Sdgn96 S kullanıcısına yanıt

Söylediğiniz sorunların hiç biri yok bende hocam telefon üstünden güncelledim ben. Şarj olarakta çok memnunum açıkçası

• Twitter'dan gelen bildirimleri okurken örneğin 15 tanesinin 5'i okundu kaydırdım bir bakıyorum diğerleri kayboluyor birden 🙄

• drjacob kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Genelde sizin öngörüleriniz tutuyor. 17.6 beta bu hafta gelmez mi ? 17.5.1 basta iyi gibiydi ya da bana oyle geldi ama gün geçtikçe degisik sıkıntılılar cikiyor. Beta ciksin 1 dk durmam bu sürümde.

• iOS 17  | ANA KONU l 17.6.1

iOS 17  | ANA KONU l 17.6.1

iphone 15 için en iyi sürüm 17.3.1 görünüyor. 17.5.1 sürümüyle %10 batarya süresi azalmış. İşin ilginç yanı %10'da performans düşmüş.

iphone 13'ü apple resmen güncellemelerle gömmüş. Pil süresi %30 azalmış. Baktılar insanlar üst model almıyor planlı eskitme işte budur.

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.