Şimdi Ara

İOS 13 Whatsapp Yedeğini 12’ye Yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İos 13 de aldığım Whatsapp yedeğini nasıl 12’ye kurabilirim arkadaşlar ? Aslında biliyorum yedeğin alt sürüme yüklenmediğini ama bunu itunes yada icloud yedeklemesinden yapılan yedeklemelerde olduğunu sanıyordum.
    Böyle aptalca bir şey olamaz ne alakası var yeni sürümden eski sürüme yedek yüklenmemesi sanki sistem yedeği. Nasıl yapabilirim arkadaşlar.bir çözümü var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Whatsapp yedeği yükleniyor iTunes ve iCloud yedeği yüklenmez karıştırdınız sanırım. Ben 13 b1 den 12 ye döndüm sıkıntı çıkmadı wp konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfbc344

Whatsapp yedeği yükleniyor iTunes ve iCloud yedeği yüklenmez karıştırdınız sanırım. Ben 13 b1 den 12 ye döndüm sıkıntı çıkmadı wp konusunda
    O zaman bende neden yüklenmiyor. İnternetten baktım oradada aynı şekilde alt sürüme yüklenmiyor diye yazmışlardı

İOS 13 Whatsapp Yedeğini 12’ye Yükleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Albayrak -- 22 Haziran 2019; 20:48:58 >

• Çünkü WhatsApp bulut tabanlı yedekleme yapıyor ve siz WhatsApp üzerinden sohbet yedeğini iCloud'a yüklememişsiniz. Dolayısıyla artık o geçmişi geri getiremezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Çünkü WhatsApp bulut tabanlı yedekleme yapıyor ve siz WhatsApp üzerinden sohbet yedeğini iCloud'a yüklememişsiniz. Dolayısıyla artık o geçmişi geri getiremezsiniz.
    Nasıl icloud a yüklememişim ? Yükledim icloudda gözüküyor 50 mb olarak ve her zaman yedeklediğim gibi yedekledim ios 13 beta 2 den 12 ye döndüm sonra bu bela oldu başıma

• Yedek bulunamadı demesinin sebebi bu. Telefonu sıfırlayıp bir de iCloud'dan geri yükle yapıp dene istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Yedek bulunamadı demesinin sebebi bu. Telefonu sıfırlayıp bir de iCloud'dan geri yükle yapıp dene istersen.
    Ben iclouda sadece rehberi birde whatsappı yedeklerim başka yedek almam. İcloud içinde saklama alanı kısmında whatsapp yedeği gözüküyor yedek var ama whatsapp görmüyor işte yedeği sorun orada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.