Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.241
Cevap
247
Favori
292.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok zor bir kestirmedir, ondan dolayı bulamamışsınızdır. 😁

https://www.icloud.com/shortcuts/d33d01f5aed5434bb36face2417643ce
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle konuya emek veren arkadaşlara sonsuz teşekkürler. araç modu kestirmesine otomasyon ekledim. yani bluetooth araca bağlı olunca safariden ilgili çalma listesinin urlsini açtırıyorum. sorun yok ancak hep aynı çalma listesini dinlememek adına rastgele bir şarkı açsın istiyorum bunun bir yöntemi var mıdır?

• Merhaba, aracıma bindiğimde telefonumun internet paylaşımını açmasını istiyorum. Bunun için bir kestirme yapılabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShortcutsMaster

Çok zor bir kestirmedir, ondan dolayı bulamamışsınızdır. 😁

https://www.icloud.com/shortcuts/d33d01f5aed5434bb36face2417643ce
    Hocam merhabalar. Ben bir otomasyon ile ilgili danışacaktım size. Evde Wi-Fi var. Evdeyken wifiye bağlanınca uçak moduna alıp Wi-Fiden bağlantı kurmasını istiyorum telefonun. Evden çıkınca Wi-Fiden kopunca da uçak modunu kapatıp sim kartı açmasını istiyorum. Bu mümkün müdür? Bana sormadan otomatik bir şekilde yapılabilir mi? Teşekkürler

• sahin1001 S kullanıcısına yanıt
    Wi-Fi otomasyonu size sormadan çalışamaz.
  • Arkadaşlar airpods u farklı cihazlarla kullanıyorum tekrar telefona bağlamak istediğim zaman ayarlar bluetooth oradan airpods u tekrar seçiyorum bununla ilgili bir kestirme olabilir mi ana ekrana ekleyip tek tıkla airpods a bağlansın
  • Gece 23'te zil sesini azaltıp, sabah 10'da zil sesinin yükseltecek bir otomasyon ya da kestirme yapmak istiyorum ama zil sesi ile ilgili bir işlem bulamadım. @ShortcutsMaster yardımcı olabilir misiniz?

• epcel E kullanıcısına yanıt

Doğru, öyle bir işlem yok. Maalesef istediğiniz şey mümkün değil.

Yerine ancak "rahatsız etme" modu kullanılabilir, sesi tümden keser.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

telefona başka bir BT cihaza bağlanmak için kestirmelerle talimat veremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 6 Mayıs 2021; 9:53:1 >

Olmamasına üzüldüm. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Anladım hocam teşekkürler
  • Merhabalar, telefonum şarj olur iken %80 seviyesine ulaştığında bildirim sesi tarzı bir şey çalmasını istiyorum, fakat bildirim sesi eklemeyi bulamadım yardım etme şansınız var mı? @ShortcutsMaster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balciburak -- 22 Mayıs 2021; 13:22:26 >
  • balciburak B kullanıcısına yanıt
    Ses dosyasını iCloud’a atıp ordan “dosya al” işlemiyle kestirmeye yedirebilrisiniz. Veya base64 olarak kodlayıp kestirmeye gömebilirsiniz, sonra da kod çözüp çalarsınız (base64 kodlama ve çözme de kestirme içinden yapılır).

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ses dosyasının formatı ne olmalı acaba?

• balciburak B kullanıcısına yanıt
    iPhone’un standart olarak oynatabildiği herhangi bir format.

• Toplu halde Güncel kestirme listesi var mı ?

• Merhaba telefonum aracımın Bluetoothuna bağlanınca istediğim my Peugeot uygulamasının açılmasını istiyorum mümkün mü?

• busonartik kullanıcısına yanıt
    Mümkün (yüksek ihtimalle).
    CarPlay varsa daha kolay, yoksa daha zor.

• Çektiğim fotoğrafları belirtilen klasöre atacak bir kestirme biliyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.