Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.241
Cevap
247
Favori
292.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgi için teşekkürler.
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    App Installer adli kestirme nasil calisiyor? Bu kestirme uygulamalari inzalamaya yariyormus ve JB lingini icretsizce yukleyebiliyormusuz.
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    İlgi alanımın dışında bir olay. Ama imzalıyorsa o zaman ilk önce bir sertifika satın almanız lazım ki hafta başı yeniden imzalamak zorunda kalmayasınız, yoksa piyasadaki Çin işi haftalık sertifika veren diğer alternatiflerinden bir farkı olmaz diye düşünüyorum.
    Yine de dediğim gibi derinlemesine araştırmadım.
  • Merhaba

Birilerine bişey göndereceğimiz zaman bir bağlantıyı kopyaladığımızda O kestirmeyi çalıştırdığımızda bize kısa bir link verebilme ve aynı zamanda gerekirse qr kod verebilme imkanı var mıdır ?

• Merhaba. İos son sürüm yüklü. Şarj belli bir yüzdeye geldiğinde gücü kes kestirmesi yapılabilir mi? Konuya bakındım ama göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • infazci captain kullanıcısına yanıt
    Yani sizce Apple, telefonun güç kontrolörü gibi önemli bir donanım parçasıyla serbestçe oynamanıza izin verir mi hiç?
    Tabiki hayır.
    Ayarlardaki optimize şarj seçeneğiyle yetinmeniz lazım.
  • eagle_beagle kullanıcısına yanıt

Twitter video download eskiden vardı şuan çalışmıyor bende arıyorum bulan varsa süper olur.

Yetinemiyorum sıkıntı bu ya zaten

• infazci captain kullanıcısına yanıt
    Bunu bende bulamadım. Gittim akıllı priz aldım. İstediğim süreyi ayarlıyorum ve otomatik şarjı kesiyor süre dolunca. Ben genelde 45 dk hızlı şarj ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infazci captain

Merhaba. İos son sürüm yüklü. Şarj belli bir yüzdeye geldiğinde gücü kes kestirmesi yapılabilir mi? Konuya bakındım ama göremedim.

Bir adet akıllı priz alıyorsunuz (ben Tuya aldım) Kestirmelere Tuya’yı kapat kestirmesi ekliyorsunuz. Otomasyona girip şarj %80’in üzerine çıktığında kestirmeyi çalıştır komutunu veriyorsunuz ve “Tuya’yı kapat” kestirmesini seçip çalışmadan önce sor tikini kapalı konuma getiriyorsunuz.

Merhaba ben de Metni Seslendir özelliği sağlıklı çalışmıyor. Otomasyonu ayarlarken her şeyi kuralına uygun yapıyorum. Örneğin basit bir otomasyon ayarlar'ı açtığımda merhaba metnini seslendirsin istiyorum. Önce metin giriyorum ''Merhaba'' diyerek sonra ona bağlı bir Metni Seslendir ekliyorum. Çalıştırırken sorma diyorum. Sağ alttaki play ikonundan otomasyonu dinliyorum düzgün sağlıklı çalışıyor. Fakat gerçekten gidip Ayarlar'a girdiğimde bazen kesik kesik yarım bir ses geliyor. Bazen hiç gelmiyor. Otomasyon çalıştırılıyor diye bildirimini de alıyorum. Otomasyon çalışıyor fakat Metni Seslendirme özelliğinde bi sıkıntı var gibi. Yardımcı olur musunuz?

• Şimdi saçma bir şey keşfettim. Metni Seslendirmede sıkıntı yaşıyordum her şeyi doğru yapmama rağmen istediğim metin seslenmiyordu. Kesik kesik geliyordu sirinin sesi ne dediği anlaşılmıyordu. Seslendirme ayarında seslendireni Siri değil de Yelda yaptığım zaman bu sorun ortadan kalktı. Ne alaka çözemedim. Yelda'nın sesi çekilecek gibi değil Siri'nin sesini düzeltme şansım var mı ?

• Cem300 kullanıcısına yanıt
    Loader.to Twitterda çalışıyor ama Instagramda çalışmadı. Ben de instagram için arıyorum.
  • EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt

• Cem300 kullanıcısına yanıt

Sa.hocam bana video indirme programı veya kestirmesi lazım mesela internette çukur dizisini indirmek istiyorum indiremiyorum.Eskiden browser pro ile iniyordu şimdi öyle bir program veya kestirme var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

Sa.hocam bana video indirme programı veya kestirmesi lazım mesela internette çukur dizisini indirmek istiyorum indiremiyorum.Eskiden browser pro ile iniyordu şimdi öyle bir program veya kestirme var mı ?

Bana da lazım. Mevcut linkler URL hatası veriyor. Ben videoyu ve videodaki sesi ayrıca indirmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Bana da lazım. Mevcut linkler URL hatası veriyor. Ben videoyu ve videodaki sesi ayrıca indirmek istiyorum.

Alıntıları Göster

Hocam bana video indirsin yeter valla askerdeyim haftasonu internet paketim var.Haftasonu indirip haftaiçi izlemek istiyorum.Böyle bir program vs bilen varsa çok sevaba girer

• Carbon Dioxide kullanıcısına yanıt
    Bu uygulamadan oldukça memnunum tek handikapı
    Fotoğraflar uygulanmasına eklenmiyor.
    Şu ana kadar yakalayamadığı video olmadı:)

https://apps.apple.com/tr/app/video-now-lite-indirmek-%C3%BCcretsiz-free-app-download/id1075256004?l=tr
    Bölgeyi değiştirip öyle indirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y4Ş4R -- 3 Şubat 2021; 19:51:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y4Ş4R

Bu uygulamadan oldukça memnunum tek handikapı
    Fotoğraflar uygulanmasına eklenmiyor.
    Şu ana kadar yakalayamadığı video olmadı:)

https://apps.apple.com/tr/app/video-now-lite-indirmek-%C3%BCcretsiz-free-app-download/id1075256004?l=tr
    Bölgeyi değiştirip öyle indirin

Hocam nasıl yapıyoruz bölgeyi abd yaptım olmadı :/

app storeye bağlanılamıyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Dioxide -- 3 Şubat 2021; 20:9:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Alıntıları Göster
    Var mı çalışan kestirme. İp12 de mevcut kestirmeler çalışmadı. URL hatası verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.