Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.241
Cevap
247
Favori
292.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

Hocam bana video indirsin yeter valla askerdeyim haftasonu internet paketim var.Haftasonu indirip haftaiçi izlemek istiyorum.Böyle bir program vs bilen varsa çok sevaba girer

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=tiB41jYXymk&feature=youtu.be

Bu videonun altındaki indirme linki çalıştı. Benim gibi arayanlara faydası olur umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. İphone ile Macbook açıp kapatma -uykuya alma uyandırma-kilitleme kilit açma fonksiyonları kullanabileceğimiz kestirme var mı ? aç-kapat olmaz belki biliyorum ama diğer işlevler çok güzel olur eğer varsa. google da arama yaptım ama biraz karışık geldi. yardımcı olabilecek birileri var mı ? iphone ve macbook ikisi de en güncel sürümde

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Bu videonun altındaki indirme linki çalıştı. Benim gibi arayanlara faydası olur umarım.

Alıntıları Göster

Sadece youtube da mı çalışıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Alıntıları Göster

Baktım şimdi youtube ve instagramdan indirme yapabiliyor ama bana normal siteseki videoları indirebilecek bi uygulama lazım.Dizileri indirmek için kullanıcam.

• Normal sitelerden video indirme programı , kestirmesi vs bişey bilen yok mu ?

• Carbon Dioxide kullanıcısına yanıt
    Uygulama yok internet siteleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burActive

Uygulama yok internet siteleri var.

Özel mesaj atar mısınız nasıl oluyor

• Konu ios 14 kestirme/otomasyon bildirimleri. Ayarlar/ekran süresi/tüm etkinlikleri gör/ içerisinden kestirme bildirimleri kapatıyorum ama 1 gün sonra otomasyon bildirimleri yeniden aktif oluyor. Otomasyon bildirimlerini kalıcı olarak kapatmak için ne yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Konu ios 14 kestirme/otomasyon bildirimleri. Ayarlar/ekran süresi/tüm etkinlikleri gör/ içerisinden kestirme bildirimleri kapatıyorum ama 1 gün sonra otomasyon bildirimleri yeniden aktif oluyor. Otomasyon bildirimlerini kalıcı olarak kapatmak için ne yapabilirim.
    Bunu bende merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loader.to kestirmesi çalışmıyor artık. Instagramdan video indirme kestirmesi var mı elinde çalışan?
  • EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Instagramda çalıştıramadım.

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım

Bu hatayı veriyor bütün videolarda Gizli hesap ya da açık hesap farketmeden.

Telefon 6s. Versiyon 14.1. versiyonla alakalı olabilir mi?
  • EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt
    Instagram kullanmıyorum, dolayısıyla kontrol edemem, ama kapalı hesaplardan sadece bu kestirme indirebiliyorhttps://www.icloud.com/shortcuts/a39c010027fd4943a1c341a97a8ee677
    Ayrıca indirmek için uygulama içinden değil, safari içinde paylaş menüsüyle kestirmeyi çağırmak gerekiyor.
    Safariden denediğimde de Rusça bir hata verdi kestirme. Acaba neyi yanlış yapıyorum?
  • iamele İ kullanıcısına yanıt

Daha önce de yazdığım gibi Instagram kullanmıyorum, dolayısıyla deneme imkanım yok.

Hatayı paylaşmanız lazım, belki o zaman yorum getirebiliriz.

• Hocam tek kestirmeyle Wi-Fi modu kapatıp hücreseli + Bluetooth + Spotify açma kestirmesi var mı?
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Arka arkaya saydığınız blokları sıralarsanız olacak zaten. Bunda zor bir şey yok.

https://www.icloud.com/shortcuts/b06b27cfe9fb4119912bc1d99b47c67b
    Teşekkür ederim hocam. Bu kestirme işlerinden pek anlamıyorum elinize sağlık. Peki bir kez daha basılınca Bluetooth kapatıp hücreselden wifiye geçmeyi yapabilir miyiz ki?
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

O daha zor, yani menüsüz tek tuş açma/kapama kestirmeler bir sürü kontrol yapmak zorunda kaldığından daha karmaşıktır.

Ayrıca istediğiniz ilk kestirme Spotify açtığı için, sonucunda kontrol Spotify uygulamasına geçer, ve dolayısıyla yeniden işlem yapmak için tekrar widget veya kestirme uygulamasına ulaşmanız lazım. Böyle durumda aynı kestirmenin içine işlemlerin tersini ekleyip işleri zorlaşmaktansa ayrı bir kestirme oluşturup işlemlerin tersini ekleyin.

• Arkadaşlar merhaba, aç ve kapa seçenekleri olmayan tek tıklamayla bluetooth ve hücresel açıp kapatan kestirme bulamadım. Olan varsa link atabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.