Şimdi Ara

iOS 12 ile Kestirmeler - Shortcuts Paylaşım (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
2.241
Cevap
248
Favori
292.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam oradaki kestirmeler widgetı çalışmıyordu ancak şu an baktım kendi kendine düzelmiş
  • Telefonu kapamak icinde bir kestirme varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Var - telefonun sağ tarafındaki tuşa (veya yeni modellerde kapama ve ses tuşlarından birine birlikte) uzun basarsanız kapama menüsü çıkıyor.
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Yani yok. Ben tek dokunusla kapansin isterdim.

Tek dokunuşla olmaz. İlla kestimeleri alet edeceğim diyorsanız prefs://root=General#SHUTDOWN_LABEL kullanmanız lazım, ama yine ikinci kez basmak gerekecek.

Bunu ne ile yapacagim, safariye yazinca gecersiz adres diyor.

Kestirme istediniz ya, doğal olarak Kestirmeler içinden "URL aç" komutuyla yapacaksınız (iOS 13 ve üstü için geçerli).

Yaptim simdi oldu sagol. Ilk basta direk safariye girip deneyim dedimde öyle olmamisti.

• HandK kullanıcısına yanıt

bende bilmiyorum herhangi bir güvenlik sorunu teşkil ediyor mu etmiyor mu? Şahsen güvenip kullanamadım arada kaldığım için

• madenipara11 M kullanıcısına yanıt

[Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 13:4:35 >
  • eser_aga_83 kullanıcısına yanıt

ios 14 otomasyonda dedikleriniz hepsi yapılabiliyor

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

Hocam iki kez dokunuyorum kestirmeye ancak tepki vermiyor neden olabilir acaba? Yeelight 1s kullanıyorum

• head kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle lambanızı Ev uygulamasına ekleyin. Daha sonra benim paylaştığım kestirmenin içindekilere bakarak kendiniz baştan yeni kestirme oluşturun. Zaten çok basit 3 -4 adımlı bir şey. İki kez dokunmanız gereken kestirme değil kestirmeyi Arkaya dokun özelliğinde iki kez dokun kısmına eklerseniz telefonunuzun arkadına iki kere dokunarak açıp kaparabilirsiniz
  • drarter kullanıcısına yanıt
    İos 14 te sorunlu. Geçmemeye sonuna kadar zorlayacağım. 15 belki iyi olursa bekliyorum bakalım
  • Arkadaşlar merhaba,

Telefonumda biri nano sim- biri e-sim olmak üzere çift hat kullanıyorum. E-sim şirket hattım oldugundan hafta içi akşam ve haftasonları manuel olarak kapatıyorum. Bu işlemi otomatik saat zamanlı yapabileceğim bir kestirme bulabilir miyim?

• Hafta içi her gün, her bir saatte bir X uygulaması açılsın istiyorum. Bunu otomasyon kullanarak nasıl yapabilirim?

@ShortcutsMaster hocam bu konuda bilginiz olduğu için sizi etiketledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser_aga_83

İos 14 te sorunlu. Geçmemeye sonuna kadar zorlayacağım. 15 belki iyi olursa bekliyorum bakalım

dostum ne sorunlu bende hiç bir problem yok çok memnunum kestirmeler dışında ise nedir problem

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Hafta içi her gün, her bir saatte bir X uygulaması açılsın istiyorum. Bunu otomasyon kullanarak nasıl yapabilirim?

@ShortcutsMaster hocam bu konuda bilginiz olduğu için sizi etiketledim.

otomsyon kısmına geçin artıya basın kişisel otomasyon oluşturu tıklayın günün belirli bir saati var üstte ordan hangi saatte hangi günde tekrarlansın mı onları ayarlayın sonraya basın sol üst köşede uygulamalar var oradan bu dediğinize uygun uygulama listeleri çıkacaktır onu seçiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: drarter

otomsyon kısmına geçin artıya basın kişisel otomasyon oluşturu tıklayın günün belirli bir saati var üstte ordan hangi saatte hangi günde tekrarlansın mı onları ayarlayın sonraya basın sol üst köşede uygulamalar var oradan bu dediğinize uygun uygulama listeleri çıkacaktır onu seçiyorsunuz

Alıntıları Göster
    @Nemesis-Prime
    Bu tavsiye doğru, tek eklemek istediğim tekrarlama modu haftalık olmalı, o zaman hafta içi/ hafta sonu gün seçmeye izin veriyor.
    Yalnız otomasyonun çalışmama ihtimali yüksek çünkü kilitli ekrandan uygulamayı çalıştıramaz.

• Yaptım hocam. Her ikinize de teşekkür ederim.

Bu arada dediğiniz gibi kilit ekrandayken çalışmıyor. Ama bu haliyle de işimi görüyor.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.