Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
65
Favori
704.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalinde kampanya 31 aralıkta bitiyor evet ama diyelim ki cihazınızın bataryasında sorun var elbette değişir garantisi olduğu sürece garantisi yoksa ücretli değiştirir yıl sonundan itibaren fiyatlar 350 tl olucak sanırım öyle birşey yazıyordu appleda
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal hatalardan kaynaklanıyor cihazı kapatıp açtıgınızda sorun düzeliyor zaten ama sık sık oluyorsa itunes ile geri yükle yapıp yeni bir iphone olarak kurun yada icloud yedeğinizi yükleyin sorun cözülür:) ios 11de bana da oluyordu artık hic olmuyor
  • 12.1 e geçince Siri çalışmaz oldu. Bir de kulaklık takınca telefon donmaya başladı. Var mı çözümünü bilen birileri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Bende 780 döngü vardı zorluda ücretsiz değişim yaptırdım

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Garanti devam cihazda bataryayı kullanım 500 döngü dolmaya yakın değiştirmek daha mantıklı olur diye 3 ay daha oynar kafadan ondan dedim

Bursa’da servis yakın zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stringy_gurkan

Öncelikle operatörünüz Turkcell mi? Aynı sorunu Turkcell’de iken yaşıyordum. Turkcell müşteri hizmetleri, hattımda sorun olmamasını söylemesine rağmen sorun hattımda çıktı. Türk telekom’a geçtim ve sorunum çözüldü.
    Bende de sms attığımda cihaz şebekeden düşüyordu. LTE açıkken 3g 2g sonra servis yok sonra tekrar LTE vs. şeklinde döngü içerisinde devam ediyor ve uçak moduna almadan düzelmiyordu. Bu sorundan dolayı cihaz garantide değişti ama sorun çözülmedi. Yeni sim kart aldım düzelmedi. Başkasının Turkcell hattını takıyordum, öyle bir sorun olmuyordu. Sadece benim hattımda oluyordu. Telekoma geçtim kafam rahat. Yaşadığım şehirde ilginç bir şekilde turkcell den daha hızlı internet.
  • deezer'da kullandım zamanında ama hoşuma gitmedi,spotify ve tidal arasında gidip geliyorum,biraz daha deneyeceğim apple music'i bakalım
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Kayıt olmadım ama sanırım telefona yükleyince eskiden kullandığım hesaba direk bağlandı. Güncel müzik listem nasıl geldi onu anlamadım. Gündüz uğraşayım cozerim artık bir şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik güncellemeler kapalı olduğu halde kendi kendine sürüm indirip yükleyeyim mi diye soruyor, ne anladım ben bu işten, boş yere mi koydular bu seçeneği? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Dark mode gibi onuda mi becerememis :))

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Dark mode gibi onuda mi becerememis :))
    İos cidden sorunlarla dolu :) ha ama teknolojiyi önemsemiyorsan güzel bir işletim sistemi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 12 de şifre tanıma özelliği geldi orada kayıtlı parolalar ile eşleştirmiştir belki, hazır açılmışken bari kullanıcı adı e mail kısmına da bakın lazım olursa şifre sıfırlarsınız :)

• Arkadaşlar nohon markasının bataryası nasıldır? Kullanan var mı aramızda?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Aynen sade duz hesap makinesi gibi isletim sistemi var :)

• Arkadaşlar güncellemeden sonra Ayarlarda lanet olası 1 yazısı kaldı ne yaptıysam nereye baktıysam bulamadım ne yapılmalı?

cihaz 6S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertLIVE -- 12 Kasım 2018; 11:36:8 >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Parolalar kısmına baktım orda Spotify kayıtlıymış ordan aldı demek ki parolada görülüyor orda zaten. Söylemesen arayıp dururdum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 12 Kasım 2018; 11:56:50 >
  • MertLIVE kullanıcısına yanıt
    Cihazi ayarlarda sifirla düzelir belki..

• Arkadaşlar ios 9 ile tanıtıldığından beri sürekli kullandığım spotlight arama kısmına kişinin ismini yazdığınızda resimdeki gibi arama ya da mesaj gönderme butonları vardı. Bu özelliği sıkça kullanıyordum ta ki dün 11.4'ten 12'ye geçene kadar.
    12'ye güncelledikten sonra arama yaptığımda resimdeki butonlar ortadan kalktı ve rehberden birini aramadıkça o kişi için telefon kısmı görünmüyor.
    ios 12 ile bu özelliği kaldırdılar ya da değiştirdiler mi yoksa bende mi sorun var ?
    Bir göz atıp yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.
    @Makale_Helvetia @diyar_21 @~Lion King~ @mhmmt42

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prince Oberyn -- 12 Kasım 2018; 17:16:15 >

• İos 12.3 ile belki bi nebze düzelir en güzel en kral sürüm cihaz ile gelen o yi tanitilan sürüm diye düşünüyorum bi sonraki sürümler cihazi kullanilamaz hale getiriyor..beklemeye dvmm xs kurcaladimm nedendir bilemem ama 8 plus ile yan yana getirdim kullanimi, ekrani, ekran dönüşü, ana menu geçişleri, kamera hizi, safari acilişi,ekran hassasiyeti daha güzel daha hoşnutluk birakti ama önümüzdeki yil xs bu zevki vermiyecek bunuda adim gibi biliyorum...

• Prince Oberyn P kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 11 sen 12 ye geçtim telefon üzerinden. Ama aynı iOS 11 de ki gibi çıkıyor sekmeler. Siz Siri ve aramalar bölümünden gösterilecek sekmeleri kontrol edin isterseniz.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.