Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
65
Favori
704.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.1.1 beta 2 kuran var mı 6-6 plus a beta 1 den şarj konusunda iyi mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Telefonum 6S, IOS 10'dan direkt olarak 12'ye geçiş yaptım fakat mesaj gönderemiyorum, bununla ilgili aynı sorunu yaşayan var mı veya çözümü var mıdır acaba ?
  • Hocam 11.4.1'den geçiş yaptım 12.1'e dfu mod ile. 11'de iken şebeke full çekiyordu ve cihaz açılır açılmaz şebeke geliyordu güncelleme yaptıktan sonra cihaz kurulum menüsünde şebeke çok geç geldi ve aranıyor kısmında çok bekledi.
    Cihazı kapalı konumdayken açarsam aranıyor kısmında çok bekletiyor bazen uçak modunda alıp çıkarmak zorunda kalıyorum.
    Güncelledikten sonra 6.80 olan modem sürümü 7.20 oldu. Belki bununla alakalı olabilir.
  • Merhaba ben cihazımı jb çıkarsa diye 12.0.1 güncellemek istiyorum. Ama telefondan güncellersem 12.1 çıktığı için ona güncellicek. İtunes yoluyla içindeki hiç bir verim silinmeden telden güncelliyormuş gibi sadece 12.0.1 yükleye bilme şansım var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanaslan10

Arkadaşlar merhaba,
    Telefonum 6S, IOS 10'dan direkt olarak 12'ye geçiş yaptım fakat mesaj gönderemiyorum, bununla ilgili aynı sorunu yaşayan var mı veya çözümü var mıdır acaba ?
    Uçak moduna Almayı denediniz mi . Bazen bendede oluyor bu şekilde düzeliyor

• aslanaslan10 kullanıcısına yanıt
    Bende hard reset attıktan sonra mesaj gönderebikiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet denedim şimdi gönderiyor, çok saçma bir durum, bir de ben karşı tarafa sms attığım zaman, karşı tarafta da iphone varsa gönderici olarak telefon numaram yerine mail adresim gözüküyor, sanırım imessage yüzünden oluşan bir durum bu
  • Eski İOS tasarım dilinin adına Skuemorphism denir. Genellikle gerçek hayattan esinlenilmiş simgeler ikonlar içeriyor. Flat Design ise dümdüz başka açıklaması yok.

• Bu iOS 12, iPhone' nun sonunu getirecek resmen. iOS 12 ....mışlar.

Yada direk iso 14 çıkartsınlar, iOS 13 çıkarmazlar malum 13 onlarda uğursuz rakam.

• aslanaslan10 kullanıcısına yanıt
    Mesaj ayarlari kisminda gonder ve al seceneginde telefon numaranizi secmeniz gerekiyor

• 6s 11.2.6 dan 12 ye sonra 12.1 e geçtim, şarj gittikçe berbatlaştı. wifi kapalı, whatsapp üzerinden arama yapınca şarj sadece 2 saat içinde %94 ten %1 e düştü. şarja taktım kapatıp açtım %37 den başladı. birkaç hafta önce de şarj %40 tan %1 e düştü, arabada çakmağa taktım kapatıp açınca %60 tan başladı. hani birkaç yıllık telefonum olsa neyse ama sadece 8 aydır kullanıyorum. 12 ye ilk güncellediğimde %98 di pil sağlığı, şimdi aradan 1 ay geçmesine rağmen %94 e düştü. öncesinde kullandığım samsung s5 telefonum 4 yıllık piliyle bile daha iyiydi şarj konusunda. şarjın bu kadar hızlı bitmesinin bi sebebi falan var mıdır?
  • Arkadaşlar iPad 2017 var IOS 12 yüklü. Son sürüme güncellemeli miyim 32 GB hafızalı?
  • 6s plus 11.2 deyim asla yüklemem 12 yi çöp resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

6s plus 11.2 deyim asla yüklemem 12 yi çöp resmen
    6s 12.1deyim. İyiki yüklemişim zira ios 11 çöptü resmen.
  • Belli başlı yazılım hatalarıyla beraber app store’daki uygulamaları güncellememe rağmen üzerinde (1) işareti duruyor. Pek inanmıyorum düzeleceğine ama temiz kurulum ile tekrar yazılım yükleyeceğim telefona son sürüm yazılımı. Sonucu yazarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    Aynı tarz dert bende de var hocam..Pil durumu inanılmaz seviyede değişti..Günde 2 kere şarj etmek durmunda kalıyorum bazı günler!!
  • iphone 6s dfu ile temiz kurulum yaptım baktım nasıl olacak batarya. İyi diyende var kötü diyen de . Bir hafta sonra batarya oturunca tekrar yazarım buraya. Şu an ki sürüm 12.1
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    11 in tüm sürümlerini kullandım rezaletti. 11 in en sorunsuz sürümü 11.1 oldu diğer sürümlerin hepsinde sorunlar vardı fazlasıyla.
    Edit: 11.3 te 11.1 gibiydi ikisini de ufak bir 11.1.1 ve 11.3.1 ile tekrarlar bozdular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 15 Kasım 2018; 14:44:22 >
  • Hocam asıl sorunları görüyoruz işte 12 ye geçenlerden

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    11 kullanılırken forumda değildiniz heralde neler yazıldı burada 12 onun yanında çok iyi. Hatalar yok mu var ama bir 11 gibi rezalet değil. 12.1 deyim buglar var ama kullanımda rahatsızlık vermiyor. Şarj olarak daha iyi olmalı ama kötü değil.

Ne çok ama yazmışım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 15 Kasım 2018; 14:49:18 >
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.