Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes başka cihaz kullanıyor herhalde.
    taş gibi beta 3, 8 plusta. kullanın, kullandırın!
  • Sürümler hakkında üye yorumlarını dikkate almayın. Çok iyi denilen beta 3 twitter, facebook, instagram uygulamalarında iphone 6s'te 11.2.6'ya göre 3-4 saniye cihazı yavaşlatıyor. iphone 6s gib bir telefon 5s gibi çalışıyor. Bu kanalda her telefonun sürüm karşılaştırmaları mevcut izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=uyL996oSBls&t=263s
  • 6s gibi bir telefondan mucize beklemek zaten yanlış. en iyi performans yeni telefondan alınır.
    bunu öğrenmek için en az 7 sene iphone kullanmak gerekir. 2,5 senelik bir cihaz bırakın da sorun yaşasın.
  • Arkadaşlar 10.3.3 sürümdeyim 6s. Memnunum sürüm yükseltmek istemiyordum aslında ama pil sürem facia duruma geldi. 1 ay önce 6-7 saat ekran süresi alırken şuan 4 saatleri zor görüyorum. 11.2.6 temiz kurulum yapayım diyorum ama whatsappda çok önemli mesajlarım, galeride de çok değerli fotoğraflarım var? Itunes üzerinden yedek alsam bunları yedekler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sampler kullanıcısına yanıt
    Burada nicki buharlı bir arkadaşın yorumları ile iphone 7 ile beta 3 kullanmaya başladım. Net biçimde cihaz 11.2.6'ya göre yavaşladı. Aşağıdaki videoyu 4. dakika itibari ile izleyin. Youtube, facebook, twitter, instagram, oyunlar 11.2.6'ya göre ortalama 2 saniye yavaş açılıyor. 2 saniye demek üst düzey bir telefonla 1000 TL'lik telefon arasındaki fark kadardır.

https://www.youtube.com/watch?v=xYUJalkX57o&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Arkadaşlar herkese merhaba iphone5s ios 11.3 betadan yazıyorum.İzlenimlerim şöyle;

1-Cihazda gözle görülür bir performans artışı var. Ekran kapali iken parmak okuyucuyla ana ekrana giristeki takilma bitti.Simgeler ekrana yağ gibi düşüyor.

2-Whatsapp ya da klavye lazim olan hemen heryerde klavye takilarak açılıyordu.Takilma yok ve klavye cok seri.

3-Dün gece yukledigim icin pil performansini test etme sansim olmadi ama daha iyi oldugunu düşünüyorum..

İos 10.3.3’te mutlu mesut giderken yok islemci acigi yok bilmemne diyip gaza gelerek ios 11’e gecip bin pisman olanlardanim. Öyle ki bataryanin 5’er 10’ar azalmasi sebebiyle yeni batarya bile taktim telefona.. Telefonumu cok seviyorum ve 10.3.3 performansini yakalayinca bir daha asla guncellemem. Bozuluncaya kadar devam sonrasinda cikarsa iphone se2 düşünüyorum. Telefonumu yavaslatan apple’dan cok soğudum.Ama cok iyi biliyorum ki akilli telefonda appledan daha iyisi yok.. iphone5s sahiplerine yol göstermesi acisindan faydali olur diyerek bende birseyler karalayayim dedim. Herkese iyi akşamlar..

• Şu iOS 11.3 çıksın başka bişey beklemiyorum Apple’dan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sampler

6s gibi bir telefondan mucize beklemek zaten yanlış. en iyi performans yeni telefondan alınır.
    bunu öğrenmek için en az 7 sene iphone kullanmak gerekir. 2,5 senelik bir cihaz bırakın da sorun yaşasın.

11.2.6 da sikinti yokken beta 3 de sikinti yasaniyorsa tabi sorun cihazdadir. Muhahah evet..

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Neden lanet ediyorsunuz?

• Beyler 6s plus ile 10.3.3 kullanıyorum. 11.2.6'ya geçeyim mi ne diyorsunuz?
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Geçme hocam hiçbir ekstrası yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    bende o tarz bir sorun yok telefon SE

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir söylemdir? Hayırdır tim cook falan mı oldun da kimin telefonu kullanmayı bilip kimin bilmediğini söylüyorsun? Ya da burdakilerin foruma yalan borcu mu var? Ya yazılımı yüklemeyi becerememişsin, ya donanımın arızalı ya da trollsün. Böyle bir yorumun 4.bir açıklaması yok. Beta 3 yağ gibi akıyor.

Ayrıca neredeyse hepimizin muzdarip olduğu klavye bugu adını taktığımız(genel olarak cihazın bir noktadan sonra ağırlaşması ve restart sonrasında düzelmesi) sorunu beta 3 ile düzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 25 Şubat 2018; 22:32:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta 3 yag gibi, akiyor gidiyor diyenler sanirim 8, 8 plus ve x kullananlar diyecegim ama yazilimsal bir sorun yani onlarda da yavaslama var diger surumlere gore. Ve telefon sarji iciyor ben boyle bir sey gormedim su anki surumlere kadar. En iyi surum beta 1di ios tam stabiliteyi yakalamisti batarya haric ama yine berbat ettiler. Final duzgun gelsin baska bir sey istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

iphone 7 üzerinde Beta 3 ciddi şekilde 11.2.6'ya göre daha yavaş. Bu kanalın testlerini incelemeden kullanıcı yorumlarına bakarak benim gibi beta yüklemeyin.

https://www.youtube.com/watch?v=xYUJalkX57o

11.2.6 memnun kaldım daha önce 11.2.5 yavaş zaten en iyisi 11.2.6 (Y)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtarkerkuks

Şarja takmışsın hocam

nasıl belli oluyor bende göremiyorum o_O
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

iPhone X Uçuyor Resmen :)

11.2.6 ya restore ettim telefonu şuanda cihaz tam istediğim gibi oldu 0 sıkıntı 0 bug 10.3.3 kurmuş gibiyim

11.3 Gelsin O Zaman Gör Sen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Neden lanet ediyorsunuz?

Ediyordum. Lakin 11.3 Beta 3 Sonrası Etmemeye Başladım
  • Merhabalar arkadaşlar iphone 7 aldım ios 11.0 yazıyor sürüm ne yapayım güncelliyeyim mi böylemi kalsın

• malahit M kullanıcısına yanıt
    Güncelle en son sürüme.
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.