Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
14.957
Cevap
106
Favori
878.745
Tıklama
Giriş
    1233 Mesaj
    Merhabalar arkadaşlar iphone 7 aldım ios 11.0 yazıyor sürüm ne yapayım güncelliyeyim mi böylemi kalsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Güncelle en son sürüme.
    |
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Jb yaparım dersen elleme

|
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    LG 42LW4500 3D LED # PS3 # Playvision DTS/DD dekoder - Playvision 5.1 Kulaklık - Jabra Bluetooth Kulaklık - Edifier M3500 5.1 - Edifier X600 2.1 # Killzone 3 Metal Kutu - Killzone 2 - Uncharted 3 - God Of War Ascension - Metal Gear Solid 4 Guns of Patriots, Battle Field 3, NFS Most Wanted ... BF4 ...
  • Yarbay
    5104 Mesaj
    Pil değişenler, pilde ki 5er 10ar düşüş sorunu duzeldi mi ????

|
    |

Görselde en altta yazıyormuş :)

"İphone son tam şarjdan sonra bir şarj aletine takıldı"
    |
    |
    4Sercio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu hafta iphone 7 ve 8 aldık. 7 ios 10.2 ile geldi, 8 ise son sürüme güncelledik. İkisiyle karşılaştırma yaptım ios 10’lu iphone 7 daha hızlı çıktı. Uygulama açılma hızndan web sayfası yüklenme hızına kadar. İos 11’de sadece animasyonlar hızlanmış. Bu apple ne yapmaya çalışıyor anlam veremiyorum doğrusu.

Orijinalden alıntı: scoopi

Bu hafta iphone 7 ve 8 aldık. 7 ios 10.2 ile geldi, 8 ise son sürüme güncelledik. İkisiyle karşılaştırma yaptım ios 10’lu iphone 7 daha hızlı çıktı. Uygulama açılma hızndan web sayfası yüklenme hızına kadar. İos 11’de sadece animasyonlar hızlanmış. Bu apple ne yapmaya çalışıyor anlam veremiyorum doğrusu.

Animasyonları kapayınca da hızlanıyor.Bu da ilginç bence.

|
    |
    https://forum.donanimhaber.com/apple-kimligi-guncel-degil-uyarisi--131590328
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    769 Mesaj
    11.2.6 geldi benim cihaza az önce. 11.2.5in stabilitesi çok iyi ne yapmalıyım bilemedim durucam galiba burada ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    edit otomatik parlaklık açık, wifi ve 3g karışık kullanıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabool -- 27 Şubat 2018; 11:59:24 >
    |
    |

• Yarbay
    4843 Mesaj
    10.3.3 şarj sürem mobil veride 4-5 saat arası. Acaba son sürüme geçeyim mi cihaz iPhone 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 27 Şubat 2018; 12:53:49 >
    |
    |
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj

Hocam betayı bırakın 11.2.6 ya geçin iPhone SE'yi ios 9'dan buyana kullanıyorum en hızlı sürüm 11.2.6 batarya konusunda birşey diyemem çünkü %16'lık kaybım var. Oyun oynanmadığı sürece batarya zaten iyi.
    |
    |
    okanclskn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En hizli surum ama sarja takmis durumdayim 6s konusunda da arkadas 1 aylik bataryasiyla 5 saat kullanim almis ios 10da yeni batarya 6.30un altina dusmez 11 ne zaman duzelecek merak ediyorum. Pc bozuldugu icin donemem finali beklemek zorundayim ama donmeye de niyetim yok sarji iyi giden beta yakalarsam kalirim 11.3 gelene kadar.

|
    |
    Osman_E kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Osman_E

Hocam betayı bırakın 11.2.6 ya geçin iPhone SE'yi ios 9'dan buyana kullanıyorum en hızlı sürüm 11.2.6 batarya konusunda birşey diyemem çünkü %16'lık kaybım var. Oyun oynanmadığı sürece batarya zaten iyi.

hocam benchmark testi yapabilir misiniz?antutu-geekbench
    |
    |

Orijinalden alıntı: 4Sercio

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

iphone 7 üzerinde Beta 3 ciddi şekilde 11.2.6'ya göre daha yavaş. Bu kanalın testlerini incelemeden kullanıcı yorumlarına bakarak benim gibi beta yüklemeyin.

https://www.youtube.com/watch?v=xYUJalkX57o

11.2.6 memnun kaldım daha önce 11.2.5 yavaş zaten en iyisi 11.2.6 (Y)

100 mblık indian character fix diye geçen güncellemenin öyle bir fark yaratması mümkün değil. Plasebo sizinki.
    |
    |

• Yarbay
    18426 Mesaj
    Sanırım 11.2.6'da oluştu bu sorun, ayarları açıp ayar aradığınızda hiçbir sonuç bulamıyor telefon.

Hocam şöyle ki yeni çıkacak olan sürümlerde batarya konusunda gelişme beklemiyorum çünkü olmaz. Çünkü uygulamalar güncelleniyor, animasyonlar, yeni özellikler bunların hepsi daha fazla sistem gereksinimi istiyor stabilize ve hız konusunda güzel bir optimizasyon yaparak yavaşlamayı engelliyorlar fakat bataryada yapamazlar. 1.5 yılda bir batarya ya da yanımızda powerbank ile gezmek zorundayız. 10.3.3'ün veya 9'un ekran süresi artık geçmişte kaldı.

Hız'a ve stabilize'ye önem veriyorum. Bataryada da 11.2.6 diğer 11 sürümlerine göre daha iyi gibi. Yanımda ufak bir 2000mah powerbank'ım var iphone'ların mah değerleri düşük olduğundan 2000mah'lik bir powerbank bile çok rahat bataryayı dolduruyor bu şekilde idare ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osman_E -- 28 Şubat 2018; 0:6:29 >
    |
    |
    okanclskn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben bataryanin ios 10 olmasa da duzelecegini dusunuyorum cunku bir optimizasyon sorunu var. İos 10 ilk ciktiginda da pil kullanimini 10.3te anca toplayabildiler 3.x surumleri ile hallettiler tamamen. Bunda da boyle olacagi dusuncesindeyim. Cunku 10 ile 11 arasinda animasyon farki pek yok hatta sureler kisaltildi 11de. Elbette dusme olacak her yeni ios surumunde ama onemsenecek derecede olmaz.6.30-7 saat alan telefon bir anda 4.30-5 saate dusemez bu mantiksiz baya.

|
    |
    Osman_E kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: okanclskn

En hizli surum ama sarja takmis durumdayim 6s konusunda da arkadas 1 aylik bataryasiyla 5 saat kullanim almis ios 10da yeni batarya 6.30un altina dusmez 11 ne zaman duzelecek merak ediyorum. Pc bozuldugu icin donemem finali beklemek zorundayim ama donmeye de niyetim yok sarji iyi giden beta yakalarsam kalirim 11.3 gelene kadar.

Arkadaş 5 saat kullanımı oyun oynayarak almış, bence pil süresi iyi gibi.
    |
    |
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.