Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 11.3 Beta 3 Kullanıcı Deneyimlerim. Cihaz iPhone X Space Gray 64GB

1-Malum Sorunlarımı Bilmeyen Kalmadı Hepsi Düzeldi Beta 3 İle Beraber.
    2-Performans İnanılmaz Artmış İlk iOS 11 İle Beta 3 Arasında İnanılmaz FPS Artışı Yakalanmış
    3-Keynote Sunumunda 0.02 Tepkime Süresi Denilmişti Şuan O Dedikleri Olayı Aylar Sonra Yakalamışlar.
    4-Ne Kadar Kullanan Var Bilmiyorum Ama Ben Kullanmıyorum Yeni Eklenen Animojiler Çok Güzel Olmuş.
    5-Pil Süresi Beni Çok Mutlu Etti Yoğun Deli Gibi Kullanımda 20 Saat Bekleme 9 Saat Kullanım Aldım Hard Core Kullanmasam 10 Saati Zorlardım Kesin.
    6-Menü Geçişleri Yumuşatılmış Ve Akıcılık Üst Seviye iOS Deneyimi Yaşatıyo. Taptic Engine Bazen Sapıtmalar Yapıyordu Bu Kasmalar Yüzüne Düzeltilmiş.
    7-Arama Ekranı Geç Gelme Yada Konuşma Sonrası Ekranı Kapatamama Gibi Saçma Bir Sorun Düzeltilmiş. Ben Hiç Yaşamadım Gerçe Ama Bazen Arama Gelince Ufak Bekletiyordu.
    8-Sesli Notlar Sorunlu Arkadaşlar. Kayıt Yapıp Dinlemeye Kalktığınızda Hoparlör İle Dinleyemiyorsunuz Yaptığınız Kayıtları Ahize Yada Kulaklık İle Dinleyebiliyorsunuz. Düzelecektir Umarım Feedback Yaptım.

En Az 3 Beta Yada Daha Fazlası Çıkar Diye Düşünüyorum Mart Sonuna Son Kullanıcıya Betadan Çıkmış Sorunlardan Arınmış Bir iOS 11 Kullanma Deneyimi Yaşatıcağına İnanıyorum Yazılım Mühendislerinin. Apple Sürekli Performans, Optimize Ve Stabilite İçin Çalışacağız Diye Açıklamalar Yapıyor.

İyi Forumlar.

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Günaydın abim ;) Animojiler sadece X cihazları arasında mı oluyor yoksa diğer cihazlara da gönderdiğinde izleme yapabiliyorlar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • charsaf21 kullanıcısına yanıt
    İzleyebiliyorsun hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler public beta 3 gözükmüyor bende beta 2 yi kullanıyorum nasıl yükseltebilirim ?
  • muhtarkerkuks M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ;) 8 plus’tan X modele geçme imkanım olduda kararsız kaldım bu konuyu merak etmiştim ;)

hocam malum sorunlarınız arasında hava durumu güncelleme sorunu ve wifi problemi de var mıydı acaba?
  • Doğrusunu söylemek gerekirse 11.2.5 den memnunum 2.6 riskini almayacağım

• Merhabalar 11.3 beta 3 iyi bir sürüm olmuş ama bugları hala mevcut ve can sıkıyor öncelikle sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama kilit ekranından kameraya girip çıktıktan sonra yada yana doğru çekme hareketini azıcık yapsam bile ekran kararıyor.Dönütlerinizi merakla bekliyorum

• 11.2.6 yüklenmeli mi sizce ?

• Mevcut iOS sürümünün sıkıntılar ile dolu olduğunu apple kendiside kabul ediyor olacak ki bundan sonraki sürümlerde stabilizasyon optimizasyon gibi konulara ağırlık vereceğini söylemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

iOS 11.3 Beta 3 Kullanıcı Deneyimlerim. Cihaz iPhone X Space Gray 64GB

1-Malum Sorunlarımı Bilmeyen Kalmadı Hepsi Düzeldi Beta 3 İle Beraber.
    2-Performans İnanılmaz Artmış İlk iOS 11 İle Beta 3 Arasında İnanılmaz FPS Artışı Yakalanmış
    3-Keynote Sunumunda 0.02 Tepkime Süresi Denilmişti Şuan O Dedikleri Olayı Aylar Sonra Yakalamışlar.
    4-Ne Kadar Kullanan Var Bilmiyorum Ama Ben Kullanmıyorum Yeni Eklenen Animojiler Çok Güzel Olmuş.
    5-Pil Süresi Beni Çok Mutlu Etti Yoğun Deli Gibi Kullanımda 20 Saat Bekleme 9 Saat Kullanım Aldım Hard Core Kullanmasam 10 Saati Zorlardım Kesin.
    6-Menü Geçişleri Yumuşatılmış Ve Akıcılık Üst Seviye iOS Deneyimi Yaşatıyo. Taptic Engine Bazen Sapıtmalar Yapıyordu Bu Kasmalar Yüzüne Düzeltilmiş.
    7-Arama Ekranı Geç Gelme Yada Konuşma Sonrası Ekranı Kapatamama Gibi Saçma Bir Sorun Düzeltilmiş. Ben Hiç Yaşamadım Gerçe Ama Bazen Arama Gelince Ufak Bekletiyordu.
    8-Sesli Notlar Sorunlu Arkadaşlar. Kayıt Yapıp Dinlemeye Kalktığınızda Hoparlör İle Dinleyemiyorsunuz Yaptığınız Kayıtları Ahize Yada Kulaklık İle Dinleyebiliyorsunuz. Düzelecektir Umarım Feedback Yaptım.

En Az 3 Beta Yada Daha Fazlası Çıkar Diye Düşünüyorum Mart Sonuna Son Kullanıcıya Betadan Çıkmış Sorunlardan Arınmış Bir iOS 11 Kullanma Deneyimi Yaşatıcağına İnanıyorum Yazılım Mühendislerinin. Apple Sürekli Performans, Optimize Ve Stabilite İçin Çalışacağız Diye Açıklamalar Yapıyor.

İyi Forumlar.

Hadi inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Günaydın abim ;) Animojiler sadece X cihazları arasında mı oluyor yoksa diğer cihazlara da gönderdiğinde izleme yapabiliyorlar mı ?

Animoji Sadece iPhone X'e Özel Gönderilen Farklı Cihazlar'da İzlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

hocam malum sorunlarınız arasında hava durumu güncelleme sorunu ve wifi problemi de var mıydı acaba?

Hava Durumuna Hiç Dikkat Etmedim Wifi Sorunum Hiç Olmadı.
    Beta 3 bi tek benim cihazımı mı öldürdü acaba diye düşünüyorum şuan da
  • Valla 11.2.5 ile aralarında hiçbir fark yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    iPhone X Uçuyor Resmen :)

• apple'ın güncellemeleri son çıkan cihaz odaklı her zaman...
  • iOS 11 de şöyle bi sorun var galba birde mesela ekran kapalı yani kilitliyken tuşa basıp touch id ye okutup hıphızlı kilidi açtıktan sonra yukarıyı aşşağıya çektiğimizde ekran hala kilitli gibi görünüyor 2-3 saniyeliğine.. her zaman olmuyor ara ara oluyor tam anlatamadım galba ama yaşayanlar anlamıştır anlatmak istediğimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya yazmak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama benim bir sorunum var. Cihazım iPhone SE. Recovery Mod ile yazılım yükleyip sıfırlayabiliyorum fakat DFU mod ile temiz bir kurulum yapmak istediğimde iTunes'da yazılım seçilip çıkarılıyor kısmında telefon kendi kendine açılıyor. Defalarca denememe rağmen hep aynı olay başıma geldi. Farklı bir kablo aldım sonuç aynı. Bilgisayar değiştirdim sonuç aynı. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Edit: iOS sürümüm iOS 11.2.6. (Önceki sürümde de böyle bir sorun vardı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B14AD13 -- 24 Şubat 2018; 23:55:21 >
  • bu ios 11 i yüklediğimden beri cihazım aşırı yavaşlayıp takılmalar başladı. cihazımı ciddi ciddi satmayı düşünmeye başladım. halbuki ilk aldığımda çok memnundum. iphone 6 kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.