Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi modeli kullanıyorsunuz? Bende 5s var ele alınca uyanma yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yedek medek almadan bir heves daldım 10'a yükselttim teli.Geri dönüş nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

neyin yedeğini aldın arkadaşım bu kadar sinirlenicek alacağın tek önemli yedek var mesajlar gerisi icloud ile atılıyor. noldu oyunların mı gitti anlamadım? gir appstore a tekrar indir

Mesajlar uygulamalar sorun degil. 1600 kusur fotograf video var. Donsem tekrar yuklenir mi ? Yukaridaki arkadas yedegi kuramazsin yazmis fotograflari tekrar nasil aticam yedegi yuklemeden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    İcloud fotograf arsivini etkinlestir ve foto videolar icloud a yuklensin, ios 9a donunce yuklenen foto ve videolar telefona iner

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: misyonix

Arkadaşlar yedek medek almadan bir heves daldım 10'a yükselttim teli.Geri dönüş nasıl olur?

Aynen bende pişmanım

• Beyler otadan indiriyorum. Yedek almadan yükleyeerden problem yaşayan oldu mu veya eski sürüme döndüğünde veri kaybı yaşayan. Kuruluma ona göre geçeceğim?

• Eski sürüme nasıl geçicez

• Bu adresi Safari'den açarak profili yükleyebilirsiniz.

https://www.dropbox.com/s/yik9hmfn1woqss1/iOS_10_beta_Configuration_Profile.mobileconfig?dl=0

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

İcloud fotograf arsivini etkinlestir ve foto videolar icloud a yuklensin, ios 9a donunce yuklenen foto ve videolar telefona iner

Tesekkurler

• moonrow kullanıcısına yanıt
    Adı üstünde beta ne bekliyordun kardeş ? Final sürüme 4-5 sürüm var daha neyin kafası bu ?
  • iOS 8.4 akar

• quote:

Orijinalden alıntı: moonrow

iPhone 5s'i berbat etmişler hemen iOS 9'a dönüyorum. Eski akıcılık kalmamış ve cayır cayır yanıyor.
    Düzenleme: Eğer kasma giderilirse fena değil ancak iOS 9 her türlü daha iyi. Klavye sesleri samsung gibi olmuş. Fotoğraflar uygulaması berbat çalışıyor performansı 0. Sistem uygulamalarını silebilmek çok güzel olmuş. Yeni denetim merkezini hiç beğenmedim. Sonuç olarak 10 üzerinden 5 falan olmuş şimdilik.
    Düzenleme2: iOS 9.3.2'ye döndüm ilaç gibi geldi. Sorunsuzca dönüş yapabildim.

Hocam nasıl dönüş yaptınız anlatırsanız biz de faydalanacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scroman's

UDID kaydım yok. 5s'e yükledim. Gördüğüm en berbat tasarım. Klavye sesi androidin birebir aynısı. Asla güncellemeyeceğim bir sürüm. Denedim pişmaın bi b*k yok. Ha bi arada stock appleri sildim geri nasıl getirebilirim?

Madem b**k gibi dediğin işletim sisteminde Stok Appleri neden siliyorsun? Alem insanlarsınız Vallahi.
  • quote:

quote:

iPhone 5s'i berbat etmişler hemen iOS 9'a dönüyorum. Eski akıcılık kalmamış ve cayır cayır yanıyor.
    Düzenleme: Eğer kasma giderilirse fena değil ancak iOS 9 her türlü daha iyi. Klavye sesleri samsung gibi olmuş. Fotoğraflar uygulaması berbat çalışıyor performansı 0. Sistem uygulamalarını silebilmek çok güzel olmuş. Yeni denetim merkezini hiç beğenmedim. Sonuç olarak 10 üzerinden 5 falan olmuş şimdilik.

Bende takipteyim

• iPad 2de guncelleme gozukmuyor ama applenin sitesinde desteklendigi yaziyor

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Ayarlara sert dokununca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

cihazına uygun ipsw'yi en yüksek olan dosyayı yani 9.3.2 yi indiriyorsun. Cihazı pc ye bağlıyorsun itunes'i açıyorsun. Sonra cihazı dfu moda alıyorsun. Daha sonra iTunes'a gelip shift+geri yükle diyerek indirdiğin ipsw dosyasını seçiyorsun gerisini halleşiyor o otomatikmen.

Edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken Block43 -- 14 Haziran 2016; 4:45:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

quote:

Bende takipteyim

Cevap yazmış bir arkadaş sağolsun.

• Vengace V kullanıcısına yanıt
    Evet bi arkadaş apple grubundan attı ekran fotografı alıp. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: -ComeWithMe-

Hocam hangi modeli kullanıyorsunuz? Bende 5s var ele alınca uyanma yok

6s hocam tek 6s ve 6s plusta var sanırım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.