Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende profil yüklenemedi ios 9 beta software profile profilini silin diyor. nasıl yapıcam arkadaşlar bunu?
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    Hocam türkçe desteği var dimi bide durum nasıl ios 10 da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bu ne biçim font ?

iOS 10 [ANA KONU]

Böyle bir şey gelmiş, saat dark theme olmuş.

iOS 10 [ANA KONU]

Sesi ayarlamaya kalkarsanız alarm sesi hiç durmaksızın çalıyor, kapamak için seslerden tekrar aynı sesi seçmeniz gerekiyor.

iOS 10 [ANA KONU]

Klasörler sanki geç tepki veriyor. Animasyonunda herhangi bir kasma yok fakat klasöre tıklıyorsun bir süre sonra animasyon başlıyor.

Kilit ekranında üst bar olmadığı için bataryaya bakamıyorsunuz.

Kilidi açmak için home tuşuna basmanız gerekiyor.

Bildirimlerin ve widgetların içinde bulunduğu kutuların tasarımı berbat.

Denetim merkezi berbat

Kamerada ön&arka geçiş tuşunun yeri değişmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXSTAR -- 14 Haziran 2016; 1:54:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sangello kullanıcısına yanıt
    Gerekmiyo hocam 5s sorunsuz bi şekilde yükledim otadan

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtca

Hocam türkçe desteği var dimi bide durum nasıl ios 10 da

Türkçe desteği var, fakat çevrilmemiş metinler de bulunuyor,
    iPad 4 e yükledim ben, iyi kötü idare ediyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetX -- 14 Haziran 2016; 1:40:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolution

iPhone 5S

Hmm ios 10 baya güzel olmuş insana jailbreak i unutturur bu! 😀

• UDID kaydım yok. 5s'e yükledim. Gördüğüm en berbat tasarım. Klavye sesi androidin birebir aynısı. Asla güncellemeyeceğim bir sürüm. Denedim pişmaın bi b*k yok. Ha bi arada stock appleri sildim geri nasıl getirebilirim?

• safari'ye force zoom default olarak gelmis. artik her sayfayi javascript baglantisiyla zoomlamaya zorlamaya gerek kalmamis.

• Apple Store dan

• iPhone 5s'i berbat etmişler hemen iOS 9'a dönüyorum. Eski akıcılık kalmamış ve cayır cayır yanıyor.
    Düzenleme: Eğer kasma giderilirse fena değil ancak iOS 9 her türlü daha iyi. Klavye sesleri samsung gibi olmuş. Fotoğraflar uygulaması berbat çalışıyor performansı 0. Sistem uygulamalarını silebilmek çok güzel olmuş. Yeni denetim merkezini hiç beğenmedim. Sonuç olarak 10 üzerinden 5 falan olmuş şimdilik.
    Düzenleme2: iOS 9.3.2'ye döndüm ilaç gibi geldi. Sorunsuzca dönüş yapabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonrow -- 14 Haziran 2016; 2:42:35 >
  • bu otayı hücresel veriyle indirmenin br yolu yok mu ya da shift update ile

• iphone 5 e ota ile kurdum biraz uzun sürünce korktum ama akıcı çalışıyor sadece klasör açarken ve uygulama kapatma ekranında kasmalar mevcut çok ısınma işine gelince cihazı ilk kurduğumda cayır cayır yanıyordu soğuduktan sonra bi sıkıntı yaşamadım yani iphone 5 de başarılı özetle İphone 4S İOS 9 daki hali gibi değil daha akıcı ve hızlı ,

ve kilit ekranı çok saçma olmuş
    Hocam olmuyor bende sürümünüz güncel diyor 10 kere denedim

• quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Hocam olmuyor bende sürümünüz güncel diyor 10 kere denedim

Hocam profil sorunsuz yüklendi mi?
    Sorunsuz yüklenirse yeniden başlatmak isteyecek. Yeniden başladıktan sonra gözükmesi lazım.

• Ben hala şu tuşa basmadan açılma olayını anlamadım ve yapamadım nasıl oluyor sölerseniz çok makbule geçer ha bu arada bende az önce kurdum bi ara baya bi kastı ama şu anlık bişey yok gibi

• Bu profil indirmeyle kursak daha sonradan nasıl eski güncel sürüme dönebiliriz ? Yeni ıphone kullanıcısı sayılırım telefonda bir problem çıkarır mı ? Birde bilgisayarda appstore direkt yedek alıyor diyelim bu güncellemeyi kurdum müzik filan atmak için bilgisayara bağladım otomatik yedekledi bu durumda eski sürüme basıl dönebilirim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hep yeniden başlıyor durum bu. Beta profil yazıyor ama yazılım güncelle diyince çıkmıyor. İpad 3. Nesil bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko1903 -- 14 Haziran 2016; 2:37:01 >
  • ngnzlr kullanıcısına yanıt
    Kaç lira ?

6s cihazımda AppStore da uygulamalar görünmüyor ufak buglar var normal beta 1 . Gereken çoğu özellik gelmiş . Dark mode özelliği ilerdeki betalarda gelirse muazzam olur . Günlük kullanıcı arkadaşların geçmesini tavsiye etmem bende geri dönücem birazdan.

• iPhone 6sde beta 1 hali ile mükemmel bu arada 3D Touch ile mobil veri kısayolu artık var

• Yeni gelen Ev uygulaması sürekli yükleniyor diyor neden açılmıyor acaba

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.