Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verirse güvenlik sebebiyle verir diyoruz zaten. ios 10 normal şartlarda 10.3.3 ile bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı şeyi söyledim zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Makale hocam sizin bu konularda tecrübeniz çok fazla. Eğer böyle diyorsanız büyük ihtimal öyle olur.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    "iOS 10 için güncelleme beklenmesi bana garip geliyor. " demişsin . Bekleyen mi kaldı bitti zaten cümle alem biliyor güvenlik için gelirse gelir dedik biz de 😄

• Dediğim cümleyi üzerinize alınmanız bana garip geldi. Arada hala telefon yavaş stabil değil gibi geçen mesajlar var bana garip gelen oydu. iOS 11’in çıkmasına az bir süre kalan bu beklenti karşılıksız. Eğer sizde böyle bir cümle kurmadıysanız gereksiz yere konuya mesaj atmanın anlamı yok. 🙃

tersköşe olduğumuz zamanlar da oldu hocam ama ciddi derecede yamalanması geren bir açık olmadığı sürece ios 10 apple nazarında noktayı koymuştur bana kalırsa. şu an bütün odak noktaları ios 11'e olabildiğince hatasız bir başlangıç yapmak
    Kesinlikle doğru söylüyorsunuz Makale hocam bakalım iOS 11 daha az buga sahip duruyor ama yavaşlığı atamadılar bir türlü cihazlardan.

SE'ye yorumlara göre yüklerim ama 5s e asla yüklemem. ios 10 ile güzel çalışıyor. eminim ios 11'in son sürümlerine doğru artık iyice kasmaya başlayacaktır..ya da başlatacaklardır diyeyim :)
  • Arkadaşlar cihazımı bilgisaya bağladığımda itunes ile arasında bağlantı kuramıyorum itunes in daha yeni bir sürümünü gerektirdiği için kullanılamıyor diyor ama son sürüm yüklü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6S iOS 10.3.3 de notlar açılmıyor ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diricans_RM kullanıcısına yanıt
    Home+power tuşlarına aynı anda basarak elma logosu gelene kadar bekle bırak açılsın.

• 10.3.3 te hala şu zıkkım ekran döndürme sıkıntısı var şaka gibi

• Cartmen kullanıcısına yanıt
    itunes'u pc'den komple kaldırıp yeniden yükle ve restart çek öyle dene.

• Applenin en güzel yani müşteri hizmetleri veya kullanicilarin en cok yönlendirdği tek şey yazilimi geri yüklemek yada ayrlardan sifirliyarak cözebilirsin demeleri hoşuma gidiyor, anroid de böyle bi sistem olmadiği için kullanicilarini pişman ediyor ağirlaşan tek sistem anroid tir yaşasin ios:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 19 Ağustos 2017; 23:37:0 >
  • Gelirse güvenlik güncellemesi gelir çok stabil bir versiyon şarj mükemmel (ip se)

Hocan bende bir 6 kullanıcısı olarak bu konuda fazlaca tedirginim. Zaten bu iki cihaz donanım olarak benzer. Umarım 6’yı da 5S ile birlikte gömmez Apple.

yavaş yavaş gömmeye başlayabilir çünkü önümüz iphone 8. 5s ve 6 yakın donanımlar içerdiğini de varsayarsak sonu yakındır bu iki cihazın malesef. ios 10 da kalmak en doğrusu 1gb ramli modellerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Applenin en güzel yani müşteri hizmetleri veya kullanicilarin en cok yönlendirdği tek şey yazilimi geri yüklemek yada ayrlardan sifirliyarak cözebilirsin demeleri hoşuma gidiyor, anroid de böyle bi sistem olmadiği için kullanicilarini pişman ediyor ağirlaşan tek sistem anroid tir yaşasin ios:)))

Yazılımı geri yükleyebilmek veya ayarlardan sıfırlayabilmek androidde de kolaylıkla yapılabilen birşey. İos un kalitesini sadece buna bağlamanız biraz garip olmuş.
  • arkadaşlar güncel olarak kullandığınız uygulama cache silen program var mı ? çok şişmişler. silmeden halletmek istiyorum. battery doctor yaramıyor artık işe.

• Ege.. kullanıcısına yanıt
    Harbiden he, sanki android kapali kutu...

• 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.