Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar normalde böyle soruları sevmesem de, 10.2.1 kullanıyorum iphone 7 için, son yayınlanan sürüme geçeyim mi yoksa 11 çıkana kadar bekleyeyim mi? Şarj süresi 10.2.1 iyiydi ama son zamanlarda düşüş yaşadım.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ben 10.3.3 sürümünü kullanıyorum, 10.2.1 kadar olmasa da memnunum.
    Bence güncelleme yapmayın.
  • 5s i olanlar, alt sürümlerde beklemeye gerek yok ios 10 un son sürümüne geçin.
  • Biz 7 Plus a yüklemiyoz adam 5S e yükleyin diyo ya çıldırıcam sonunda.
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    neden yükleyemiyormuşsun
  • Arkadaşlar 5s telefonuma 10.3.3 güncellemeyi yükledim.(yüklemez olaydım) telefon tamamen çöktü,kapandı ve bi daha açamadım,şu an serviste bakalım neolacak sakın 5s olanlar yeni güncellemeleri yüklemeyin
  • ios dünyasında yeniyim. şimdi ben 10.3.1 var ama bugün 10.3.3 güncelleme bildirimi geldi
    1) yükleyim mi 10.3.1 den 10.3.3'e
    2) ayarların üzerinde bu günellemeyi temsil eden 1 sayısı çıktı. bu güncelleme bildirimi nasıl kapatabilirirm. ben takıntılı bir insanım ayarlar ikonunun üzerindeki 1 sayısı beni rahatsız ediyor
  • manalaus M kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla güncelleme yapmadan gitmiyor o 1 yazısı.

Ancak güncellemende bir sakınca yok. Çünkü 10.3.3 sendeki sürüme göre daha iyi bir sürüm.
    Yukle hocam 10.3.1 den kotu bi yani yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Yukle hocam 10.3.1 den kotu bi yani yok..

ben 10.3.1 in şarjından çok memnunum şu anda. korkum 10.3.3 e geçersem bu şarjı arar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meltoriel

Evet dostum değişen hiç bir şey olmuyor o zaman.

@chngrn1905 şimdi arkadaşlar ikinize de soruyorum. 10.3.3 kullanıyorum, memnun değilim. Şimdi ipsw'dan 10.3.3'ü indirsem kurulum yapsam ama yeni iphone olarak yapmasam hiçbir anlamı olmaz mı yani? Şundan dolayı yeni iphone istemiyorum uygulamaları tekrar yükliycen sanırım, klasörleri tekrardan ayarlıycam, fotoğraflar vs. çok zahmetli iş değil mi ama :/ Bilgisayara yedeklesem ya da yeni iPhone seçip iCloud'u açsam her şey geri gelmez mi? Eğer her şeyi yeniden ayarlıycaksam iOS 11'i bekleyeyim madem. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

quote:

Orijinalden alıntı: Meltoriel

Evet dostum değişen hiç bir şey olmuyor o zaman.

@chngrn1905 şimdi arkadaşlar ikinize de soruyorum. 10.3.3 kullanıyorum, memnun değilim. Şimdi ipsw'dan 10.3.3'ü indirsem kurulum yapsam ama yeni iphone olarak yapmasam hiçbir anlamı olmaz mı yani? Şundan dolayı yeni iphone istemiyorum uygulamaları tekrar yükliycen sanırım, klasörleri tekrardan ayarlıycam, fotoğraflar vs. çok zahmetli iş değil mi ama :/ Bilgisayara yedeklesem ya da yeni iPhone seçip iCloud'u açsam her şey geri gelmez mi? Eğer her şeyi yeniden ayarlıycaksam iOS 11'i bekleyeyim madem. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Şimdi iclouda yedekle bilgilerini.

İndir ipsw den 10.3.3 ü.

Kur dfu modddan iosu.

Başlangıçta da icloud yedeğinden yüklersin bu kadar.Programlarından tut son aramalarına kadar aynı şekilde kullanmaya devam edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cg-TR83 -- 16 Ağustos 2017; 15:29:43 >

Benim ayni seviyelerde yine, 7 8 saat arasi goruyorum

• Dostum icloud a yedekleme yapıp kaldığın yerden devam edebilirsin.
    Fakat ben bunu arkadaşımın telefonda yaptığımda değişen hiç bir şeyin olmadığını gördüm.
    Sonra kendime yeni iPhone olarak kurulum yaptım. Şarj açısından ciddi gelişme gördüm.
    Sen bilirsin tercih senin. Çokta zahmetli bir iş değil bence :D

Şu an ben 10.3.3 ten gerçekten memnunum hatta iOS 11'in son sürümü çıkmadan güncellemeyi düşünmüyorum şu aralar.
    Son sürümden son sürüme atlayacağım :D
  • Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    Hocam peki yeni iphone olarak kur dedikten sonra iclouda giriş yapınca uygulamalar, ayarlar, fotoğraflar vs. geri gelmedi mi? Bu kısmı çözemiyorum ben

• Arkadaşlar benim telefonun WiFi daki sorunu bi çözemedim bileniniz varsa hayrına yazarsa çok iyi olacak.

Şimdi telefon WiFi bağlı full cekiyor ama tarayıcıda bir dizi falan izlerken video birazını yüklüyor videoyu 2 3 dk izleyince yüklenmeyi bırakıyor sanki yavaş internet hız yetmiyor devam edemiyor gibi ama öyle degil. Yukarıdaki yüklenirken dönen şey dönmüyor ve ne kadar beklesen ilerlemiyor. Videoyu ileri geri sardırıyorum yükler mi acaba diye yine olmuyor. Wifi kapatıp mobil veriye geciyorum bi ileri yapınca çok az yüklemeye devam ediyor ve hiç durmuyor videonun sonuna kadar yüklüyor.

Bu arada WiFi hızı akk asimi ile 8mbit. Bilgisayardan veya başka telefondan ayni videoyu ayni siteden acıyorum sorunsuz şekilde yükleniyor.

Diğer konu online oyunlarda da böyle clash of royal varken WiFi ile oynayamiyordum oynarken ekranda kırmızı WiFi çıkıp duruyordu bağlantı kopuyor yani. Her an yapmıyor biraz düzgün çalışıp biraz sapıtıyor yani.

Son olarak normal kullanımda bir sıkıntı yaşamıyorum Twitter Instagram kullanırken bir sıkıntı yok ve Speedtest ile hız ölçüp değerlere bakıyorum Ping 10 15 civarı dusuk çıkıyor ama video izlerken veya oyun oynarken sanki 500 ms Ping var gibi oluyor.

YouTubedan sıkıntısız hd videoları izleyebiliyorum ama oyun ve tarayıcıda sapıtıyor.

Ağ ayarlarından dns değiştirdim ağ ayarlarını sıfırla falan yaptım düzelmedi.

Yazı uzun oldu ama anca anlatabildim 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 16 Ağustos 2017; 21:48:56 >

• Tarayiciyi safari mi safariden denedin mi..?denemedysen ordan dene bakalim safari den başka tarayici kullanmadim tavsiye de etmem cünkü videolari flimleri gayet sorunsuz aciyor..

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Chrome kullanıyordum yer imlerini senkronize ettiğim için. Chrome daki yer imleri buna aktaramamıştım öyle kaldıydı. Videolarda safari kullanmayı deneyeceğim ama oyunlardada yapıyor bunu nadiren de instagramda fotoğraf yüklerken sona gelir gibi oluyor yüklenecek resim kalmamış gibi ama yukarı kaydırınca sayfa yeniler gibi yükleyip devam ediyor. Bir önceki mesajda bunu yazmayı unutmuşum.

WiFi antende mi acaba sorun diyorum uygulama indirmeleri ve YouTube dan video izleme konusunda falan hiç sıkıntı yok.

Garip bi durum sanki arada bağlantı kopuyor gibi bisey oluyor herhalde WiFi simgesi gitmeden.

• Konu sahibi hala yoğun bir okul döneminden mi geçiyor

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.