Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil ve ısınma problemi yaşayan arkadaşlar temiz kurulum mu yaptı yoksa ota dan mı geçti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ısınma sorunu yükledikten sonra geçmiyor mu? 3gün önce yükleyen arkadaşlar hala ısınma sorunu ve pil performansında düşüş var mı?
  • Oyun oynarken (Clash) gelen bildirimler hemen kapanmıyor ve birkaç defa herhangi bir uygulamada iken yarım siyah ekran şeklinde donma oluyor. Sizde 'de varmı bu sorunlar ?
  • imperiOsus kullanıcısına yanıt
    Hocam ios9 kullanıyorum. Düşük güç moduna alınca mailleri elle açmazsak gelmiyor sanırım. Belki sizin de düşük güç modundadır

• hie kullanıcısına yanıt
    Evet bendede var aynı sorun. Ben anlamıyorum ya Hazirandan beri testler yapılıyor hayla böyle salak salak SORUNLAR var

• Whatsapp ile Siri entegrasyonu nasıl çalışıyor bilen var mı ? Siri ayarlarından açın demeyin orayı kontrol ettim. Bende whatsapp dan mesaj at dediğim zaman whatsapp desteklenmiyor lütfen programı açıp üzerinden devam edin diyor. Bu arada iMessage de gif arama özelliğinin Türkiye de olmaması da ayrı bir saçmalık. Ben bu durumu gify indirerek çözdüm.

• Sıfırdan ve otadan kurulum denedim 6s plus icin sıkıntılar var buglar var şahsen beğendim fakat biraz surumun ilerlemesi gerekiyor bana göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Kapıştıralım mı

Bu arada İOS 10 ile birlikte şarjın çabuk tükenmesinden şikayetçi olanlar var fakat ben pek değişiklik hissetmedim. Aksine batarya performansı artmış gibi. Dün 16:45 de %100 dolu iken şarjdan çektim, bugün 19:00 a kadar dayandı

6S plus 1,5 saatte %15 yedi. Sırf meraktan tam şarj ettim deniyorum

• Birileri birkac tane fotograf atabilir mi??

• iphone 6s 64 gb telefonum mevcut hemen ios 10 u yükledikten sonra hemen şarzım bitmeye başladı
  • Home tuşu + power tuşu ile force reset yaptığınız zaman sizde de ekran mavi mor gibi oluyor mu ? Cihaz ip6 ota ile güncelledim. Ip6s plus cihazı olan arkadaşımda da aynı hatayı aldı.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    %1 olunca ss at sonuçları karşılaştıralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

%1 olunca ss at sonuçları karşılaştıralım.

Anlaştık hocam yarın görüşmek dileğiyle, unutursam pm atın

• ios10 yükledikten sonra, ısınma ve batarya süresinde azalma hissedenler,gördüğüm kadarı ile i5-i5s,i6 sahipleri.

Daha önce yazdım yine yazıyorum, ios10 i6s ve i7 dışındaki iphone serileri için tema yada launcher gibi makyajdan ibarettir.

Android tecrübesi olan iphone sahipleri ne demek istediğimi daha iyi anlar.

Apple kısaca ios 10 nun tam sürümüne sahip olmak istiyorsan,ya i6s yada kesinlikle i7 alman gerek diyor.

Onlarca sayfa okuduğum şikayetlerden ben bunu anlıyorum.

Ki i7 kullanımı yaygınlaştıkça,Apple bunu i7 nin lansmanında kendide söyledi. ios10 nu i7 nin işlemcisine göre optimize eden,ios10 güncellemelerini yayınlamaya başlayınca Apple , i5.i5s.i6 kullanıcıları acaba iyileştirmemi oldu acaba diye diye güncellemeri yükleyecek ama nafile cihaz dahada şişecek.

Arada i5.i5s.i6 telefonu olupda ios10 yüklemiş cihazının ios 10 ile uçtuğunu,pil ömrünün kısalmadığını iddia eden yada bu gerçeği yediremeyen iphone kullanıcılarınıda 1-2 ay sonra ios10 güncellemeleri geldikçe görücem.Belki göremem.

Nede olsa ,
    Bazıları telefonuna ve markasına öyle büyük bir aşkla bağlanmışki gerçekleri görmezden geliyor.

İ6+ sahibi olarak bana göre en stabil olan ios 9.1.02 mi neydi ondan sonra güncelleme yapmadım.Yapmayacağımda.

Apple 4_5 sene sattığı cihazlara yazılım desteği veriyormuş.Tabi canım veriyor.Performansını düşürerek bu cihaz artık sana yetmez diye gözüne sokarak.

• Beyler 6s-7 karşılaştırma videosunda 6s tokatlamış apple gelicek güncellemelerle 6s i kesin yavaşlatır 9.3.5 e dönüp bıraksam mı diye düşündüm

• cihazım 6s 16gb temiz kurulum yaptım. Isınma ve şarj problemi yok. Bildirimlerin yeni şekli ve özellikle tuş kilidi çok iyi olmuş
  • beyler eskisi gibi direk basınca anasayfaya geçmesinin ayarı yok mu. iki kere basmak ayar ediyor beni.

baloncuklu tasarım da on yıl geriye götürmüş gibi. eskisi jilet gibiymiş değerini bilememişiz.

ama şarj olarak bi tutam daha fazla gidiyor gibi geldi, bilemiyorum.
  • İos 9 göre şarj ehhh iişte idare eder isinma var takilmalar donmalar mevcut zamanla düzelir ios itunes üzeri kurmaniz ve bataryayi bitene kadarboşlatmaniz lazim sabaha kadar şarja takili kalsin bn öyle yapinca düzeldi ekran hard reset atinca kararma bazen turuncu oluyo ios 10 ilk sürümü sonuçda iphone 7 satişa cikinca kullanicilar şikayetleri sayesinde sürümler cikmaya başliyacaktir acele etmeyin bekleyin ios 9 yayinladiği zamanda böyle hatalar cikti adam akilli sürüm yayinlanmadi hic bi zamanda yayinlanmaz illa problemler olucaktir 4/4 sürümle asla karşilaşmazsiniz..!!

• MaSSive kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşayan 6s kullanıcıları da var, sorun yaşamayan 5s kullanıcıları da ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu masadan felan alınca ekran acılıyor nasıl kapatıyoruz?

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.