Şimdi Ara

introduction to algorithms hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni başlayan bir kişi bu kitabı gerçekten anlayabilir mi? Kitabın içeriği çok karışık gibi geliyor bana.

• evet introduction işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer Thomas Cormen'in kitabıysa ben yeni başlayanın anlayabileceğini hiç sanmıyorum. Adı introduction ama ben o kitabı doktora dersinde takip etmiştim. O derece.
  • Programlama çalışmadan algoritma öğrenmek biraz zor iş olur diye düşünüyorum. Algoritma dediğiniz şey bir şeylerle sınırlı değil. Öğren öğren bitmez. Bir şeyler yaparken birlikte öğrenmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Çünkü elinizde, gözünüzle görüp, nasıl işlediğini anlamadığınız bir şey yokken, algoritmanın hangi mantıkla işlediğini de anlayamazsınız.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyfi84 -- 25 Mayıs 2020; 9:26:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kirmik K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o kitap. Teşekkür ederim cevabınız için.
  • K110 kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum hocam. Otur önce algoritma çalış diyenler çok mantıksız geliyordu. İkisi bir arada çok daha anlaşılır oluyor.
  • seyfi84 S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Bilgisayar mühendisliği hazırlık öğrencisiyim. Daha tam olarak bilg. müh. öğrencisi sayılmam yani
  • devrimsel kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyfi84 -- 25 Mayıs 2020; 9:26:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyfi84 S kullanıcısına yanıt
    doğruyu söylemek gerekirse o kısmı okumadım. İngilizcem b1 düzeyinde şu an. Onu da geliştirmeye çalışıyorum. Bir yandan da programlamayı öğrenmeye çalışıyorum. Elimde deitel c var. Udemy den c kursu bitirdim. C# ile basit form uygulamaları yapabiliyorum. Amacım seneye sudan çıkmış balığa dönmemek, notlarımı yüksek tutmak. Tamamen bırakmamı mı öneriyorsunuz? Faydası olur diye düşünüyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.