Teğmen
26 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 191 (Bu ay: 0)
357744 Gün Cezalı
356803 gün 13 s. 56 dk. kaldı
Gönderileri
Herkes atsın sıralamaları ilk 1k girmeyen yoktur heralde o netlerle

bir haber sitesi yapmaya başladım (15 dakika önce) bi haber sitesinde haber ve yorumlarından başka ne olur? ya da aslında yok ama ben şunu görmeyi isterdim diyeceğiniz neler var belirtirseniz sevinirim
moral bozmak için sallayanlara bakmayın bu sınav tyt ve ayt 19 u kanırtır sıralamalar daha iyi gelicek arkadaşlar bekleyin ve görün
Kaç K gelir arkadaşlar
bulamadım arkadaşlar atabilecek var mı
herkes yaptığı işi, eğitimini genel hatlarıyla açıklasın da kim adam yerine konulmalı öğrenelim o zaman bunu mu istiyorsunuz anlamadım ki? herkeste anasının karnından ileri düzey C bilerek çıkmış havası var hep bi aşağılama hep bi ezme
yksye çalışmayı meslek haline getirmiş insanların bilgisayar mühendisliğini yazıp puanları uçurtacağını düşünüyorum iyi bil. mühendisliklerin bir çoğu tıp puanlarını bile geçecek bana kötü oldu bu olay
trendlerde 2 tane konu gördüm son bir kaç saatte birisi mezuna kalmış üstüne bir de hazırlık okuyormuş 25 yaşında mezun olacakmış hayatı bitmiş diğeri de babası 2 sene oyalamış şimdi paralı pilotaj okutacakmış hayatı bitmiş ben anlamıyorum açıkçası ya bunlar ilgi budalası ya da gerçekten kafaları çalışmıyor neymiş “yaşıtları çalışacak” diyelim ki 35 yaşında işte çalışıyorsun yanında da 33 yaşında iş arkadaşın var sana “moruk 2 sene küçüğüm senden anlaşamıyoruz” mu diyecek gerçekten insanlar bazı şeyleri kurarken kafalarında düşünmeliler
kanal tvsiyesi var mı arkadaşlar
neye göre ve hangi gerekçeyle belirtirseniz sevinirm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 632
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 117)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 434 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.