Şimdi Ara

İnternetten Kitap Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten kitap almak istiyorum. Hangi kitap satış sitesini tavsiye edersiniz?

• DR'dan alıyorum. 3 ve 7 iş gün icerisinde adrese teslim ediliyor. Ama haftasonu siparis vermeyin. Haftasonu kargoya verilmiyor. Transfer merkezinde kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitapyurdu
    Kidega
  • Kidega
  • Bu başlıkları açanlar kitap satış sitelerinden değilse ben de bir şey bilmiyorum. Her ay bu başlıklar düzenli olarak açılır, bir nevi anket gibi. Bakalım forum ahalisi nereden alışveriş yapıyor, hangi siteye güveniyor diye yoklama çekiyorlar

• Ithaki yayinevi alacaksan ilknokta.com diyorum. Ertesi gün elinde olur kitap.
    Diger yayinevlerini de kitabinabak.com dan karşılaştırarak en ucuzu neredeyse oradan sipariş veriyorum. Varsa kod kupon indirim de ona gore siparişi bitiyorum.

Tek siteye bağlı kalma. Önceden her kitabi kitapyurdu ndan alırdım ama baktim ki diger siteler ucuz orayi biraktim.

• Genelde D&R ve kitapyurdundan alıyorum.
  • Kidega'dan alıyorum yedi aydır. Memnunum.

Ayrıca şöyle bir konu açmıştım, bakınız:https://forum.donanimhaber.com/kitap-alisveris-sitesi-onerisi--130723942
  • kitapyurdu

hızlı ucuz güvenli

idefixe sakın bulaşma iade işlemini çok zor yapıyorlar paranla rezil olursun

bir de mng kargoyla sakın alma 2 3 hafta beklettiler beni
  • Kitapyurdundan sipariş verdim. Teşekkür ederim herkese.
  • Bkm kitaba da bakabilirsin genelde ucuz oluyor kitaplar bu aralarda kargo bedava sanırım ama nezamana kadar bedava onu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodHounder

Bkm kitaba da bakabilirsin genelde ucuz oluyor kitaplar bu aralarda kargo bedava sanırım ama nezamana kadar bedava onu bilmiyorum
    Bakayım hocam Kitapyurdundan memnun kalmazsam Kigeda, D&R, BKM, sırayla deneyeceğim.
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Sevgili dostum, bize yakışmaz Kitapyurdu. Diye düşünüyorum. Bu paylaşım hafızamda.
    İnternetten Kitap Almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Sevgili dostum, bize yakışmaz Kitapyurdu. Diye düşünüyorum. Bu paylaşım hafızamda.
    Püüü Allah kahretmesin bilmiyordum bunu usta ya :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kitapyurdu ve bkmkitap ucuz gördüğüm bu iki site var. Bunlardan daha ucuzu var ise benide bilgilendirir misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D&R ve Kidega'yı tecrübe ettim.

D&R'dan uzak durun!

Kidega'dan şu ana kadar 2 kitap satın aldım. Bir tanesi yırtık sayfa ile geldi. Yaklaşık 4 günlük mailleşme sonunda verdikleri cevap, "Elimizde yok, dışarıdan temin edemedik, isterseniz gönderin ücret iadesi yapalım".

Şimdi Kidega'dan 6 kitaplık yeni siparişim var. Bakalım, görelim!

Anlayacağınız 2 tecrübem de sorunlu. İyi okumalar ...
  • Aşk romanlarına başka bir boyut kazandıran yazar Hamza Gökhan Beran'ın Aşk İçin adlı romanını okuyun. Aşka ve sevdaya olan bakış açınız değişecektir.

D&R sitesinden temin edebilirsiniz.
  • Bkm kitap

Fiyatlar epey uygun. Kampanyalar var

Kargo sadece 1 lira + vade farksız 5 taksit.. 15 liralık kitap bile Alsan 5 taksite bölüyor. Bir bak derim

• İdefix 75/10 indirimleri oluyordu onunla ucuza geliyor. IDF10 kodu hala geçerli mi bilmiyorum deneyebilirsin. Ama 1 hafta öncesine göre 2-3 lira zamlı kitaplar. Bkm kitap ucuz oluyor genel olarak.

• geçen forumda gördüm kitap fiyatlarını karşılaştırmak içinhttps://www.kitabinabak.com/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.