Şimdi Ara

İnternetten bilmediğiniz hiçbir şey indirmeyin! Devir kapandı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
7
Favori
20.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten senin gibi tipler yüzünden sittin sene Türkçe desteği gelmez, gelmesin de zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 28 Aralık 2017; 13:42:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum. 3d güvenlik sürekli açık bir sıkıntı yaşamadım. En ufak harcamada bile SMS geliyor. Ama genelde mobil bankacılık daha çok kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Zaten senin gibi tipler yüzünden sittin sene Türkçe desteği gelmez, gelmesin de zaten.

Zaten senin gibi tipler yüzünden Ubisoft, EA Aral bize 250 TL'ye oyun kakalamaya devam edecektir.

Hadi yaylan!

Edit: Araplar bizden daha az oyun satın alırken onlara dil desteği geliyorda bize neden gelmiyor sayın akıllı bey?
    Parasını verdiğim oyunu bir zahmet kendi dilimde oynayayım değil mi? Türkçe gelsin diye yıllarca satın aldık zaten. Ve bi halt da olmadı.
    Yani mesele oyunun az ya da çok satılmasında değil, yapımcılar dil desteği gelmediği halde sesini çıkarmayan oyuncuları görünce "neden masraf yapayımki zaten alıyorlar" Diyebiliyorlar...
    Bkz: Witcher serisi ve Battlefield 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 28 Aralık 2017; 14:31:55 >
  • Steamde : 120 oyun
    Originde : 20 oyun
    uplayda: 20 oyun
    gogda: 20 oyun

Korsan oyunlarım düzinelerce var ve indirmeyede devam ediyorum, hem orjinal alan hemde korsan indiren biri olarak, bu işleri kaale almıyorum
    Git kendi kumunda oyna

Firmalar yüksek fiyat politikası uyguladığı müddetçe korsan asla bitmez unutmayın bunu.

• benimde 1 aydır fan sesi problemi var tüm fişleri çıkartıp kasayı ters çevirip tekrar düzeltiyorum düzeliyor. 1 aydır her gün yapıyorum bunu. Virüs falan olma ihtimali var mıdır? niye böyle bir şey yaptığını gerçekten anlamıyorum güç kaynağından geliyor ses.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Anlayan, bilen birini görmek çok sevindirici.Fitgirl candır.

Aynen öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

benimde 1 aydır fan sesi problemi var tüm fişleri çıkartıp kasayı ters çevirip tekrar düzeltiyorum düzeliyor. 1 aydır her gün yapıyorum bunu. Virüs falan olma ihtimali var mıdır? niye böyle bir şey yaptığını gerçekten anlamıyorum güç kaynağından geliyor ses.

Kasayı aç tüm fanları temizle, kasanın içinide temizle.
    İşlemci fanını kontrol et
  • Hocam böyle bir bilgilendirme yazınız için teşekkürler. Gerçekten herkesin bu konuda bilinçlenmesi gerekiyor sadece oyun resim video değil aynı zamanda girdiğiniz websitelerine bile dikkat ediniz. Geçenlerde Twitter'da denk geldim. Severek kullandığım dizibox sitesi bile siz sitede takılırken arkasından bu site sizin bilgisayarınızdan mining yapıyormuş . Paylaşan arkadaş öyle diyor.

İnternetten bilmediğiniz hiçbir şey indirmeyin! Devir kapandı!

Fotoğrafın kaynağı:

https://twitter.com/echomahmut/status/942832654109442048

• Bilmediğin grupların korsan oyunun indirirsen tabi ki sorun yaşanır. Ayrıca bu illa ki bir şey indirmek ile de olmuyor online dizi film vs. sitelerin artık çoğunda bitcoin amacı güdenler var siteye girince direk fan ve işlemci kullanım miktarından anlarsınız.
  • Bende orjinal olmayan windows yüzünden mining çıktı. Lapropu sarja takınca çalışmaya başlıyordu. Kendini google update gibi tanıtmış. Tabi miningi anlamam ssd nin fazla dolu olmasıyla farkettim. Sadece windows yüklü olan disk nasıl 80 gb olur dedim. Spacesniffer diye her şeyi ne kadar yer kapladığını gösteren programla tam yerini tespit edip sildim.

• Kesinlikle katılıyorum birde mining programı indireyim dedim silinmiyor kendi kendine işlemler yapıyor bir website üzerinden indirdim sizin pcnizi kullanarak size çıkarıyor yersen
  • korsana gerek yok firefox kullanın yeter. mübarek işlemci %80 ram %85 den aşağı inmiyor. fan artık elektrik süpürgesi gibi çalışmaya başladı.

sisteme %20 gerekliyse %50 de bu tür ajan yazılımlar yükleniyor. Dünya çapında kaç milyar kullanıcı var vurgunu sen hesap et. Bir yerden çalmadıkça kripto paralar nasıl artacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Veysigz

Kalkıpta bi oyuna 300 lira verecek değilim.Doviz düşse belkiii.Hadi virüs girdi gider yeni harddisk alır takarım

Şu an Steam'in uyguladığı Dolar kuru 1.85 TL

3.90'dan uygulasa ülkede müşterisi kalmaz.

1.85 TL üzerinden hesaplanıyorsa Assassin's Creed Origins yurtdışında 60 Euro iken burada nasıl 209 TL oluyor? Güncel euro kuru üzerinden çevirince 272 TL çıkıyor. Sadece biraz indirim var.

Uyguladığı kur her türlü düşük işte.

Aynı iddiayla çoğu kez karşılaştığım için açıklamak istedim. Eğer 1.85 TL üzerinden olsaydı örnek verdiğim oyunun en fazla 111 TL olması gerekirdi.

60 x 1,85 = 111

• Macbook kullanın rahat edin. MacOS kullanın keyfinize bakın.
  • Görev yöneticisini açıp işlemcinizin ne kadar kullanıldığına bakmaktan acizseniz bir şey indirmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 28 Aralık 2017; 20:24:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

benimde 1 aydır fan sesi problemi var tüm fişleri çıkartıp kasayı ters çevirip tekrar düzeltiyorum düzeliyor. 1 aydır her gün yapıyorum bunu. Virüs falan olma ihtimali var mıdır? niye böyle bir şey yaptığını gerçekten anlamıyorum güç kaynağından geliyor ses.

temizledim kaç kere 1 gram toz yok. Güç kaynağında ki fandan geliyor 24 saat sonra pc kapatıp açınca tekrar başlıyor gürültü anlamıyorum ama ters çevirince düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartboy38

asgari ücretin 1500 tl olduğu bir ülkede bir oyun 200 tl civarı satılıyorsa kimse korsana hayır demesin.

Dlclerle 35 liralara kadar düşen witcher 3 gibi aaa bir oyunu da korsan indirenler var.

Doom gibi fahiş fiyatlı oyunlar neyse de bizim milletimiz 10 liralık oyunu da korsan oynuyor.
  • Antivirüs kuracaksın adam gibi bir tane önce. Sonra çakma çukma torrent sitelerinden indirmeyeceksin. Ayrıca Steam'e de çok güvenle 1 ocaktan sonra KDV'yi basacaklar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CrytekGame

Macbook kullanın rahat edin. MacOS kullanın keyfinize bakın.

Her Windows oyunu MAC OS'da vardı değil mi?

Seni buralarda barındırmazlar bu cümlenden dolayı.

Steam artık çoğu global oyunlarda MacOS desteği de veriyor. Zaten oyun oynamayı pek sevmem.

Ben oyun için demedim yok siteye girdim bi şey bulaştı fan hızım arttı formatladım diyenlere sözüm. MacOS kullan böyle sıkıntıların olmasın.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

temizledim kaç kere 1 gram toz yok. Güç kaynağında ki fandan geliyor 24 saat sonra pc kapatıp açınca tekrar başlıyor gürültü anlamıyorum ama ters çevirince düzeliyor.

Titreşim yapıyordur ondan ses geliyordur.

Ball bearing fan değilse eğer, fanı çıkart veya etiketini sök, lastiği sök, oraya bir damla makine yağı damlat.

Eğer titreşim hala durmuyorsa ya fanı değiştir ya da fanı plastik vidalarla monte etmeyi dene.

İnternetten bilmediğiniz hiçbir şey indirmeyin! Devir kapandı!

güç kaynağını komple çıkarttım vidaları sıktım alyanla bile denedim olmuyor ters çevirince düzeliyor. Anlamadım 1 aydır sinir oldum başlarda tozdan yapıyor sanıyordum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.