Şimdi Ara

İnternetten alışveriş yapmak istiyorum 18 yaş altındayım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Ben genellikle babam tarafından onun kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorum ki bu da babamın rızasını kazanmak çok uzun sürüyor ama yaptırabiliyorum.Sadece o onayladığı zaman onların kartından alışveriş yapabiliyorum :D Ayrıca hayatımda hiç kredi kartı/banka kartı elime bile almadım

Genellikle internetten alıveriş yaptığım için kendime kart almak istiyorum da kredi kartı banka kartı vs. var hiç anlamıyorum.Ama kredi kartına sıcak bakmıyorum her yıl ödenen para falan onlara bulaşmayacağım.Genellikle Vatan Bilgisayar,Joygame ,Steam ,Google Play ,Teknobiyotik gibi sitelerde alışveriş yapacağım.Ve 18 yaş altı olduğum için sorun çıkarmadan alışveriş yapabilmek istiyorum.

http://www.ininal.com/joygame

Üstteki linkten baktım güzele benziyor da bu kart ön ödemeli oluyor sanırım da ben ön ödeme ne onu bile bilmiyorum :D

- Yani bu kart kredi kartı değil demi?
    - Bu ön ödemeli kartların işlemesi telefonlara kontör gibi yükleyip harcadıktan sonra hiç harcayamamak gibi bir şey mi?
    - Mastercard,Visa farkeder mi?
    - Buna alternatif kart var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkemq -- 16 Mart 2013; 12:41:34 >

• turkcell cepte para kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PisagorAmca -- 16 Mart 2013; 16:22:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selam arkadaşlar.Ben genellikle babam tarafından onun kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorum ki bu da babamın rızasını kazanmak çok uzun sürüyor ama yaptırabiliyorum.Sadece o onayladığı zaman onların alışveriş yapabiliyorum :D Ayrıca hayatımda hiç kredi kartı/banka kartı elime bile almadım

Genellikle internetten alıveriş yaptığım için kendime kart almak istiyorum da kredi kartı banka kartı vs. var hiç anlamıyorum.Ama kredi kartına sıcak bakmıyorum her yıl ödenen para falan onlara bulaşmayacağım.Genellikle Vatan Bilgisayar,Joygame,Steam ,Google Play ,Teknobiyotik gibi sitelerde alışveriş yapacağım.Ve 18 yaş altı olduğum için sorun çıkarmadan alışveriş yapabilmek istiyorum.

http://www.ininal.com/joygame

Üstteki linkten baktım güzele benziyor da bu kart ön ödemeli oluyor sanırım da ben ön ödeme ne onu bile bilmiyorum :D

- Yani bu kart kredi kartı değil demi?
    - Bu ön ödemeli kartların işlemesi telefonlara kontör gibi yükleyip harcadıktan sonra hiç harcayamamak gibi bir şey mi?
    - Mastercard,Visa farkeder mi?
    - Buna alternatif kart var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

koruma kalkanı v2.231321

• quote:

Orijinalden alıntı: PisagorAmca

turkcell cepte para kard

İyiye benziyor zaten Turkcelliyim.Bu kart ile yukarıda saydığım Steam,Joygame vs. yerden alışveriş yapabilirim demi?Bir de 18 yaş altı kabul ediyor mu?
  • para card bu para yüklüyosun yükledigin parayı internet üzerinden harcayabiliyosun ama 18 yaş altı sorun olabilir belki
  • beyler steam için bu kart banada lazım nasıl alacaz steame geçerlimi?
  • Turkish bank ön ödemeli kartlar nakito falan vardı
    kimlikle alabiliyorsunuz hemen 5 tl ilk ücret başka yok
  • up
  • bu turkcell t bank ile internetten alışveriş yapabiliyor muyuz. Örnegin sahibinden'den flan. Banka hesabım yada kredi kartım yok. Yaşım 19
  • joygame
  • Mesaj kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

joygame

ben steamden alış veriş yapılıp yapılmadığı için upluyorum joygame umrumda değil :D
  • bankamatik veya diğer kimlik isteyen kartlar ve telefon hatları için yaşın 18 den küçükse hukuki olarak tam ehliyetsiz statüsündesin. o yüzden böyle şeylerden faydalanmak için ailenin rızası olduğunu belgelendirmen şart. veya kaza-i rüşt belgesi.
  • quote:

joygame

joygame bildigine gore sende bi aralar takilmisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordxSauron

quote:

joygame

joygame bildigine gore sende bi aralar takilmisin.

İşim olmaz. Sadece şu kurtların aşkı büyük olur diyip maymunluk yapan çocuklardan görmüştüm Görmez olaydım onları

• quote:

Orijinalden alıntı: kubiilay

bu turkcell t bank ile internetten alışveriş yapabiliyor muyuz. Örnegin sahibinden'den flan. Banka hesabım yada kredi kartım yok. Yaşım 19

+1 mesela sahibinden üzerinden get yada sanal pazar üzerinden havuz hesap gibi yerlerdde kullanılıyosa hemen gidip alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkemq

quote:

Orijinalden alıntı: PisagorAmca

turkcell cepte para kard

İyiye benziyor zaten Turkcelliyim.Bu kart ile yukarıda saydığım Steam,Joygame vs. yerden alışveriş yapabilirim demi?Bir de 18 yaş altı kabul ediyor mu?

evet yapabilirsin

• Cep t paracard için 15 yaş üstü olmak gerekiyo ben steam için aldım halâ kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun1302

Cep t paracard için 15 yaş üstü olmak gerekiyo ben steam için aldım halâ kullanıyorum

Of dolu dolu 15 yaş mı? Temmuzda 15 ime gireceğim öyle kabul ederler mi şimdiden? :)

Peki 18 yaş altı herhangi bir ön ödemeli sanal kart var mı?
  • Ininal kartinin PTT‘de satıldığını duymuştum. Pazartesi günü ptt‘ye gidip sor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.