Şimdi Ara

İnternetten alışveriş yapmak istiyorum 18 yaş altındayım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
4.685
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İnternetten alışveriş yapmak istiyorum 18 yaş altındayım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    376 Mesaj
    Selam arkadaşlar.Ben genellikle babam tarafından onun kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorum ki bu da babamın rızasını kazanmak çok uzun sürüyor ama yaptırabiliyorum.Sadece o onayladığı zaman onların kartından alışveriş yapabiliyorum :D Ayrıca hayatımda hiç kredi kartı/banka kartı elime bile almadım

Genellikle internetten alıveriş yaptığım için kendime kart almak istiyorum da kredi kartı banka kartı vs. var hiç anlamıyorum.Ama kredi kartına sıcak bakmıyorum her yıl ödenen para falan onlara bulaşmayacağım.Genellikle Vatan Bilgisayar,Joygame ,Steam ,Google Play ,Teknobiyotik gibi sitelerde alışveriş yapacağım.Ve 18 yaş altı olduğum için sorun çıkarmadan alışveriş yapabilmek istiyorum.

http://www.ininal.com/joygame

Üstteki linkten baktım güzele benziyor da bu kart ön ödemeli oluyor sanırım da ben ön ödeme ne onu bile bilmiyorum :D

- Yani bu kart kredi kartı değil demi?

- Bu ön ödemeli kartların işlemesi telefonlara kontör gibi yükleyip harcadıktan sonra hiç harcayamamak gibi bir şey mi?

- Mastercard,Visa farkeder mi?

- Buna alternatif kart var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkemq -- 16 Mart 2013; 12:41:34 >

|
    |

• Yüzbaşı
    327 Mesaj
    turkcell cepte para kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PisagorAmca -- 16 Mart 2013; 16:22:04 >

• Yüzbaşı
    961 Mesaj
    quote:

Selam arkadaşlar.Ben genellikle babam tarafından onun kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorum ki bu da babamın rızasını kazanmak çok uzun sürüyor ama yaptırabiliyorum.Sadece o onayladığı zaman onların alışveriş yapabiliyorum :D Ayrıca hayatımda hiç kredi kartı/banka kartı elime bile almadım

Genellikle internetten alıveriş yaptığım için kendime kart almak istiyorum da kredi kartı banka kartı vs. var hiç anlamıyorum.Ama kredi kartına sıcak bakmıyorum her yıl ödenen para falan onlara bulaşmayacağım.Genellikle Vatan Bilgisayar,Joygame,Steam ,Google Play ,Teknobiyotik gibi sitelerde alışveriş yapacağım.Ve 18 yaş altı olduğum için sorun çıkarmadan alışveriş yapabilmek istiyorum.

Üstteki linkten baktım güzele benziyor da bu kart ön ödemeli oluyor sanırım da ben ön ödeme ne onu bile bilmiyorum :D

- Bu ön ödemeli kartların işlemesi telefonlara kontör gibi yükleyip harcadıktan sonra hiç harcayamamak gibi bir şey mi?

koruma kalkanı v2.231321
    |
    |

• Yüzbaşı
    376 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PisagorAmca

turkcell cepte para kard

İyiye benziyor zaten Turkcelliyim.Bu kart ile yukarıda saydığım Steam,Joygame vs. yerden alışveriş yapabilirim demi?Bir de 18 yaş altı kabul ediyor mu?
    quote:

Orijinalden alıntı: Medeniyetsiz

quote:

Selam arkadaşlar.Ben genellikle babam tarafından onun kredi kartı ile alışveriş yapabiliyorum ki bu da babamın rızasını kazanmak çok uzun sürüyor ama yaptırabiliyorum.Sadece o onayladığı zaman onların alışveriş yapabiliyorum :D Ayrıca hayatımda hiç kredi kartı/banka kartı elime bile almadım

Genellikle internetten alıveriş yaptığım için kendime kart almak istiyorum da kredi kartı banka kartı vs. var hiç anlamıyorum.Ama kredi kartına sıcak bakmıyorum her yıl ödenen para falan onlara bulaşmayacağım.Genellikle Vatan Bilgisayar,Joygame,Steam ,Google Play ,Teknobiyotik gibi sitelerde alışveriş yapacağım.Ve 18 yaş altı olduğum için sorun çıkarmadan alışveriş yapabilmek istiyorum.

koruma kalkanı v2.231321
    para card bu para yüklüyosun yükledigin parayı internet üzerinden harcayabiliyosun ama 18 yaş altı sorun olabilir belki
    |
    |

• Binbaşı
    1193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gorkemq

quote:

turkcell cepte para kard

İyiye benziyor zaten Turkcelliyim.Bu kart ile yukarıda saydığım Steam,Joygame vs. yerden alışveriş yapabilirim demi?Bir de 18 yaş altı kabul ediyor mu?

Alıntıları Göster
    beyler steam için bu kart banada lazım nasıl alacaz steame geçerlimi?
    |
    |

paçi paçi paçi paçi maşrum maşrum oh its sineeeeeeyk

• Yüzbaşı
    658 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Menthix

beyler steam için bu kart banada lazım nasıl alacaz steame geçerlimi?

Alıntıları Göster
    Turkish bank ön ödemeli kartlar nakito falan vardı

kimlikle alabiliyorsunuz hemen 5 tl ilk ücret başka yok
    |
    |
    Bahsedilenler: Menthix , hectorx34 , Gorkemq
  • Binbaşı
    1193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Pink Unicorn

Turkish bank ön ödemeli kartlar nakito falan vardı

kimlikle alabiliyorsunuz hemen 5 tl ilk ücret başka yok

Alıntıları Göster
    up
    |
    |

• Yüzbaşı
    738 Mesaj
    quote:

up

Alıntıları Göster
    bu turkcell t bank ile internetten alışveriş yapabiliyor muyuz. Örnegin sahibinden'den flan. Banka hesabım yada kredi kartım yok. Yaşım 19
    quote:

Orijinalden alıntı: kubiilay

bu turkcell t bank ile internetten alışveriş yapabiliyor muyuz. Örnegin sahibinden'den flan. Banka hesabım yada kredi kartım yok. Yaşım 19

Alıntıları Göster
    joygame

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

joygame

ben steamden alış veriş yapılıp yapılmadığı için upluyorum joygame umrumda değil :D
    |
    |

• Teğmen
    174 Mesaj
    quote:

quote:

joygame

ben steamden alış veriş yapılıp yapılmadığı için upluyorum joygame umrumda değil :D

Alıntıları Göster
    bankamatik veya diğer kimlik isteyen kartlar ve telefon hatları için yaşın 18 den küçükse hukuki olarak tam ehliyetsiz statüsündesin. o yüzden böyle şeylerden faydalanmak için ailenin rızası olduğunu belgelendirmen şart. veya kaza-i rüşt belgesi.
    |
    |

• Çavuş
    73 Mesaj
    quote:

joygame

joygame bildigine gore sende bi aralar takilmisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu Bir UYARIDIR
  • Binbaşı
    1499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LordxSauron

quote:

joygame

joygame bildigine gore sende bi aralar takilmisin.

İşim olmaz. Sadece şu kurtların aşkı büyük olur diyip maymunluk yapan çocuklardan görmüştüm Görmez olaydım onları
    |
    |

• Çavuş
    46 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kubiilay

+1 mesela sahibinden üzerinden get yada sanal pazar üzerinden havuz hesap gibi yerlerdde kullanılıyosa hemen gidip alıyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gorkemq

quote:

turkcell cepte para kard

evet yapabilirsin

|
    |

• Yarbay
    2798 Mesaj
    Cep t paracard için 15 yaş üstü olmak gerekiyo ben steam için aldım halâ kullanıyorum

quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun1302

Cep t paracard için 15 yaş üstü olmak gerekiyo ben steam için aldım halâ kullanıyorum

Of dolu dolu 15 yaş mı? Temmuzda 15 ime gireceğim öyle kabul ederler mi şimdiden? :)

Peki 18 yaş altı herhangi bir ön ödemeli sanal kart var mı?
    Ininal kartinin PTT‘de satıldığını duymuştum. Pazartesi günü ptt‘ye gidip sor.

Reklamlar
son dakika
haberler
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.