Şimdi Ara

El ve Kafa titremesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Ne zamandan beri var hatirlamiyorum ama sanirim kucuklugumde de vardi. Ince belli cayi tutarak gotururken elim acayip titriyor icerken falan sorun yok. Cay tabagindan tutarak gotrurken ve ayrica heyecanli bir durumda ornegin oyunda bir bolume cok odaklandiysam be bazen normal sabit otururken kafam da cok fazla titmereye basliyor ozellikle son zamanlarda artti. Tehlikeli bir sinir durumu var diye korkuyorum. Doktora gitmeli miyim acaba?

Ayni sorundan muzdarip olan arkadaslar varsa yardimci olurlarsa sevinirim. Gercrkten canimi sikmaya basladi bu durum. Bazen pc basindayken arkadaslarim neden kafani titretiyosun diye soruyorlar verecek cevap bulamiyorum ayni sekilde bir yere cay gotururken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• El titreme olayı bendede vardı. Doktor b12 eksikliğim var dedi + gençlerde çok görülen bir şey dedi. Kafa titremesini bilemiycem tabi. Doktora görünmenizde fayda var

• konays kullanıcısına yanıt
    Sorun gecti mi hocam? Ayrica ilac falan mi verdi b12 icin?

• Up

• Benim sol kolum titriyor arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur561 -- 14 Aralık 2016; 13:10:58 >
  • Hocam emin değilim ama epilepsi olabilir. Oyun oynarken oluyor deyince aklıma o geldi.
  • Psikolojik olabilir.Tek başınayken veya yanında çok rahat olduğun kişilerin yanında da bu titreme oluyor mu?

• tv telefon bilg. bakarken oluyosa epilepsi. bunlara baktıktan sonra ayakta gözünü kapadımı yer ayağının altından kayıyo gibi oluyomu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

Sorun gecti mi hocam? Ayrica ilac falan mi verdi b12 icin?

b12 hapı verdi sorun geçmişti. Şimdi azda olsa oluyor gene b12 eksikliğim var sanırım
  • Kafa nasıl titriyor?

Yanlış anlama eskiden arabaların arkalarına köpek oyuncagı koyulurdu kafası sallanırdı öyle mi? Yoksa soğukta üşürken ki titreme gibi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guatr olabilir, tiroitin fazla calismasi vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 15 Aralık 2016; 15:48:35 >
  • elinden ziyade kafa titremesi önemli olabilir, nörolojiye gitmelisin. Özellikle dinlenme zamanında titremeler oluyorsa daha dikkat edilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker -- 15 Aralık 2016; 16:32:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.