Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (3068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30663067306830693070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

1 Mayıs düzenlemesi ve sonrası ile ilgili çeşitli konularda görüşlerinizi öğrenmek için bir anket daha hazırladık. 10 soruluk bu anketimize katılımınız değerli bir toplumsal veri elde etme imkanı sağlayacaktır. Katılımcı sayısının artması için anketimizi çevreniz ile paylaşmanızı rica ediyoruz.

Anketimize şuradan katılabilirsiniz: https://goo.gl/zHYrTT

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Ankete katıldım, bütün arkadaşların katılmasını rica ediyorum. 2 dakikanızı almaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Anket benim için pek bir şey ifade etmiyor, daha kapsamlı hale getirilebilirdi.

BTK kararları sonrasında sınırsız(akn'li) internet fiyatlarının aşırı(Türksat) şekilde artmasını doğru buluyor musunuz?(Zamanında ilgili konularda zam oranlarını yazmıştım)

BTK kararları sonrasında normal akn'li(sınırsız) paketler yerine kotalı paketlerin getirilip, aynı paraya hatta daha fazlasına satılmasını nasıl buluyorsunuz?

Bu şekilde sorularla şirketlerin BTK karararlarının arkasından dolanıp çeşitli yöntemlerle(hızları 1Mbps düşürerek alt dilime sokma, yüksek hızlı paketleri kaldırma, sınırsız yerine kotalı paketler koyma, üstelik bunu zamlayarak yapma) kullanıcıları zor durumda bıraktıklarını vurgulayan sorular olabilirdi...

Neticede, şu anda 1 Mayıs'tan daha kötü bir durumdayız maalesef.
  • birbirey kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Kota aşım ücreti olan veya kota aşımı sonrası kesilen bir internetinizin olmasını ister misiniz?
    SONSUZA KADAR HAYIR.

Ayrıca 2019 yılında verilen söz için kota, farklı bir isim olarak karşımıza çıkabilir.
    Güvenimi hiçbir zaman kazanamadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Anket benim için pek bir şey ifade etmiyor, daha kapsamlı hale getirilebilirdi.

BTK kararları sonrasında sınırsız(akn'li) internet fiyatlarının aşırı(Türksat) şekilde artmasını doğru buluyor musunuz?(Zamanında ilgili konularda zam oranlarını yazmıştım)

BTK kararları sonrasında normal akn'li(sınırsız) paketler yerine kotalı paketlerin getirilip, aynı paraya hatta daha fazlasına satılmasını nasıl buluyorsunuz?

Bu şekilde sorularla şirketlerin BTK karararlarının arkasından dolanıp çeşitli yöntemlerle(hızları 1Mbps düşürerek alt dilime sokma, yüksek hızlı paketleri kaldırma, sınırsız yerine kotalı paketler koyma, üstelik bunu zamlayarak yapma) kullanıcıları zor durumda bıraktıklarını vurgulayan sorular olabilirdi...

Neticede, şu anda 1 Mayıs'tan daha kötü bir durumdayız maalesef.

O sorular da olabilirdi ama daha genel bir şekilde sormayı tercih ettik. Anketlerimizi daha sık aralıklarla devam ettirmeyi düşündüğümüz için önerilerinizi değerlendireceğiz. Teşekkürler.

Haberdar olabilmek için Facebook ve Twitter adreslerimizi takip etmenizi öneririz:

https://www.facebook.com/akkyehayir/

https://twitter.com/kotayahayir

• Ankette Google hesabı istiyor bunu gereksiz buluyorum.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Neden gereksiz buluyorsunuz?
  • Ankete katıldıktan 1 saat sonra Turknet aradı geçişiniz tamamlandı diye, Türk Telekom'a verilen 1 oy'u Turknet sayabilirsiniz. :D
    Google hesabım yok açmayı da düşünmüyorum anket yapılacaksa zorunluluk kalkması daha doğru olur.
    Hocam Microsoft hesabı ile de girilebiliyor, ha bence de pek doğru değil e-posta istenmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam Microsoft hesabı ile de katılabiliniyor ankete ha bana göre de pek doğru değil e-posta istenmesi.

• İstismarın önüne geçebilmek için bir kısıtlama gerekiyordu. Anketin geçerliliğinin zarar görmemesi için gerçek e-posta adresleriniz ile doğru yanıtlar vermenizi bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

Kota aşım ücreti olan veya kota aşımı sonrası kesilen bir internetinizin olmasını ister misiniz?
    SONSUZA KADAR HAYIR.

Ayrıca 2019 yılında verilen söz için kota, farklı bir isim olarak karşımıza çıkabilir.
    Güvenimi hiçbir zaman kazanamadılar.

2019 yılında kötü ihtimallerin gerçekleşmemesi için etkisini artırarak çalışmamız gerekiyor.
    Senin öncülüğünde emeği geçen bütün forumdaslarima asıl ben teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

Senin öncülüğünde emeği geçen bütün forumdaslarima asıl ben teşekkür ederim

Emeği geçen herkese ben de teşekkür ederim ama öncü değilim.
    Fikir öncülüğü demedim, ekip halinde çalışıldığını, ortak kararlar alındığını biliyorum zaten. Konu sahibisin o açıdan. Hepiniz varolun.

• Anket gelmiş güncelleyelim
  • birbirey kullanıcısına yanıt
    Siz de sağ olun. Katkı sağlamak herkese açık bir topluluğumuz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Google hesabım yok açmayı da düşünmüyorum anket yapılacaksa zorunluluk kalkması daha doğru olur.

ben rastgele bir mail ile katıldım
  • 
Sayfa: önceki 30663067306830693070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.