Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26982699270027012702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim gibi tamamen kapatın başımıza çok iş açacak bu uygulamamış. Hala farkında değilsiniz sanırım kotayı aştığınızda 1 veya 2 tl ile ekstra ücretlerdirileceksiniz yeni uygulamayla. Sonra fatura geldiğin de 400 500.liraları görmeniz içten değil. Aradım 444 0 375 şi türk telekom müşteri hizmetlerini hemen iptal edin dedim dinlemedim.bile biliyorum bu kan emiciler yalan dolanla devam etmemi isteyecekler. Boykot olmaz ise düzelmez bu işler beyler burda ağlamakla olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece indirmelerinden dolayı kotaya yansıyıp neti düşen var mı? Varsa kaça düştü?

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom'da öyle bir uygulama yok.
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Tarifen AKN'liyse kota başına extra para alamazlar. Ama iznin olmadan ya da yanlış ya da eksik beyanla Kotalı pakete geçirirlerse o zaman dediğiniz olur kol gibi fatura gelir.

Paketleri protesto etmek için iptal etmek mantıklı. Herkes en avantajlısı hangisiyse ona geçmeli ki rekabet ortamı yeniden oluşsun. 24 ay taahhüt vermek mantıklı değil sık sık değiştirmemiz gerekecek sanırım ISS'leri.
  • ayyas404 kullanıcısına yanıt
    Üstad akk değil o, kota. Eski abone, akk üzerinden devam ediyor. Yeni abone eğer kotalı tarife yapar ise, o zaman ücret öder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 2 Mayıs 2017; 12:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Babası Kotalı ucuz bir paket aldığı interneti çocuğu kotayı aştığı için yüksek fatura geldi ve şok şok şok baba , çocuğunu öldürdü

Gerçekten çağ dışı bir sisteme geçti Türksat Docsis 3.1 ile aşacağını düşünüyorum.

Büyük ilgi toplar ve en sonunda kota uygulaması Türk aile yapısına ve kültürüne zarar verdiği için tamamen kaldırılır ve bizde 1 kurban vererek sınırsız net e kavuşuruz, malum Türkiye'de biri ölmeden bir şeyi düzeltmiyorlar çünkü.

• ayyas404 kullanıcısına yanıt
    akk ve kota aynı şey değil . btk'nın yaptığı düzenlemeler akk şartlarının iyileştirilmesi üzerine geçici bir hareketti asıl amaç akk'yı 2018 sonu tamamen kaldırmak kablonet ise biz akk'yı şimdiden kaldırdık (mevcut aboneler hariç tabii) onun yerine eski usul "kota"lı tarifeleri ve akıllı sınırsız adını verdikleri internet kullanımının en yoğun olduğu saatlerde (19:00-24:00) hızı yarıya indirdikleri tarifeleri sundular yeni abone olacaklar için akklı tarifeleri ise yeni abone alımına kapattılar. Bu eski usul kota hep vardı zaten ve doğası gereği kotalı bir tarifedeysen ekstra kullanımın ekstra bir ücreti olur çok fazla insan kullanmadığı için insanlar unuttu tabi , ekstra ücret bu kotalı tarifelerde geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Beyler benim gibi tamamen kapatın başımıza çok iş açacak bu uygulamamış. Hala farkında değilsiniz sanırım kotayı aştığınızda 1 veya 2 tl ile ekstra ücretlerdirileceksiniz yeni uygulamayla. Sonra fatura geldiğin de 400 500.liraları görmeniz içten değil. Aradım 444 0 375 şi türk telekom müşteri hizmetlerini hemen iptal edin dedim dinlemedim.bile biliyorum bu kan emiciler yalan dolanla devam etmemi isteyecekler. Boykot olmaz ise düzelmez bu işler beyler burda ağlamakla olmaz.

Kafanız mı güzel yoksa okumadan mı yazıyorsunuz ? GB başı 2 lira olayı sadece Kablonet için geçerli. Diğer firmalar böyle bir sistem getirmeyeceğiz diye açıklama yaptı.

• 35 veya 50mbit hız veren en ucuz aknli tarife nedir bilen var mı? Benim bulduğum en iyisi 65 liraya 50mbit veya 55e 35mbit. Daha ucuzu var mı Türk Telekom altyapısında. Superonline en fazla 16 veriyo.

• Hocam, anlattım anlamıyor. Troll kendisi.

• 25Mbps hızım an itibariyle 16'a düştü. 2 günde AKK'nın ırzına geçtim.

Uyarı ne kadar 3 Mbps olsa da şuan ki hızım 16 Mbps.

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achefort -- 2 Mayıs 2017; 13:38:12 >

• Tekin G. kullanıcısına yanıt
    2019'da tüm firmalar böyle bir sisteme geçecekse vah halimize. Aslında fikir güzel ama fiyatlar kötü. 25 mbps hıza taahütsüz 90 lira para istemek neyin kafası? Millet romanyada internet kullanırken uçuyor biz kaplumbağa hızında gidiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Beyler benim gibi tamamen kapatın başımıza çok iş açacak bu uygulamamış. Hala farkında değilsiniz sanırım kotayı aştığınızda 1 veya 2 tl ile ekstra ücretlerdirileceksiniz yeni uygulamayla. Sonra fatura geldiğin de 400 500.liraları görmeniz içten değil. Aradım 444 0 375 şi türk telekom müşteri hizmetlerini hemen iptal edin dedim dinlemedim.bile biliyorum bu kan emiciler yalan dolanla devam etmemi isteyecekler. Boykot olmaz ise düzelmez bu işler beyler burda ağlamakla olmaz.

Kafanız mı güzel yoksa okumadan mı yazıyorsunuz ? GB başı 2 lira olayı sadece Kablonet için geçerli. Diğer firmalar böyle bir sistem getirmeyeceğiz diye açıklama yaptı.

Bu şahsa daha öncede açıklandı durum hala boş yapıyor bloklayın geçin kendisi evinde oturup milleti sokağa çağıranlar gibi kendisi hala abone ama aradım iptal ettim yazıyor bikaç sayfa önce başka iss deki aboneliğini kapatmıştı şimdi ttnet aboneliğini kapatmış bide dünya aboneliğini kapatsanda biz rahatlasak he.

• Kisaca cep telefonlarindaki internet paketlerini ev internet abonelerine satmaya calisiyorlar.

Btk buna birsey yapmali yapmazsa zaten o kurumun varligina ne gerek varki ?

Herseyi bizlermi imza toplayip falan onlara yaptiricaz ?

2019 1 ocaktan itibaren tamamen sinirsiz paketler suanki fiyatlardan sunulmaz ise kimse internet almasin sahsen ben almicam sozlesmem bitince bu sacma uygulama olursa interneti kokten kapaticam cep telefonundaki gibi kotali interneti eve satma serefsizligini nasil yapabiliyorlar insanin akli almiyor.

• Hocam türk telekom gb başına tl almayacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Estağfirullah, fakat bunun yerine Anasayfa'da bulunan, AKK videosunu zaten buradakiler izlese, hem aklında soru kalmayacak hemde bu tip mesajlar boşuna görmeyeceğiz.

Konunun 100 sayfası 02-08 download kota sayıyor mu diye geçiyor ciddi ciddi.

Şimdi benim 02-08 arası kotaya say....... şaka şaka

Superonline aradı az önce nevcut tarifelere zam gelecekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: RawShed

Hocam türk telekom gb başına tl almayacak mı?

Hayır, almayacak
  • 35 mbit 100 gb gectim. 50 mbit 200 gb destekliyordu değer miydi acaba geçmeye? 50 mbit 89 Tl ev telefonu ile birlikte

• Ücretli Kota sistemi getirmeye çalışan zihniyete ve onları destekleyen trollere kapak olması ümidiyle

Bazı Avrupa ülkelerinin Hız ve Fiyatları;

Romanya (RCS & RDS):
    100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 28 Romen Leyi (23 Türk Lirası)

Moldova (StarNet):

100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 190 Moldova Leyi (30 Türk Lirası)

Fransa (Orange):

100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 20 Euro (78 Türk Lirası)

İngiltere (Hyperoptic):
    100 Mbps tamamen sınırsız simetrik internet ayda 13 İngiliz Sterlini (52 Türk Lirası)

Bulgaristan (MTEL)

200 mbps tamamen sınırsız internet ayda 29 Bulgar Levası (50 Türk Lirası)

Estonya

100 mbps tamamen sınırsız internet ayda 21 Euro (80 Türk Lirası)

Yunanistan:

50 Mbps download / 10 Mbps upload hızlarına sahip tamamen sınırsız internet ayda 22.5 Euro (88 Türk Lirası)

Hırvatistan (B.net):
    60 Mbps download / 15 Mbps upload ayda 40 Hırvat Kunası (20 Türk Lirası)
    (B.net 30 günlük periyotlarda akşam 18.00 - 00.00 arası toplam 2 TB 'download' yapan kullanıcıların hızlarına geri kalan günler boyunca sadece bu 6 saatlik dilimde geçerli olmak üzere müdahale ediyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 2 Mayıs 2017; 13:53:46 >

• Şuan da çıldırmış durumdayım.Bu haksızlık değil kardeşim bu resmen HIRSIZLIK !!!

Otopsi Çocukları ... Mesaj yağdıralım.Sesimizi hiç olmadığı kadar daha gür çıkarmamız şart arkadaşlar !!!

Gerekirse her gün arayıp şikayet edelim ...
  • 
Sayfa: önceki 26982699270027012702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.