Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20232024202520262027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sözleşmen ne zaman bitiyor?
  • 24 mbit ve 25 mbit olayı ne olacak merakla bekliyorum.
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Evet gerçekten merak ediyoruz. Ben şimdiden olacakları anlatayım.

Eğer gerçek olursa verdikleri sözü tutarlarsa forum ağlama duvarı olacak. 24'lük tayfa durumu arabeske bağlayacak. Bir rakamdan büyük ikramiyeyi kaçırmış gibi triplere girecek. Ben de 25'lik tarifeden istiyom diyecek. Küçük emraha bağlayacak.

Bizim hiç 25mbps'lik tarifemiz olmadı amca

Yok eğer yalan olursa ki bu güzel haber bizim forum en çılgın günlerini yaşayacak. Bekliyoruz beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 6 Ocak 2017; 19:56:50 >

• Para Telekom kendi abonelerini mağdur edebilir gibime geliyor, diğer İss ler 25 mbit var ama Arap Telekom da yok. 1 mbit için mağdur olan tayfada olacağız
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey ki sözüm ona düzenleme yapıldı. Ama biz hâlâ ne olacak nasıl olacak bilmiyoruz. Bu nasıl bir düzenleme arkadaş kimse bir şey bilmiyor. Yaptık mı düzenleme yaptık başka bir şey yok.

Mevcut tarifeler ne olacak ?
    Yeni tarifeler olacak mı?
    Olacaksa nasıl olacak?
    Parası kotası ne olacak?
    Şu günlerde sözleşmesi bitenler ne yapacak?

Al sana düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 6 Ocak 2017; 20:10:3 >
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    150 GB akn'li turknete geçersen 32mbps hız olarak abone oluyorsun ancak sana hattının aldığı maksimum hızı veriyorlar kota düzenlemesi başladığında da 16 mbite düşer hızın
  • ozkn_s kullanıcısına yanıt
    iste gülüyoruz aglanacak halimize. bunlarin niyetlerinin kotu oldugu cok bariz. bunu bildiğim icin hemen odiyeyimde kurtulayim yapmıyorum. butun ucret kalemlerini tek tek kagit ustunde gorucem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında vdsl alt yapısı olanlar Turknete geçse fena olmaz. Hem 150 Gb hem de iyi hızları iyi fiyatlara veriyorlar. Mayıs ayında da Akk sonrası 16 yada 24 mbit hız rahatlıkla alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Superonline benim sorunumu çok şükür çözdü.
    Sizinki çok zor çözülür burada kaldırım yaparken firma apartmanın elektrik kablosunu koparttı parayı firma yerine bizden aldılar.
    Yaşadığınız yerde komple böyleyse kabloyu koparmışlardır.Yok eğer sizinle sınırlı ise sizde olduğu gibi firmanında karşı tarafta modemi oluyor.
    Onada baktılar mı?

benim binada sıkıntı yok altyapıda sıkıntı var yazın belediye burada kanalizasyon yenileme çalışmaları yaptı işte o zaman oldu ne olduysa 0.80 kbit nedir şu devirde kaç kere çağrı merkezini aradım hep aynı şey iç tesisatta sıkıntı var yok modem yok pc de ama nedense altyapıda sıkıntı olmuyor hepsi ezberlemiş önlerindeki kağıda bakıyorlar artık robotlarla konuştuğumu fark ettim

ilçe müdürlüğü gittim de onlar çagrı merkezinden beterler altyapım ne ise onu kullanmak zorundaymışım sözleşmede böyleymiş şikayet et fark etmez diyorlar umursamıyorlar yani

bende altyıpısı olmayanlara katıldım artık çözemeyeceklerini belli ettiler zaten adam dedi yatırım olacak mı diye sordum para yok diyor utanmadan böyle konuşana ne diyebilirsin ki şu çağda uğraştığım şeylere bak ama şunu anladım tt nin teknik ekibi olsun müşteri temsilcileri olsun hepsi göstermelik olarak alınmış işe hiç bir işe yaramıyorlar anca insanı sinir ediyorlar

tabi aralarında düzgün insanlar vardır elbet ama tt deki firma sahiplerine benzeyen çalışanları da var onlarında bir farkı yok yani tek sevindiğim nokta tahahütün bitmesine 2.5 ay kalması o zaman bana paket sunarlarken hepsine diyeceğim laf altyapıyı yapın bırakın reklamı demek olacak işte o zamanı bekliyorum

Taahüt 21 ay sonra bitiyor ben 3. Aydayım
  • cyber tech C kullanıcısına yanıt
    Hocam türknetle ttnetle uğraşmak istemiyorum
  • Ben 25 gb 25 megabit teledunya kullaniyorum. Ayda kablo tv ile beraber 36 tl. Kota indirme yapmadigim halde video sayesinde 20. Gunden sonra doluyor. Duzenlemeye gore 16 megabite dusecem bana o da yeter vr geceleri 25 mgbt olmasida bana yeter 25 gb kotayi takmam artik bosuna yuksek tarifeye gecmem ama benim bu tarifem 36 tl de kalacakmi acaba o var.
  • Bulunduğum yerde sadece Tt fiber var, vdsl olsa Tt de durmazdim. Turknete geçer kafam rahat olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

BTK Mayısa kadar zaman tanıdık diyor ISSlerde son dakikaya kadar bekleyecekler 5 ayı kar sayıyorlar yav ne olur şimdiden başlasan kotaları düşülen hızları güncellesen aman milletin yararına birşey yaparsınız maazallah bekleyin 30 Nisan 23:59'a kadar

Eğer vatandaşın iyiliğine bişey olursa mutlaka geç olur. Ama eğer kendi yararlarına bişey olursa anında uygulamaya koyarlar.

Geçen sene bu zamanlar Ağustos ayında düzenleme yapılacak şöyle böyle dediler hala bişey değişmedi Mayıs ayını bekliyoruz.
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Acelen ne dostum. Devam et mayısa kadar hatta haziran. Durumlar netleşsin ona göre.
  • Son tarih Mayıs, isteyen İss bugün bile hizmeti verebilir engel yok, eskiden Btk izin vermiyor diye biliyorlardı, hodri meydan simdi Btk engeli de yok.
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    aynen 100 lira için değmez diyorsun...

güzel ironi
  • @Blindfire hepimiz merakla bekliyoruz 24 ve 25 mbit olayını ttnet kullananlar bana kızacaktır ama ttnet yüzünden umarım bizim gibi 25mbit kullananlar mağdur edilmezde 16mbitin keyfini çıkarırız yinede hiç inancım yok bir şekilde 25likler 24e düşürülecek yada akk sonrası 8mbite düşülen hız 25e çıkarılacak ttnet kullananlar hiç canını sıkmasın bizde 8e düşeceğiz

@ozkn_s mevcut tarifeler, yeni tarifeler, kota, fiyat vs hiç birini 1 Mayıstan önce öğrenemiyeceğiz gibi ISS'ler 5 ayı kar sayıp son dakikaya kadar hiç birşey yapmayacaklardır eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

@Blindfire hepimiz merakla bekliyoruz 24 ve 25 mbit olayını ttnet kullananlar bana kızacaktır ama ttnet yüzünden umarım bizim gibi 25mbit kullananlar mağdur edilmezde 16mbitin keyfini çıkarırız yinede hiç inancım yok bir şekilde 25likler 24e düşürülecek yada akk sonrası 8mbite düşülen hız 25e çıkarılacak ttnet kullananlar hiç canını sıkmasın bizde 8e düşeceğiz

@ozkn_s mevcut tarifeler, yeni tarifeler, kota, fiyat vs hiç birini 1 Mayıstan önce öğrenemiyeceğiz gibi ISS'ler 5 ayı kar sayıp son dakikaya kadar hiç birşey yapmayacaklardır eminim.

Ocak ayından mayıs ayına kadar binlerce on binlerce abonenin sözleşmesi bitiyor. Şu an bile biten binlerce abone var. Ne yapacak bu insanlar? Neye göre nasıl hareket edecek? Operatörler rahat onlar için sorun yok olan vatandaşa oluyor.Kafalar allak bullak.Bu belirsizliğin bir an önce bitmesi gerek ama durum tersine gitgide belirsiz bir hâl alıyor.

Taahhüt cayma bedelim artacak hocam superonşine 500 liraya kadar karşılıyormuş
  • 
Sayfa: önceki 20232024202520262027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.