Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (7 Mobil) - 6 Masaüstü7 Mobil
64.437
Cevap
414
Favori
2.530.043
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
Giriş
    12531 Mesaj

24Mbps'e düşecek hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    IamxMSFT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @[email protected]
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

24Mbps'e düşecek hocam.
    quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

24Mbps'e düşecek hocam.

Oyleyse cok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Umarım dediğiniz şekilde olur. Teşekkürler.

Yeni yıldan sonra tarifemi değiştirecektim. Sanırım 50 mbps'lik VDSL 2 pakete geçsem iyi olacak gibi o zaman. Peki ya desteklemez o yüzden satamayız falan derlerse ne olacak?
    quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Umarım dediğiniz şekilde olur. Teşekkürler.

Yeni yıldan sonra tarifemi değiştirecektim. Sanırım 50 mbps'lik VDSL 2 pakete geçsem iyi olacak gibi o zaman. Peki ya desteklemez o yüzden satamayız falan derlerse ne olacak?

Modemin arayüzünden hat değerlerinizi buraya ekleyin hocam bakalım destekliyormu 50'yi.

AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz | MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (O.C.) | EVGA NVIDIA RTX 2080Ti | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 | Kingston A2000 1TB NVMe M.2 SSD | Cooler Master Masterbox MB520 RGB | Thermaltake TR2 S 750W 80 PLUS PSU | AOC C27G1 Curved 27" 1ms 144Hz | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)
  • Uzaklaştırılmış 19 gün cezanın, 18 gün 22 saat 12 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Mobil de artık 300kb sınırı gelse sınırsız 10 TL ye hayvan gibi kullanirdik.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6331 Mesaj
    Geçen yıl şubat ayında, ağustos için tarih verildi, ondan sonrada görüş alındı ve yine tarih verildi, simdi yine tarih veriliyor, ulan bu iSS ler o kadar zamandır ne yapıyor, alt yapı hazırlığı fizibilite çalışması hicmi yapmadı yine hazırlık için zaman veriliyor. Sabır
    |
    |

İyi duruyor da 30-35 liraya 100Mbps alınıyor komşumuz Bulgaristan'da. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın.

|
    |
    IamxMSFT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @[email protected]
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking
  • Emekli Yönetici
    28033 Mesaj
    Bu arada PDF'de bir şey dikkatimi çekti;

02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarının AKN’ye dâhil
    edilmemesi ve AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKN
    sonrası indirme hızı kısıtlarının uygulanmaması,

Superonline'ın AKK'sız Gece tarifesini kullanıyorum. O pakette eğer kotanızı aşmışsanız geceleri hızınız geri gelmiyordu. Fakat bunda böyle değil. Kotayı bitirmiş bile olsak gece hep tam hız alacağız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Binbaşı
    1927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

75 mbps turknet kullaniyorum akk sonrasi 16ya dusuyor ben memnunum.
    quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

75 mbps turknet kullaniyorum akk sonrasi 16ya dusuyor ben memnunum.

16mbps kullanıyorum mecburi o hızıda alamıyorum zaten 5mbps düşecek mutsuzum 16mbps olsada mutsuzum fiyatlar çok yüksek 100mbps kullanmak istiyorum alt yapı yok mutsuzum olsa bile fiyatları yüksek mutsuzum hakarette bulunmuyorum ama şuan sadece kendizi düşündüğünüzü düşünerek bu yazıyı yazdım. ek olarak başka bir çok ülke bunlara bizim ülkemizden kötü olan ülkelerde dahil bu hızları çok düşük fiyatlar ile kullanıyorlar bunu bildiğinizi düşünüyorum yoksa neden bu konuda yorum yapma gereği duyarsınız.
    |
    |

• Çavuş
    45 Mesaj
    50 mbps turknet kullaniyorum akk sonrasi 16ya dusuyor ben memnunum.

En azından gece 12 den sonra sonra akk olmasaydı misal pes oynuyacam gece 2 de oynasam 3.5 gibi uyurum ben adamlar bunu bile ayarlamış nasıl olsa o saatte kim ne yapacak diye bunu koymuşlardır
    Akk olmasının sebebi nedir akk geçince hız düşüyor bunu ne için yapıyorlar kime zararı var bunun çözemedim gitti

|
    |
    GoldPunch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: istanblue001

En azından gece 12 den sonra sonra akk olmasaydı misal pes oynuyacam gece 2 de oynasam 3.5 gibi uyurum ben adamlar bunu bile ayarlamış nasıl olsa o saatte kim ne yapacak diye bunu koymuşlardır
    Akk olmasının sebebi nedir akk geçince hız düşüyor bunu ne için yapıyorlar kime zararı var bunun çözemedim gitti
    quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Evet 2 bence de geç olmuş. 12 olsaydı güzel olurdu.
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı

• Yarbay
    10234 Mesaj

Şuan 16 mbps ADSL paket kullanıyorum. ADSL'de max 24 mbps alınıyor diye biliyorum. Buna göre bakılmaz ki zaten 50 destekleyip desteklemediğine. Ben arayıp sorduğumda destekliyor demişlerdi fakat satacakları için herşeyi derler bunlar. Bu yüzden sordum.
    |
    |
    OPM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    7922 Mesaj

Bak şimdi neyi başardığınızı size yazayım. ha bu arada mesajının ekran görüntüsünü de aldım.

Bu protesto da ne amaçlandı onu yazayım kısaca,

kotaların arttırılması veya kaldırılması.

- Adil Kullanım Kotası kalktı mı ?

- Hayır kalkmadı.

- Kotalar da düzenlemelere gidildi mi ?

- Hayır gidilmedi.

- Kotalar kalkacak mı ?

- Evet ama 31/12/2018'de yani 2019 yılında. 2 yıl var. koskoca iki yıl

Bu iki yıl süresince kotalar arttırılmasına yönelik bir duyuru var mı ?

- Hayır, muhtemelen de kotalar arttırılmayacak.

Bu iki yıl süresince, fiyat artışı olacak mı ?

- Evet, müşteri hizmetlerine bağlanıp sordum olacak dendi.

Bu iki yıl süresince şu an kullandığın internete daha fazla para ödeyip hala kotalı kullanacak mısın ?

- Evet, hem de nasıl. Kullanırken bir de üstüne, keyifleneceksin nasıl olmazsa 2019'da kalkacak diye.

- Utanmadan, sıkılmadan bak nasıl başardık diyor musun ?

- Maalesef diyorsun.
    |
    |
    Bahsedilenler: Gatetrans
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.

• Teğmen
    244 Mesaj
    2016 ortasdından sonuna kadar uğraş didin akn yi kaldırmak için, 2016 sonunda açıklama ; akn iyileştirilmesi , oda 2017 ortasında yürürlüğe girecek . ha bide akn nin tamamen kaldırılmasının görüşülmesi 2019 başı olarak öngörülüyor . büyük TÜRKİYE !

edit: 2019 başı kan sonlandırılacakmış şimdi gördüm. 2019 a kim öle kim kala .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NurullahGüney -- 31 Aralık 2016; 17:40:31 >
    |
    |

ülkede her şey süper hızlı ilerlemiyor ülkenin %50 si okey facede takılan kesim olmasına rağmen iyi adım atıldı o kadar sorun varken dua ette internet için bu düzenlemeler geliyor 3mbit kullanmayı çok seviyorsun anlasılan
    |
    |
    Knisath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Altyapısı vdsl desteklemeyen birisi 16mbps akk siz paket alabilir

50mbitlik paketten daha ucuz olacaktır
    |
    |

Bu arada ttnett te çalışan tanıdık paket fiyatlari zamlanmadan en yüksek hizlisini al diye bir örgütte bulundu.Bence mantıklı

100 mbit e kadar olan paket hizi mi

32 destekledigi icin verecekleri 32 mi?

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

ülkede her şey süper hızlı ilerlemiyor ülkenin %50 si okey facede takılan kesim olmasına rağmen iyi adım atıldı o kadar sorun varken dua ette internet için bu düzenlemeler geliyor 3mbit kullanmayı çok seviyorsun anlasılan
    quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

Ya bırak lagaluga yapmayı sanki sen internet hızının düzenlemesini yaptın, tek başına başardın. BTK'da senin ağzına bakıyordu değil mi ?

Ben seni bu iki yıl zarfında kullandığın internet paketine en az 30-40TL fazladan ödeyip aynı kota ile kullandığın zamanı düşünüyorum da, kim bilir ona ne kılıf uyduracaksın.

şöyle bir şey olabilir mesela;

Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.

• Yarbay
    6092 Mesaj
    İşimiz bitmedi arkadaşlar; ne bu rahatlama? Hadi akk kalkacak, buna zafer diyelim. Ama peki ya upload (yükleme) ve paket fiyatları ne olacak? Bunlarla da ilgili bir iyileşme almadan zaten hakkımızı verdiler diyip susacak mıyız?
    |
    |
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.