Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (2027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.797
Cevap
342
Favori
2.734.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20252026202720282029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modeme ulaşabilir hız max 15 mbps şuan ortalama download hızı 12 mbps olması lazım. Attığın hat değerlerinde oylr yazıyor .
  • Speedtest yapinca hep dusuk cikiyor hiz dengeli degil bazen 0.60 bazen 1 ama 1 in ustunu gormedim bu sıkıntı neyden kaynaklanabilir onceden dedidigim gibi ic tesisatta sıkıntı yok sorun benim düşündügüm altyapıda inan ki artık sınaniyormusum gibi hissettim

kac kere aradıgımı unuttum cagri merkezini bunlar insani dinden cıkarır sorun bende degil diyorum anca suçu bana atıp duruyorlar yok modem yok pc yok ic tesisat biri cikip alt yapıda olabilir demiyor cidden bunlarla ugrasmaktan bunaldım zaten

ic tesisatı gösterdim telefon işi uğraşan birine cat 5 cablo dedi binada yapılalı 2 yıl anca oldu o gelen adamda altyapıda sıkıntı var dedi bu başka kişilerde bu adama danışmış herhalde tt müdürlüğün yanına taşınmamı istiyor anca orada verirler düzgün hız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 7 Ocak 2017; 11:21:24 >
  • Bence yarım sene veya 1 sene çalışmalara ara verilmeli.Ondan sonra tekrar şikayet edip bu çıtayı yükseltmeye çalışmalıyız.

Bu adimi sadece çığ için atılmış bir kartopu olarak görüyorum ben
  • Oyalama konusunda Master yapan Btk ve Para Telekom bakalım bize nasıl sürprizler ile gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

Taahhüt cayma bedelim artacak hocam superonşine 500 liraya kadar karşılıyormuş

O zaman işler değişti tabi. Fakat geç superonline demek basit. Eğer 50 mbps'yi alacaksan hiç durma. Garantiyse eğer tabiki superonline
  • Ulan sözde uzay çağındayız yıl olmuş 2017 halen şu lanet yerde akk'den bahsediliyor. Nedir bu kısıtlama ya sırf birkaç zengin kurusu daha da zengin olacak diye çağdışı uygulamalara göz yumuyoruz. 3mbps hız nedir abi biz sadece verdiğimiz paranın karşılığını istiyoruz, allah belanızı versin ya. Şeytan diyor ara ağzına geleni söyle. Harbiden kahrolun inşallah. Tabii bu düzenin değişeceğini sanmam, çeşme hep bunlara aksın.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Modem değerlerinden fazla anlamam ama tesisatında sorun yok gibi. Modemden sonra sorun kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Modeme internet sorunsuz geliyor gözüküyor. Farklı bir cihazdan internetini test et bence.
  • Hızı 3 mbps ve 5 mbps'ye düşürülecekler yazımı dikkate alsın.

Diğerleri burada kendini avutabilir. Bu konuyu uplayacağınıza twitterda hashtag ile yazsaydınız daha çok etki ederdi.
    Türkiye'de herkes biliyor ya donanimhaberi, siz yazmaya devam edin.

Benim gibi Fiber internet olmayan yerde oturanlar, ADSL'ye mahkum edilip zalimce hızı düşürülenler

twitter'da akk ile ilgili capslerinizi paylaşın. twitiniz içinde "@ofatihsayan @btkbasin" olsun.
    ve #adsl_akkyehayir hashtagi ile paylaşın.
  • Haklı
  • Arkadaşlar superonline böyle bir teklif yaptı cep telefonu+ev telefonu+Internet

4 gb 1000 dk 1000 sms 50 mbps 75 gb akk 89 lira

2 yıl taahütlü. Ne diyorsunuz ttnet 25mbps 75 fibersen geçilit mi. Teklifleri aşırı uygun geldi. Bir bit yeniği olmasın.

Üstüne üstlük 450 lira ttnet cayma bedelini karşılayacaklar.
  • ozkn_s kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce kullanıyordum sol. 25 mbps tam olarak veriyordu.

antalyada yaşıyorum bu arada. Teklifleri aşırı uygun geldi ondan garipsedim
  • Bu hafta içinde taahhüt bitiyor araptelekomdan kurtuluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence şu an daha büyük bir sorunumuz var. Dün gece yayınlandı,gözümüz aydın! Sansürde sınır yok ama internette var. Ne güzel dünya beee!
    http://m.teknolojioku.com/haber/sosyal-medya-icin-kanun-hukmunde-kararname-yayinlandi-39178.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birbirey -- 7 Ocak 2017; 13:19:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

Bence şu an daha büyük bir sorunumuz var. Dün gece yayınlandı,gözümüz aydın! Sansürde sınır yok ama internette var. Ne güzel dünya beee!
    http://m.teknolojioku.com/haber/sosyal-medya-icin-kanun-hukmunde-kararname-yayinlandi-39178.html

şuç işlemediyseniz neden çekiniyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

yardım hat değerlerinden anlayanlar yardım etsin hızım düşük geliyor daha kotayı aşmadım ve tt yi aradığımda bazen bağlısınız diyorlar bazende kopmalar oluyor diyorlar yardım bazen speedtesti sonuçla yamıyorum int o kadar yavaş

hat değerleri

çok rüzgar, yağmur fırtına olunca heralde hatlarda sıknıtı var, burdada net hızı 2 mbiti geçmiyor, bol bol kopuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TORQ4k

quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

Bence şu an daha büyük bir sorunumuz var. Dün gece yayınlandı,gözümüz aydın! Sansürde sınır yok ama internette var. Ne güzel dünya beee!

şuç işlemediyseniz neden çekiniyorsunuz ki?

Ne alaka simdi? Haberi okumadan cevap yazmayın. Örgüt propagandası yapan tabiki hak ettigini bulsun. Hâkim izni olmadan veri trafiğine erisme izni verildi. Nerde gizlilik ilkesi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyalli2

Modem değerlerinden fazla anlamam ama tesisatında sorun yok gibi. Modemden sonra sorun kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Modeme internet sorunsuz geliyor gözüküyor. Farklı bir cihazdan internetini test et bence.

eski modemim de aynı sıkıntı var ve hatta yeni modemi güncelledim gene aynı sıkıntıyı alıyorum 2 tane pcim var biri masaüstü diğeri laptop 2 sindede aynı sıkıntıyı yaşıyorum modeme gelen kabloyu da yeniledim telefonda da hız düşük gözüküyor

yani sorun ne olabilir bu sıkıntı aralıkta başlamıştı evde 2 gün int yoktu inte kopma var diyorlardı sonra çözüldü 3mgbit almıştım ay başı geldi işte o zaman da 3 mgbit alıyordum kotam sıfırlanmadı dedim santral bilgileriniz güncellenmeli dediler güncelle diler daha beter oldu şimdi 1 mgbit alıyorum onuda alamadığım da oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 7 Ocak 2017; 14:4:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: games087

quote:

Orijinalden alıntı: harce74

yardım hat değerlerinden anlayanlar yardım etsin hızım düşük geliyor daha kotayı aşmadım ve tt yi aradığımda bazen bağlısınız diyorlar bazende kopmalar oluyor diyorlar yardım bazen speedtesti sonuçla yamıyorum int o kadar yavaş

hat değerleri

çok rüzgar, yağmur fırtına olunca heralde hatlarda sıknıtı var, burdada net hızı 2 mbiti geçmiyor, bol bol kopuyor

şu anda hava güllük güneşlik bu sıkıntıları yaşamaya başladığım zamanda beri hava durumu normal seyir deydi yani yağmur yağmıyor rüzgar da yok hatta dışarıda güneş var hatta size şöyle deyim yağmur kar yağınca intim şimdikinden daha iyiydi

• Yeni akk düzenlemeleri tablosuna baktımda 500mbps diye bişey koymuşlar oraya var mı öyle bişey biz hala 16mbps deyizde
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Yok yok garipseme.şu anda sana sunulan teklif cazip bir teklif orası kesin. Ama kesin olmayan bir durum var mayıs ayında ne olacak onu bilmiyoruz. Yeni tarifeler yeni paketler nasıl olacak fiyatlandırma nasıl olacak hiç bilmiyoruz. Bilmeyince sana şunu seç bunu seç demek çok zor. Bugünü konuşursak superonline doğru seçim.
  • 
Sayfa: önceki 20252026202720282029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.