Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 mbit internet ile 360p dizi bile izleyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpertercan -- 13 Ekim 2016; 23:17:40 >
  • güncel ++

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu bi tek bende mi yukarıda gözüküyor. Bir hata mı var ?
  • Su an 5 mbit e bile razıyız. Bu nedir yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BestSniper

Konu bi tek bende mi yukarıda gözüküyor. Bir hata mı var ?

bende de yukarıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 13 Ekim 2016; 23:33:38 >
  • forumda popüler konular bazen toplam mesaja göre sıralanıyor.Bunun ayrımı rastgele oluyor heralde.Ama bizim için daha iyi, konu 626.sayfada olduğundan toplam mesajı oldukça yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kygo2

3Mb ile GTA 5 i 4 günde indiriyorsun, oyunu açıyorsun veee .exe çalışmayı durdu deyip oyun kapanıyor.

Korsan indirirsen çalışmama gibi durumlar olur.
  • bunlar günlük 1000-2000 müşteri kaybetmeden hiçbişey olmaz bu konuda hem 3 mbit internet satıyolar fahiş fiyatlara hem de 2 sene bağlıyolar müşteriyi millet de napalım mecburuz diyip kuzu kuzu onaylıyor sonra da akk kalkacak değil mi diye forumlarda geziyor
    her yönden üzücü durumlar bunlar milletin cahilliğine mi yanarsın isslerin kazıkladıklarına mı yanarsın alternatifsizliklere mi yanarsın bu kafa yapıları değişmeden hiçbirşey olmaz nasıl değişcek peki bu kafa yapıları ekonomi eğitim hepsi birer ayak biranda değişmeyecek maalesef yazılacak çok şey var
    aslında bir şey değişmeyeceği için kendimizi strese sokmaya gerek yok ha soranlar olabilir bu kadar yazdın sen hangi iss kullanıyorsun peki diye ? taahhütüm biter bitmez turknete geçtim hem taahhüt yok hem de akk 150 gb kötünün iyisi diyelim download işlerine girişmezsem rahat rahat yetiyor şimdilik
  • 3Mb sorunduruyor resmen yeter artik ne yapiyorsalar yapsinlar akk sonrasi ins 5 mb olmaz iskenceye devam
    Yilbasindan Once yeni paketler gelmez zati

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1040

bunlar günlük 1000-2000 müşteri kaybetmeden hiçbişey olmaz bu konuda hem 3 mbit internet satıyolar fahiş fiyatlara hem de 2 sene bağlıyolar müşteriyi millet de napalım mecburuz diyip kuzu kuzu onaylıyor sonra da akk kalkacak değil mi diye forumlarda geziyor
    her yönden üzücü durumlar bunlar milletin cahilliğine mi yanarsın isslerin kazıkladıklarına mı yanarsın alternatifsizliklere mi yanarsın bu kafa yapıları değişmeden hiçbirşey olmaz nasıl değişcek peki bu kafa yapıları ekonomi eğitim hepsi birer ayak biranda değişmeyecek maalesef yazılacak çok şey var
    aslında bir şey değişmeyeceği için kendimizi strese sokmaya gerek yok ha soranlar olabilir bu kadar yazdın sen hangi iss kullanıyorsun peki diye ? taahhütüm biter bitmez turknete geçtim hem taahhüt yok hem de akk 150 gb kötünün iyisi diyelim download işlerine girişmezsem rahat rahat yetiyor şimdilik

Bazı insanlar hâlâ AKK'yi bilmiyor. Benimde tanıdığım her 10 insandan 6'sına AKK hakkında birşey söyleyince. AKK nedir? Yenebiliyor mu? gibi cevaplar veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: BestSniper

Konu bi tek bende mi yukarıda gözüküyor. Bir hata mı var ?

Bende de yukarda.

• Güncelleme.

• Up Up.
  • up
  • Konu Up Nigga Kahrolsun AKK !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefMeister -- 14 Ekim 2016; 1:21:03 >
  • Üstlerde yerimizi alalım, bu fiyatlara 3Mb hız a HAYIR!.
  • Güncel.............
  • Dün Türk Telekom'un önünden geçiyorum iPhone etkinliği nedeniyle kutlama var müzik bi girdi "fii beer lee" aldı beni bi gülmek.

Neyse ki bugün hız 3 mbps'ye yaklaşmış, şükür.
  • Akk

• 
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.