Şimdi Ara

İnternetinin Taahhütü Bitenlere Özel 2 Yıllık Bedava Digiturk [Modem+Çanak+Dekoder dahil.] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
5
Favori
9.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: r0x

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

digiturk almasak olmuyor mu?

Sonuçta bedava gelen bişey isterseniz izlemezsiniz tabii :)

59,90'nın neresi bedava oluyor hocam?
    diğerleri 8gb akk interneti 39 lira gibi rakamlara veriyordu yanılmıyorsam(öyle anımsıyorum en azından).. zira 2 yıllık sözleşme yapılıyor.. o yüzden sordum

Ben şuan sadece internete 64 tl ödüyorum.Verdiğimiz hizmette 60 tlye internet +2 yıl ücretsiz Digiturk veriyoruz.Yani zaten avantaj Digiturk'ün bedava olması, internetin değil :)

O 39 tl kampanyası şöyle, yanlış hatırlamıyorsam 6 veya 8 aylık 39 tl ödüyorsunuz devamındaki aylarda yine 64 tlye çıkıyor.

@Kuray Maalesef adil kullanım kotası olmayan paketimiz yok.

@junior38 Böyle bir pakette yok maalesefki.

benim herhangi bir sözleşmem yok.. ben şu sıra değiştirmeyi düşünüyorum ama sırf digiturk veriliyor diye de buna geçmem şahsen.. ama digiturk içermeyen bir kampanya düzenlerseniz yakın zamanda pm gonder lütfen hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

@r0x gene PM attım ama ne yazık ki gene cevaplamadınız burdan cevaplarsanız sevinirim

Giriş+2 KEyif+5 buyukler full hd ve 3d yayın + sınırsız internet + Spor Extra varmı böyle bir paket ?

NOT: bu arada 12 aylık bir peket olması lazım malüm Süperlig yayın hakkı 2014 sezon sonunda bitiyor....

Digiturk opsiyon hakkını kullanarak lig maçlarını 2017 ye kadar aldı

resmi bir kaynak varmı bu haber ile ilgili ?

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2011/08/24/futbol-digiturke-teslim

bu resmi bir kaynak mı :)) gazete haberi sadece
    resmi kaynek derken ya Türkiye Futbol Federasyonundan bir açıklama veya Digiturk den bir açıklamayı kastetmiştim

O kadarını bilmiyorum resmi açıklama falan ama digiturkun kanallarında futbol 2017 ye kadar bizde şeklinde reklamlarında döndüğünü biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hizmeti bağlanan arkadaşların hizmetten memnuniyetleri hakkında bilgi alabilir miyim...Bağlantı hızı...kopma vb. gibi sorunlar söz konusu mudur ?
  • @r0x

ben araştırmalarımı yaptım

giriş paketi + 2 keyif paketi + şampiyonlar paketi + spor extra paketi + HD yayın + Sınırsız internet
    kurulumlar + aktivitasyonlar + kablo modem uydu alıcı vs ne varsa ücretsiz
    sor soruştur
    cevabını bekliyorum

99 TL 24 ay sözleşme sabit fiyat garantisi
  • quote:

@r0x

ben araştırmalarımı yaptım

giriş paketi + 2 keyif paketi + şampiyonlar paketi + spor extra paketi + HD yayın + Sınırsız internet
    kurulumlar + aktivitasyonlar + kablo modem uydu alıcı vs ne varsa ücretsiz
    sor soruştur
    cevabını bekliyorum

99 TL 24 ay sözleşme sabit fiyat garantisi

Aşağı yukarı söylemiş olduğunuz fiyata gelir.Yarın şirkete geçince net fiyat veririm size.

Bu arada

@leon45'in kurulumu haftaya cuma olacak,

@uniqueperson'ın kurulumu yanlış hatırlamıyorsam yarın olacak.

Kendilerine tekrar iyi günlerde kullanmalarını dilerim.
  • 19 martta başvurdum,dıgıturk bağlandı ama hala internet şifresi bekliyorum.Başvuracaklar tarihini buna göre ayarlasınlar..
  • TTnet i iptal ettirip fibere geçtik.1 yıllık şampiyon paketi için evde yokken Türksata bakan antenimi Eutalsata çevirip kurulumu yapıp ve 30 TL alıp gitmişler.benim kurduğum anteni niye iptal ediyorsunuz ki?Yıllar önce bırakmıştık yeniden bulaştık hadi hayırlısı bakalım.
  • Hocam ben 20tl telefon+50tl 12 gb internet kullanıyorum pmden daha önce anlatmıştım, telefona hiç ihtiyacım yok, digitürke bile ihtiyaç yok, bana sadece uygun bir internet hizmeti lazım mümkünse de telefon parası ödemek istemiyorum,sizin kampanyadaki fiyat nihai fiyat mı? yani sizin bahsettiğiniz bu kampanya numara taşımalı kampanya mı?
    İnternette SOL sitesinde 8mbpsye kadar numara taşımalı limitsiz internet fiyatı 59tl olarak verilmiş, siz bu pakete ek olarak digitürk mü veriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

Hocam ben 20tl telefon+50tl 12 gb internet kullanıyorum pmden daha önce anlatmıştım, telefona hiç ihtiyacım yok, digitürke bile ihtiyaç yok, bana sadece uygun bir internet hizmeti lazım mümkünse de telefon parası ödemek istemiyorum,sizin kampanyadaki fiyat nihai fiyat mı? yani sizin bahsettiğiniz bu kampanya numara taşımalı kampanya mı?
    İnternette SOL sitesinde 8mbpsye kadar numara taşımalı limitsiz internet fiyatı 59tl olarak verilmiş, siz bu pakete ek olarak digitürk mü veriyorsunuz?

Pm'de belirtmiştim sanırım şöyle açıklayayım,

Şimdi yönlendirdiğim bayii digiturkude internetide kurmak zorunda.Digiturk'süz kurulum yaptıramayız maalesef.

Söylediğiniz paket yani sınırsız yalın internet 69 tlye geliyor.İsterseniz kurulumda telefonu kurulum ekibi iptal eder isterseniz kurulumdan sonra telefonu siz iptal edersiniz kendiliinden yalına döner.

Digiturk'unde kurulumu yapılır sonra isterseniz kaldırırsınız yine ama ikisininde kurulumunu yaptırmam gerekir.

İlgilenenler, Konudan veya PM ile ulaşırsanız biraz daha kolay yardımcı olabilirim, maillerimi hergün kontrol edemiyorum yoğunluk dolayısı ile.

• yazmak ihtiyacı hissettim.

ttnet'ten superonline inernete geçmek gibi bi hata yaptım. Adamlar beni resmen kandırdılar, yok efenim 20 metreden çeken modem yollayacağız, yoz efenim ttnet'in altyapısını kullanıyoruz, onlarda sorun olursa bizde de olur, onun haricinde olmaz, süper hızlıyız vs. vs. vs.

geçişi yaptım, ağzımın payını aldım :) sürekli kopma, yavaşlama, gönderdikleri modemlerde (!) wifi sorunu falan derken geçen gün kapattırdım, sinir stres kalmadı, oh yani..

tam kapattırmaya karar vermişken bu dopingçiler aradı beni. hatta ttnet konusuna yazmıştım, ordaki arkadaşlar uyarmıştı beni..

Arayan kız ttnet'ten aradığını söyleyip, yukardaki kampanyadan bahsetmişti. Ben de "iyi lan, hem ttnet hem digitürk iyi valla" gibisinden kabul etmiştim ki, forumdaki arkadaşlar uyardılar, o doping internett diye.. (Ha bu arada telefondaki kız sadece telefonu kapatırken "efenim bu doping internet kampanyasıdır" diye söyledi. Ama bunu öyle bi geçiştirdi ki, ben ttnet'in bir kampanyası olduğunu düşünmüştüm)

neyse çok yazdım, bu yukarda yazılı kampanyada "altyapı ttnetin, sıkıntı olmaz" yazısını asla samimi bulmuyorum, insanları kandırmayın

geçmek isteyen de kendi bilir tabi. yav burda da telekomda çalışıyormuş gibi yazdım ama yok öyle bişey, adalet bakanlığı arkadaşlar yanlış olmasın

• walla beni aylarca mağdur eden smileden sonra superonline a geçtim çok rahat ettim ayda 29 tl ödüyorum dahada baya bi zamanı var. senin dediğin olayı dsmart (smile) bizim alt komşuya yapmış. adam ttnet diye smilea abone olmuş. ne zaman görsem küfrediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

yazmak ihtiyacı hissettim.

ttnet'ten superonline inernete geçmek gibi bi hata yaptım. Adamlar beni resmen kandırdılar, yok efenim 20 metreden çeken modem yollayacağız, yoz efenim ttnet'in altyapısını kullanıyoruz, onlarda sorun olursa bizde de olur, onun haricinde olmaz, süper hızlıyız vs. vs. vs.

geçişi yaptım, ağzımın payını aldım :) sürekli kopma, yavaşlama, gönderdikleri modemlerde (!) wifi sorunu falan derken geçen gün kapattırdım, sinir stres kalmadı, oh yani..

tam kapattırmaya karar vermişken bu dopingçiler aradı beni. hatta ttnet konusuna yazmıştım, ordaki arkadaşlar uyarmıştı beni..

Arayan kız ttnet'ten aradığını söyleyip, yukardaki kampanyadan bahsetmişti. Ben de "iyi lan, hem ttnet hem digitürk iyi valla" gibisinden kabul etmiştim ki, forumdaki arkadaşlar uyardılar, o doping internett diye.. (Ha bu arada telefondaki kız sadece telefonu kapatırken "efenim bu doping internet kampanyasıdır" diye söyledi. Ama bunu öyle bi geçiştirdi ki, ben ttnet'in bir kampanyası olduğunu düşünmüştüm)

neyse çok yazdım, bu yukarda yazılı kampanyada "altyapı ttnetin, sıkıntı olmaz" yazısını asla samimi bulmuyorum, insanları kandırmayın

geçmek isteyen de kendi bilir tabi. yav burda da telekomda çalışıyormuş gibi yazdım ama yok öyle bişey, adalet bakanlığı arkadaşlar yanlış olmasın

bazı çağrı merkezi çalışanları bunları yapabiliyor ama ben insanları kandırmıyorum böyle bi ithamda bulunamazsınız.konuyu okumadığınız çok belli ben herşeyi açık açık belirtiyorum.internet hizmetiyle ilgili yorum tamamen sizindir ona bir şey diyemem bir üründen %100 memnun kalan bir kitle zaten olamaz, kurulumu olan abonelerimiz burada kendi yorumlarını belirtebilir.

Ama bana 'insanları kandırmayın' diyemezsiniz. Özellikle adalet bakanlığında çalışan birinin bunu soylemeside çok ironik.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

yazmak ihtiyacı hissettim.

bazı çağrı merkezi çalışanları bunları yapabiliyor ama ben insanları kandırmıyorum böyle bi ithamda bulunamazsınız.konuyu okumadığınız çok belli ben herşeyi açık açık belirtiyorum.internet hizmetiyle ilgili yorum tamamen sizindir ona bir şey diyemem bir üründen %100 memnun kalan bir kitle zaten olamaz, kurulumu olan abonelerimiz burada kendi yorumlarını belirtebilir.

Ama bana 'insanları kandırmayın' diyemezsiniz. Özellikle adalet bakanlığında çalışan birinin bunu soylemeside çok ironik.

ben konunun hepsini okudum, sizin tavrınızın dürüstçe olduğunu düşünüyorum. Ama hakverirsiniz ki siz de yanılabilirsiniz. ttnet ile diğer internetler arasında gerçekten büyük bir fark var. Ben sizin yanıldığınızı düşünüyorum, hepsi aynı altyapıyı kullanıyor, sorun yok demek bence tam doğru değil..

örnek vereyim, 1 mgb.la ttnet download, 0.778 superonline.. doping / smile'ın daha da düşük olduğunu söylüyorlar. onları kullanmadım ama ttnet altyapısı kullanıyoruz diyen superonline internetin maksimumu budur.

Not: kandırmayın insanları derken farkındaysanız çoğul konuştum, size karşı bir sözüm yoktur yanlış anlaşıldıysa özür dilerim. Yazıda asıl sorun yaşadığım olayı yazmıştım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.