Şimdi Ara

İnternetinin Taahhütü Bitenlere Özel 2 Yıllık Bedava Digiturk [Modem+Çanak+Dekoder dahil.] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
5
Favori
9.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum sınırsız ınternet + belgesel pakedi istiyorum fiyatı tam olarak anlayamadım kusura bakmayın.D smart ta maxı paket(hd) +8 mbit ınternet 69 lira hangisi cazipse ona göre karar vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codemaster42 -- 18 Mart 2013; 14:36:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

quote:

Orijinalden alıntı: cybercem

biz 25 gb adil kota kullanım bedelli fiber kullanıyoruz bağlatırkende 1 yıllık digiturk paketiyle bağlatmıştık. İkisine birden 56 lira veriyoruz ayda. Digiturk müddetimiz bitiyor gelecek ay. Bize uygun bir digitürk paketi var mı?

Merhabalar.

İnternetiniz Superonline'mı ?

Evet turkcell superonline 20 mBit, 25 gb kotalı internetimiz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Sınırsız internet + Tek Takım için Ligtv mümkün mü ve fiyat nedir ?

Tek takımlı paket bulunmuyor maalesef. Ki olsada fiyatta değişen birşey olmaz zaten.

@Codemaster - pm yolladım.

@cybercem - Superonline interneti taşıyamıyoruz maalesef ama isterseniz internetsiz bir paket yönlendirelim size.Ligtv veya digiturk.Nasıl bir paket düşünürsünüz ?
  • @ codemaster42 - Mehmet Bey'in kurulumu bugün 18:00 itibarı ile olacak, hatlardaki yoğunluk dolayısıyla sesim biraz kesik kesik geldi kusura bakmayın Mehmet bey.İyi günlerde kullanın.
  • Ttten üyeliğimi yeni iptal ettim. Ve Erzurumdayım. Katılma hakkı var mı?
  • quote:

quote:

Tek takımlı paket bulunmuyor maalesef. Ki olsada fiyatta değişen birşey olmaz zaten.

@cybercem - Superonline interneti taşıyamıyoruz maalesef ama isterseniz internetsiz bir paket yönlendirelim size.Ligtv veya digiturk.Nasıl bir paket düşünürsünüz ?

Tamam oyle de olabilir. Hangi paketker ne kadara peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -globetrotter-

Ttten üyeliğimi yeni iptal ettim. Ve Erzurumdayım. Katılma hakkı var mı?

Evet tabii isterseniz hemen faydalandıralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybercem

quote:

quote:

Tamam oyle de olabilir. Hangi paketker ne kadara peki?

İsterseniz sitemizden bakın sizin için en uygun olanı seçip bana pm atın veya konuya yazın.Ona göre yapalım.

• mesajnım buluna..
  • az önce babam ile konuştum ve yarın siz bizi tekrar arayın olur mu bir zahmet

babam bildiğiniz gibi çok uzun zamandır süperlig paketi ile digitürk ligtv üyeliği var
    ve nisan ayında bitiyormuş

arayın görüşelim
  • merhaba hocam şimdi ben hem internet hemde digiturk un bütün imkanlarını kullanmak istiyorum

sınırsız internet + belgesel dizi falan flian + lig tv bütün maçlar + HD kalitesi

bunun ücreti nedir ?
  • @İnception77 Anladım ama söylemiş olduğum gibi engeli indiriminden ben yararlandıramıyorum maalesefki.Anasayfadan direkt Digiturk çağrı merkezine ulaşırsanız size en kolay oradan yardımcı olurlar.

@Xquba - Sizin için şöyle bişey yapalım o zaman,

Giriş paketi + Film YA DA Dizi paketi+Sınırsız internet+İlk ay tüm keyif apaketleri hediyemiz olsun, Bu pakette ilk Aay derbisiz Ligtv de hedie ve aylık ödemesi 73 tldir.

+Ligtvyide almak isterseniz sadece benim sağlayabildiğim bir kampanyadan yararlandırayım sizi, 18 ay taahhütlü ligtvyi ilk 6 ay %50 indirimli kullanıyorsunuz 22 tl, 12 ay boyuncada 44 tl ödeyerek kullanmaya devam ediyorsunuz.
  • hocam taahhütüm dün bitti.benim istediğim paketler şunlar toplam net fiyatı yazarsan çok sevinirim.

sınırsız internet-giriş paketi-2 keyif paketi-full lig tv-hd= kaç paradır net olarak? birde internet süperonline mı oluyor?
  • quote:

@-YağmurAdam- Yalın internet hizmeti şuan için her ile veremiyoruz ama büyük illerin hepsinde var.

@thekoch Teşekkürler hatırlattığınız için ekliyorum hemen ilk mesaja.

@emre the king - Problem değil, 2. Digiturk'u başka bir odanıza kurdurabilirsiniz.

Malatyaya var mı mesela yalın internet?
  • Hocam 3 keyif paketi sınırsız internet ne kadar ve hd kanallar dahil mi pakete

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @rox,

Daha önce sordum ama cevab alamadım.

Modem ve çanak istemez, sadece internet ve Lig tv(HD olarak) ne kadar tutar?
  • quote:

@İnception77 Anladım ama söylemiş olduğum gibi engeli indiriminden ben yararlandıramıyorum maalesefki.Anasayfadan direkt Digiturk çağrı merkezine ulaşırsanız size en kolay oradan yardımcı olurlar.

@Xquba - Sizin için şöyle bişey yapalım o zaman,

Giriş paketi + Film YA DA Dizi paketi+Sınırsız internet+İlk ay tüm keyif apaketleri hediyemiz olsun, Bu pakette ilk Aay derbisiz Ligtv de hedie ve aylık ödemesi 73 tldir.

+Ligtvyide almak isterseniz sadece benim sağlayabildiğim bir kampanyadan yararlandırayım sizi, 18 ay taahhütlü ligtvyi ilk 6 ay %50 indirimli kullanıyorsunuz 22 tl, 12 ay boyuncada 44 tl ödeyerek kullanmaya devam ediyorsunuz.

@r0x hocam bir mail attım ona bakarmısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fonseca_

hocam taahhütüm dün bitti.benim istediğim paketler şunlar toplam net fiyatı yazarsan çok sevinirim.

sınırsız internet-giriş paketi-2 keyif paketi-full lig tv-hd= kaç paradır net olarak? birde internet süperonline mı oluyor?

Merhabalar.

Söylemiş olduğunuz paketin toplam ücreti 59 tldir.Yanlız Ligtv 1 aylık bu pakette, isterseniz ekstradan alabilirsiniz.HD yayın için +4 tl ücret bulunuyor, Superonline değil Doping internet hizmeti veriyoruz.

@CheckVizoR Malatya'da büyük bir ihtimal yalın vardı, emin olabilmek için yarın kontrol edip ulaşayım isterseniz size.Numaranızı PM olarak yollarsanız yarın ararız.

@nodar Şöyle söyleyeyim, Ligtvde HD yayın seçeneği bulunmuyor.Sınırsız internet+5 büyüklerin maçlarını içeren ligtv aylık olarak 83 tldir.

@Xquba Bugün forumdan 3-4 kişi ile görüştüm sizinle görüştük diye hatırlıyorum, sanırım sizi aramadan önce attınız bu mesajı. ya da bir hata olmuştur maili tekrar yollarsanız ya da PM atarsanız yardımcı olayım.

Bu arada sadece benim sağlayabildiğim bir kampanya var, internetsiz Ligtvde 18 ay taahhütlü kullanımda ilk 6 ay %50 indirim yapıyorum size.İlk 6 ay 22 tl, devam eden 12 ayda 44 tl olarak faydalanabilirsiniz.

İnternet taahhütü devam edipte Ligtv almak isteyenleri bu kampanyamızdan faydalandırabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 19 Mart 2013; 19:59:12 >

• quote:

[

@nodar Şöyle söyleyeyim, Ligtvde HD yayın seçeneği bulunmuyor.Sınırsız internet+5 büyüklerin maçlarını içeren ligtv aylık olarak 83 tldir.

Hocam, emin misiniz? HD maç yayını nasıl olmaz? Bir araştırın!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.