Şimdi Ara

İnternetinin Taahhütü Bitenlere Özel 2 Yıllık Bedava Digiturk [Modem+Çanak+Dekoder dahil.] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
5
Favori
9.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: r0x

[

@nodar Şöyle söyleyeyim, Ligtvde HD yayın seçeneği bulunmuyor.Sınırsız internet+5 büyüklerin maçlarını içeren ligtv aylık olarak 83 tldir.

Hocam, emin misiniz? HD maç yayını nasıl olmaz? Bir araştırın!

Evet 83 tl lik paketteki Ligtvde HD yok.Araştırmamada gerek yok çünkü günde onlarca paket satışını yaptığım birşey.

Ligtv ekstradan almak isterseniz HD yayın seçeneğiniz olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fonseca_

hocam taahhütüm dün bitti.benim istediğim paketler şunlar toplam net fiyatı yazarsan çok sevinirim.

sınırsız internet-giriş paketi-2 keyif paketi-full lig tv-hd= kaç paradır net olarak? birde internet süperonline mı oluyor?

Merhabalar.

Söylemiş olduğunuz paketin toplam ücreti 59 tldir.Yanlız Ligtv 1 aylık bu pakette, isterseniz ekstradan alabilirsiniz.HD yayın için +4 tl ücret bulunuyor, Superonline değil Doping internet hizmeti veriyoruz.

@CheckVizoR Malatya'da büyük bir ihtimal yalın vardı, emin olabilmek için yarın kontrol edip ulaşayım isterseniz size.Numaranızı PM olarak yollarsanız yarın ararız.

@nodar Şöyle söyleyeyim, Ligtvde HD yayın seçeneği bulunmuyor.Sınırsız internet+5 büyüklerin maçlarını içeren ligtv aylık olarak 83 tldir.

@Xquba Bugün forumdan 3-4 kişi ile görüştüm sizinle görüştük diye hatırlıyorum, sanırım sizi aramadan önce attınız bu mesajı. ya da bir hata olmuştur maili tekrar yollarsanız ya da PM atarsanız yardımcı olayım.

Bu arada sadece benim sağlayabildiğim bir kampanya var, internetsiz Ligtvde 18 ay taahhütlü kullanımda ilk 6 ay %50 indirim yapıyorum size.İlk 6 ay 22 tl, devam eden 12 ayda 44 tl olarak faydalanabilirsiniz.

İnternet taahhütü devam edipte Ligtv almak isteyenleri bu kampanyamızdan faydalandırabilirim.

sonuç olarak 59 tl paket-4 tl hd bedeli=63tl üzerine lig tv ekleyince kaç para olacak..tüm maçlar var mı birde 5 büyüklermi?

• Dün servis kurulumu yaptı.Yalnız 2 yıl sonra cihazı geri alacaklarını söyledi.Ben bizde kalacak diye biliyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codemaster42 -- 20 Mart 2013; 17:29:07 >
  • Evde ne adsl ne de tekefon hattı var.

24 ay taahhütlü
    1. Sınırsız internet (adil kotalı)
    2. Lig TV (24 ay)
    3. HD yayın (24 ay)

S1. Bu durumda aylık ne kadar ödemem gerekecek?
    S2. Telefon hattı için extra bedel gerekiyorsa onu da belirtebilir misiniz?
    S3. IQ cihaz için ne kadar bedel talep ediliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @r0x gene PM attım ama ne yazık ki gene cevaplamadınız burdan cevaplarsanız sevinirim

Giriş+2 KEyif+5 buyukler full hd ve 3d yayın + sınırsız internet + Spor Extra varmı böyle bir paket ?

NOT: bu arada 12 aylık bir peket olması lazım malüm Süperlig yayın hakkı 2014 sezon sonunda bitiyor....
  • bana ttnet taahhütümü ödeyebilecek bir kampanya lazım. var mıdır?
  • @ERPmühendisi

83 tl söylemiş olduğunuz paketin ücreti.
    Bu pakette HD yayın bulunmuyor, HD yayın almak isterseniz 59 tlye sınırsız internet+giriş+2 keyif paketini alıp,

Üzerine kampanyalı Ligtv paketini alabilirsiniz (6 ay 22 tl, devamındaki 12 ay 44 tl.] Yani ilk 6 ay hepsine 81 tl ödersiniz, 6 ay sonra 100 tl gibi bişey olur.

@Xquba Yukarıda yazdığım gibi.
  • Number 1 gibi bir kaalı izlettirmeyene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

@r0x gene PM attım ama ne yazık ki gene cevaplamadınız burdan cevaplarsanız sevinirim

Giriş+2 KEyif+5 buyukler full hd ve 3d yayın + sınırsız internet + Spor Extra varmı böyle bir paket ?

NOT: bu arada 12 aylık bir peket olması lazım malüm Süperlig yayın hakkı 2014 sezon sonunda bitiyor....

Digiturk opsiyon hakkını kullanarak lig maçlarını 2017 ye kadar aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 24 Mart 2013; 16:03:23 >
  • digiturk almasak olmuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

digiturk almasak olmuyor mu?

Sonuçta bedava gelen bişey isterseniz izlemezsiniz tabii :)
  • Adil Kullanim Kotasi olmayan paketini var mi?
  • quote:

quote:

59,90'nın neresi bedava oluyor hocam?
    diğerleri 8gb akk interneti 39 lira gibi rakamlara veriyordu yanılmıyorsam(öyle anımsıyorum en azından).. zira 2 yıllık sözleşme yapılıyor.. o yüzden sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

@r0x gene PM attım ama ne yazık ki gene cevaplamadınız burdan cevaplarsanız sevinirim

resmi bir kaynak varmı bu haber ile ilgili ?
  • peki sınırsız internet + 24 aylık kayserispor taraftar paketi gibi bişey varmı? varsa fiyatı kaç lira aceba?

sadece kayserispor maçlarınız izleyeceğim
  • d smarta geçmiştim ben tt net den sonra 63 yl net parasına yani internet ve d smart yanında bedava verdiler +7 tl verdim 30-35 hd kanal verdiler toplamda 70 tl ödüyorum şimdi diğitürke baktım da bu hd kanallar eksik gibi diiigitürkde kanalları parça parça bölmüşler pakte yapmısşar 4 tl diyede ücretlendirmişl er hepsi tpplu bi şekilde tek paket olsa daha ii olmaz mı
  • quote:

quote:

quote:

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2011/08/24/futbol-digiturke-teslim

• quote:

quote:

quote:

59,90'nın neresi bedava oluyor hocam?
    diğerleri 8gb akk interneti 39 lira gibi rakamlara veriyordu yanılmıyorsam(öyle anımsıyorum en azından).. zira 2 yıllık sözleşme yapılıyor.. o yüzden sordum

Ben şuan sadece internete 64 tl ödüyorum.Verdiğimiz hizmette 60 tlye internet +2 yıl ücretsiz Digiturk veriyoruz.Yani zaten avantaj Digiturk'ün bedava olması, internetin değil :)

O 39 tl kampanyası şöyle, yanlış hatırlamıyorsam 6 veya 8 aylık 39 tl ödüyorsunuz devamındaki aylarda yine 64 tlye çıkıyor.

@Kuray Maalesef adil kullanım kotası olmayan paketimiz yok.

@junior38 Böyle bir pakette yok maalesefki.

• bende verilen paketler içinde NBA tv ve basket maçlarını izleyebileceğimiz bir kanal var mı diye sorayım?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2011/08/24/futbol-digiturke-teslim

bu resmi bir kaynak mı :)) gazete haberi sadece
    resmi kaynek derken ya Türkiye Futbol Federasyonundan bir açıklama veya Digiturk den bir açıklamayı kastetmiştim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.