Şimdi Ara

internetin artık iyice leş yuvasına dönmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eski internet kullanıcılarının katılacağı önermedir

32 senedir internet kullanırım hayatımda hiçbi internet platformunda insanların bu kadar iğrençleştiğini görmedim

herkes içindeki kini,nefreti ,hastalığı kusuyor buraya. kiminin gözünü futbol sevdası bürümüş kimi yalnızlıktan psikolojiyi bozmuş kimi siyasetle kafayı bozmuş herkes hasta ,herkes dikkat çekici bir şekilde derdini belirtmeye çalışıyor

üzücü.

• Doğru.Ama ben eskisini de tercih etmezdim.Sürreal ortamlara gelemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 30 Mayıs 2020; 10:30:32 >
  • Yaş kaç dayı...

Açtığın konulara bakılırsa,17 gibi duruyorsun

Selam kelam ve dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Yaş kaç dayı...

Açtığın konulara bakılırsa,17 gibi duruyorsun

Selam kelam ve dua ile
    8 yaşında başlamış 8+32 40 küsür yaşında
  • internetin artık iyice leş yuvasına dönmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Doğru.Ama ben eskisini de tercih etmezdim.Sürreal ortamlara gelemiyorum
    Hocam internet aslında eskiden çok güzeldi çünkü instagram, twitter falan yoktu ve herkes forumlarda takılıyordu çok güzel muhabbetler dönüyordu. Şimdi hep aynı üyeleri görüyorum.
  • building07 B kullanıcısına yanıt
    olum şunu atmayın bi gülme geliyor :DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Hocam internet aslında eskiden çok güzeldi çünkü instagram, twitter falan yoktu ve herkes forumlarda takılıyordu çok güzel muhabbetler dönüyordu. Şimdi hep aynı üyeleri görüyorum.

Alıntıları Göster
    Öyle de muhabbetleri beni sarmadı.Ama arada sırada o moda girilse makbule geçer.Değişiklik iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Öyle de muhabbetleri beni sarmadı.Ama arada sırada o moda girilse makbule geçer.Değişiklik iyidir

Alıntıları Göster
    Biraz da eskiye duyulan özlem var sanırım. Bundan 10 yıl sonra da bugünleri özlerim muhtemelen...
  • Türkiye'de internet ilk kez 12 Nisan 1993 tarihinde kullanılmaya başlamıştır.

1993+32= 2025

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Türkiye%27de_internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birber80 -- 30 Mayıs 2020; 11:42:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ah o 32 sene önceki, Amerika'daki üniversiteler arası internet. Müthiş zamanlardı! İnanır mısın, birbirimize makale yollarken o kadar heyecanlanıyorduk ki.
  • Sadece internet kullanıcılarının sayısı arttı. Özellikle şu son zamanlarda instagramda dolaşayım dediğimde, keşfet kısmına girdiğim zaman pişman oluyorum. Ne kadar dandik içerikler varsa karşıma çıkıyor. YouTube dada aynı şekilde. Millet video çekiyor çok güzel olduğunu sanıyor. Birde bunları izleyip prim verenler var. O videoları çeken ben olsam utancımdan dışarı çıkamazdım herhalde. Twitter da veya burada yazılan saçma şeyleri görünce daha da üzülüyorum. O yüzden ilk önce kişisel gelişim, sonrasında eğitim eğitim eğitim...

• internetin artık iyice leş yuvasına dönmesi
  • Epsilonun alfa oldugu günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

Ah o 32 sene önceki, Amerika'daki üniversiteler arası internet. Müthiş zamanlardı! İnanır mısın, birbirimize makale yollarken o kadar heyecanlanıyorduk ki.
  • bırak ya boş yapma,

IRCde ICQda ****leri de yine böyleydi.

Hatta o dönemler daha fazla saflık vardı ama leşlik aynıydı, şimdi geneli hem çakal hem leş.
  • Sizi tiktoka beklerim İnternet aleminin en nezih portalı

• 2004'te forumdaydim. ve gercekten muazzamdi. o kadar ozluyorum ki.. o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-406E52D83 -- 31 Mayıs 2020; 8:46:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-406E52D83

2004'te forumdaydim. ve gercekten muazzamdi. o kadar ozluyorum ki.. o kadar
    95 sonrası doğan Z nesli interneti çöplüğe çevirdi. Eskiden hem internete ulaşmak masraflıydı dolayısıyla elit bir ortam vardı. Şimdi her bebenin eline telefonu ve internet paketini tutuşturdular. Sosyal medya zaten son 5 yıldır leş . Sözlük gibi sitelerde millet birbirine saldırıyor aşağılıyor saldırıyor linç ediyor. Böyle ezikler biraraya gelip birilerini linç edince rahatlıyor. Egosunu tatmin ediyor.

Donanım haber genel olarak düzgün bir forumdu ama son yıllarda E sözlük gibi leş ortamlardaki yazılara özenen bebeler bu forumdada aynı şekilde konuşmaya başladılar. Paylaşım yapmak isteyen insanlar git gide siteyi terkediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0145B01C9 -- 31 Mayıs 2020; 8:20:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.