Şimdi Ara

İnternet Hızında Anormallik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 MB internet paketini 4 kişi kullanıyoruz.Bugün baktığımda indirdiğim dosyalar hızlanmaya başladı.Test ettim 7.50 MB çıktı.Sizce neden böyle olmuş olabilir ?.Şuan interneti sömürüyom
    Test Sonuçları;
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1296450/925851AE482F481CA8638CEE863A59BD.jpg
    http://www.speedtest.net/result/2159414283.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pc_Modding34 -- 5 Eylül 2012; 17:44:12 >

• 8mbit e hoşgeldiniz..
  • aynen 8mbps geçirmişlerdir yanlız ping çok yüksek 4 kişi kullansanız bile o kadar olmaz en fazla normal 25 30 olmalı ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuvexeal

aynen 8mbps geçirmişlerdir yanlız ping çok yüksek 4 kişi kullansanız bile o kadar olmaz en fazla normal 25 30 olmalı ;)

Gerçekten heryerde denedim 40-50 arası.Zaten birisi işte,birisi kullanmıyor.2 kişi kullanıyoruz sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pc_Modding34 -- 5 Eylül 2012; 17:45:20 >
  • Ülke içi ping 16-65 arası değişiyor uzaklığa göre. Aynı anda 4 kişi indirirken sizin hız testi ya speedtest kaynaklı sapıtmıştır ya da diğer arkadaşlarınız çok yavaş sunuculardan indirdiğinden tüm bant genişliği size kalmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim şuan net mal gibi diyebilirim. Hiç stabil değil. Server kaynaklı bir sorun var sanırım. Hız testi yaparken her zamanki gibi ankarayı değil de eskişehiri server olarak alıyor. Ping hep 17 çıkardı şimdi 23 ve hız testini yavaş yapıyor ve mal gibi.

Normalde 20 megabit çıkması lazım ama sonuca bak

Ama bir şey indirirken

Edit:Beyler dns'nin ping ve hıza etkisi yok değil mi? Şuan yabancı bir dns kullanıyorum çoğu siteye giriyor. Aslında normalde hiç sorun çıkarmıyor ama bugün dns sunucusu başarsızı diye nete girmiyordu dns otomatik yaptım yine girmedi demekki dns kötü değilmiş heralde En sonunda sorunları gider dedim ağ bağlantısını sıfırladı girdi nete alıntı yaparak cevaplarsanız güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PetrovaFire -- 5 Eylül 2012; 11:29:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.