Şimdi Ara

İnternet hızım uçuşa geçti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3 günlük Avea Jet modem kullanıcısıyım. Hızın yavaşlığından muzdarip olmuştum. Gündüz en çok 400 kbit/s yi görüyordu. En sonunda bir usb uzatma kablosu buldum. Modemi cama yaklaştırdım. İşte fark:
     İnternet hızım uçuşa geçti!

• demek ki sinyali kuvvetlendirmek işe yarıyormuş
  • Aleyküm selam.
  • Bu yeni modem görselinden ilk kez dün bir müşteriye kurdum. Önceki MF190 ile yeni MF190'lar farklı. Merkezi bir noktada işyerine kurduğum jette hız 7.2 Mbps olunca vay be dedim. Yeni program da güzel olmuş, kota sınırına yaklaştığında uyar ve kota dolunca interneti kes gibi ayarlar var. Beğendim.
  • farklı derken donanım olarak mı farkılı?
    yaklaşık 3 aydır mf-190 kullanıyorum. 1 gb kotalı tarife ile. dizüstünden bağlanırken edge ile bağlanıyorum. gayet iyi bağlanıyor. tabii 3g ile kullanamk ayrı bir zevk.
  • Peki modemin arayüzündeki maksimum hızın 9.3 mbps ye çıkmasına ne diyeceksiniz. MF 190 de azami hız 7.2 mbps olduğu halde.
  • Usb kablo sıkıntısı aynen bendede mevcut. Hangi marka kablo kullandınız ve nereden aldınız .Açıklarsanız memnum olurum.Eğer markası yoksa görsel olarak versenizde olur.tşk....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemis -- 29 Aralık 2011; 21:42:51 >
  • bende wınn kablosu var uzun onu kullanıyorum bu yeni sürümü nasıl kurabilriz güncelleden güncelleyebilr mi acaba ?
  • modemleri camlarda görecez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemis

Usb kablo sıkıntısı aynen bendede mevcut. Hangi marka kablo kullandınız ve nereden aldınız .Açıklarsanız memnum olurum.Eğer markası yoksa görsel olarak versenizde olur.tşk....

Markası s-link olması lazım. Markaya çok takılma. Standart bir kablo iş görüyor. Önceden 1,5 m kablo vardı şimdi 3 m kablo aldım. Şu satırları yazarken hızım 5, 4 mbit
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.