Şimdi Ara

internet hızım kaç Mbps?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 yıldır SO abonesiyim. SO'dan müthiş memnunum. Zaman zaman anlık kesintiler olsa da stabil bir bağlantım var. Pinglerim de çok iyi.
    23 Haziran 2020'de 25 Mbps'den 35 Mbps'ye geçtim. Eski modemim Huawei HG253s arızalandığı için geri verip, ZTE H267A Router modem taktırdım. Bir ay süreyle 100 Mbps Turbo internet hediye edildi. 23 Temmuz'da Turbo internet bitti. İnternet hızımın 35 Mbps olduğunu nasıl anlayabilirim?

23 Haziran-22 Temmuz arası ping-download-Upload hızlarım (100 Mbps Turbo internet tanımlı iken)

internet hızım kaç Mbps?

24 Temmuzda ping-download-Upload hızlarım (100 Mbps Turbo internet bittikten sonra)

internet hızım kaç Mbps?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 24 Temmuz 2020; 15:16:54 >

• hız testinde 35mbps olacak o zamana kadar 100mbps kullandırtacaklar... ses etme...

internet hızım kaç Mbps?
  • buara hızları açtılar heralde benim 25mbps normalde testlerde 43-44mbps çıkıyor
  • hocam kaybınız çok 6 mbps nedenki bende yeni geçeceğim süperonlineye telekomdayken 35 mbps vdsl den kaybım 1.5 mbps idi
    saha dolabına uzaklığım 70 metre idi fiber içerde bendemi bu hızları alacağım heni 100 mbps net veriyorlardı şaşırdım şimdi.
  • wquzun kullanıcısına yanıt
    Modemi 5g bandında yayın yapsaydı hız kaybı böyle olmazdı.
    2.4ghz de düşüyor hız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • speedtest sitesinde bir sorun mu var benim hızı uçurmuş
    internet hızım kaç Mbps?
  • Biz burada adsl ile sürüyoruz, siz gelmişsiniz 100mbit 35e düşmedi diye dert yanıyorsunuz. Allah başka dert vermesin :D
  • internet hızım kaç Mbps?

bence doğru ölçmediğindendir...
  • 35 Mbps hızım var. Hızım 13 Ağustosta 2 misli artmış, ping 4'e düşmüş. Keşke sürekli böyle olsa.
    3 ağustos
    internet hızım kaç Mbps?

13 Ağustos
    internet hızım kaç Mbps?
  • 68,90 2 böl yine aynı hız arma falan yok
  • İyi de ping 8'den dörde düşmüş. Ben buna hızım arttı derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.