Şimdi Ara

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
11
Favori
227.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Gny*

quote:

Orjinalden alıntı: huzur sokağı

download manager rapid linkini htm olarak indirdikten sonra linke yönelmiyor.not defteri açılıyor.ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.

Pm'de atmışsınız, cevapladım.

bn de linkleri txt dosyası na aşagıdakı gibi kaydettım adımları uyguladım;

http://rapidshare.com/files/163838617/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part1.rar.htm
    http://rapidshare.com/files/163838787/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part2.rar.htm

fakat yukelme yaparken sdc 12.35 kb indiriyo direk 100 mb olarak gormuyo acaba nerede yanlış var yenı premıumlu oldum da :) şimdiden tesekkurler...

• IDM bana göre en iyi download manager kullandıklarım arasında en hızlısı yanlız rapid'den linkleri txt dosyası ile ekledikten sonra premium kullanıcıların server ayarlarından user name ve password'ü kaydetmesi gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 8 Aralık 2008; 12:05:36 >
  • Arkadaşlar biliyorsunuz idm nin free versiyonu sadece 30 günlük. Sonra ücret ödeyerek lisans almanız gerekiyor.

Lisans alacak durumu olmayanlar için portable tavsiye edebilirim yalnız güncelleme yapmayın.

İndirmek isteyenler;

http://rapid-share.com/files/168864697/Portable_IDM_5.9.rar (tireyi kaldırın)
  • ben lısanslı kullanıyum cokta memnunum
  • ben tüm linkleri seçip sağ tıklayıp idm ile indir diyorum kaydetme yerini seçiyorum hemen atıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: sunset77

quote:

quote:

download manager rapid linkini htm olarak indirdikten sonra linke yönelmiyor.not defteri açılıyor.ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.

http:/****.com/files/163838617/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part1.rar.htm
    http:/****.com/files/163838787/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part2.rar.htm

fakat yukelme yaparken sdc 12.35 kb indiriyo direk 100 mb olarak gormuyo acaba nerede yanlış var yenı premıumlu oldum da :) şimdiden tesekkurler...

Hocam senin sorunu çözdüm.

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi

Sen de bu uyarıyı yapmıyor mu?
    Alınan linkin hatalı olduğunu doğrusunu indirmesini soruyor. Bu mesaj geliyorsa onayla geç.
    Mesaj gelmiyorsa başka bir şey vardır onu da buluruz. No problem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 8 Aralık 2008; 9:32:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tolgahanbag

ben tüm linkleri seçip sağ tıklayıp idm ile indir diyorum kaydetme yerini seçiyorum hemen atıyor

Anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz?
    Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? IE'de "Bütün Linkleri IDM ile indir" özelliği var.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sunset77

quote:

quote:

http:/****.com/files/163838617/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part1.rar.htm
    http:/****.com/files/163838787/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part2.rar.htm

Hocam senin sorunu çözdüm.

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi

Sen de bu uyarıyı yapmıyor mu?
    Alınan linkin hatalı olduğunu doğrusunu indirmesini soruyor. Bu mesaj geliyorsa onayla geç.
    Mesaj gelmiyorsa başka bir şey vardır onu da buluruz. No problem.

bende de bu hata war bu pencere gelmıyor ama.
    mesela ındırıorm kb olarak ındırıo ınternet sayfası acılıyor.
    Tesekkurler...

• not defteri işe yaramıyor bazen
  • quote:

quote:

ben tüm linkleri seçip sağ tıklayıp idm ile indir diyorum kaydetme yerini seçiyorum hemen atıyor

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? IE'de "Bütün Linkleri IDM ile indir" özelliği var.

arkadaşım çoook uzun zamandan beri idm yi kurduğunuzda i.explorer ve firefox'a eklenti ekliyor. linkleri seçiyorsun ve sağ tıklayıp "Bütün linkleri IDM ile indir" diyorsun ve direkt ana indirme kuyruğuna ekliyor. taklalar atmaya gerek yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: smasherz

quote:

quote:

arkadaşım çoook uzun zamandan beri idm yi kurduğunuzda i.explorer ve firefox'a eklenti ekliyor. linkleri seçiyorsun ve sağ tıklayıp "Bütün linkleri IDM ile indir" diyorsun ve direkt ana indirme kuyruğuna ekliyor. taklalar atmaya gerek yok.

Diğer bir ifadeyle indireceğin dosyanın linkleri ........ şeklinde olsun veya olmasın sayfada fare ile hepsini seç.Sağa tıkla "İDM ile indir" seçeneğini seç."Tüm linkleri İDM seç" seçeneği değil. O zaman bir pencerede linkler sıralanıyor.Sıralanan linklerin doğrulaması yapılıyor.Sorunsuz ise hepsi Winrar simgeli hale geliyor. Altta "Tümünü işaretle" butonuna bas ve tamam deyip çık.Artık Downloada başlayabilirsin. Ama dikkat etmeniz gereken nokta bazen linkleri veren kişiler, linkin sonunda .rar olanı değilde web sayfası olan .rar.htm uzantılı halde olan link yazıyorlar.onu atarsanız 10 kb'lık web sayfası indirir. O yüzden .rar olan linkleri girin. Tabii bunları yapmadan önce En önemlisi İDM de Seçenekler menüsünden Sitedeki hesabınızı yazıp onaylamanız gerekiyor. Gerisi zaten kolay. Bide bu yöntemle patlayan linkler hemen belli oluyor.Çünkü Linki atınaca winrar dosyası olmaz ise ya link patlamış yada günlük kotanız dolmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axix252506 -- 13 Aralık 2008; 13:02:59 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mrtbrc6378

Sağol Gny de bana "Bu Video Dosyasını İndir" butonunun Opera'da olması lazım...

Maalesef ki IDM Opera'da tam entegre olarak çalışmıyor.
    Örn: "Bütün linkleri indir" seçeneği de Opera'da çalışmıyor. Umudumuz ilerki versiyonlarda düzeltilmesi.

operanın en son sürümünde entegre ediyor sorunsuzca. Ayrıca İDM nin Seçenekler menüsünde Entegre edilmek istenen web tarayıcıları bölümünde Firefox,İE,Opera,Netscape,Mozilla Firebird var.istediğiniz tarayıcıya entegre ediliyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: axix252506

quote:

Orjinalden alıntı: smasherz

quote:

quote:

Diğer bir ifadeyle indireceğin dosyanın linkleri ........ şeklinde olsun veya olmasın sayfada fare ile hepsini seç.Sağa tıkla "İDM ile indir" seçeneğini seç."Tüm linkleri İDM seç" seçeneği değil. O zaman bir pencerede linkler sıralanıyor.Sıralanan linklerin doğrulaması yapılıyor.Sorunsuz ise hepsi Winrar simgeli hale geliyor. Altta "Tümünü işaretle" butonuna bas ve tamam deyip çık.Artık Downloada başlayabilirsin. Ama dikkat etmeniz gereken nokta bazen linkleri veren kişiler, linkin sonunda .rar olanı değilde web sayfası olan .rar.htm uzantılı halde olan link yazıyorlar.onu atarsanız 10 kb'lık web sayfası indirir. O yüzden .rar olan linkleri girin. Tabii bunları yapmadan önce En önemlisi İDM de Seçenekler menüsünden Sitedeki hesabınızı yazıp onaylamanız gerekiyor. Gerisi zaten kolay. Bide bu yöntemle patlayan linkler hemen belli oluyor.Çünkü Linki atınaca winrar dosyası olmaz ise ya link patlamış yada günlük kotanız dolmuştur.

evet buşekilde olduğumu sorunsuz iniyor teşşekkürler arkadaşım

• Opera da sorun çıkarsa "oget" eklentisini indirerek İDM yi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axix252506 -- 15 Aralık 2008; 19:34:57 >
  • bu programda download hızı limiti koyma var mı acaba? neredeyse band genişliğinin hepsibi kullanıyor. msnye bile zor girebiliyorum. programın böyle bir özelliği var mı acaba???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekt

bu programda download hızı limiti koyma var mı acaba? neredeyse band genişliğinin hepsibi kullanıyor. msnye bile zor girebiliyorum. programın böyle bir özelliği var mı acaba???

Yukarıda "indirilenler" menüsünde "hız sınırlayıcı" diye bir seçenek var .oradan hızını ayarlayabilirsin herhalde...
  • İDM indirmeyi durdurup daha sonra tekrar kuyruğu başlat deyince, en baştan indirmeye başlıyor. yani indirilmiş dosyaları tekrar indiriyor. Bu sorunun çözümü var mı?
  • Güzel bir anlatım olmuş. Bilmediğimiz çok şey varmış..
  • Kullanışlı bir program
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plan-M

İDM indirmeyi durdurup daha sonra tekrar kuyruğu başlat deyince, en baştan indirmeye başlıyor. yani indirilmiş dosyaları tekrar indiriyor. Bu sorunun çözümü var mı?

kuyruğu başlatma devam et de.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.