Şimdi Ara

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
11
Favori
227.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: axix252506

Opera da sorun çıkarsa "oget" eklentisini indirerek İDM yi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

"Oget" süper oldu. Sağolasın hocam.
  • Orjinalden alıntı: sunset77

bn de linkleri txt dosyası na aşagıdakı gibi kaydettım adımları uyguladım;

http:/****.com/files/163838617/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part1.rar.htm
    http:/****.com/files/163838787/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part2.rar.htm

fakat yukelme yaparken sdc 12.35 kb indiriyo direk 100 mb olarak gormuyo acaba nerede yanlış var yenı premıumlu oldum da :) şimdiden tesekkurler...

Hocam senin sorunu çözdüm.

Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi

Sen de bu uyarıyı yapmıyor mu?
    Alınan linkin hatalı olduğunu doğrusunu indirmesini soruyor. Bu mesaj geliyorsa onayla geç.
    Mesaj gelmiyorsa başka bir şey vardır onu da buluruz. No problem.

bende de bu hata war bu pencere gelmıyor ama.
    mesela ındırıorm kb olarak ındırıo ınternet sayfası acılıyor.
    Tesekkurler...

O zaman ya RS premium'da "direct download" özelliği kapalı ya da linki yanlış aldınız.
    Ayrıca sorayım; rapid premium mevcut mu? Premium yoksa zaten kullanamazsınız o şekil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 22 Aralık 2008; 6:34:01 >

• Orjinalden alıntı: Gny*

Orjinalden alıntı: sunset77

bn de linkleri txt dosyası na aşagıdakı gibi kaydettım adımları uyguladım;

http:/****.com/files/163838617/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part1.rar.htm
    http:/****.com/files/163838787/T_S_T_P_2_DVDrip_2008_HitDivX.com.part2.rar.htm

fakat yukelme yaparken sdc 12.35 kb indiriyo direk 100 mb olarak gormuyo acaba nerede yanlış var yenı premıumlu oldum da :) şimdiden tesekkurler...

Hocam senin sorunu çözdüm.

Sen de bu uyarıyı yapmıyor mu?
    Alınan linkin hatalı olduğunu doğrusunu indirmesini soruyor. Bu mesaj geliyorsa onayla geç.
    Mesaj gelmiyorsa başka bir şey vardır onu da buluruz. No problem.

bende de bu hata war bu pencere gelmıyor ama.
    mesela ındırıorm kb olarak ındırıo ınternet sayfası acılıyor.
    Tesekkurler...

O zaman ya RS premium'da "direct download" özelliği kapalı ya da linki yanlış aldınız.
    Ayrıca sorayım; rapid premium mevcut mu? Premium yoksa zaten kullanamazsınız o şekil.

Birincisi http: dan sonra iki adet // işareti olacak şekilde yazılır. Sonra bunun dışında rapid de direct download özelliğinin aktif olması lazım. bazen ayrıca idm de yukarı bahsettiğim gibi linkin sonunda ".htm" uzantısı varsa sadece 12 kb lık bir web sayfası indiriyor.Burada yapılacak iki seçenek var. ilk olarak linklerin sonundaki .htm uzantısını kaldırıp .rar uzantısını açmak, ya da not defterine tüm linkleri atıp,"Görevler" sekmesinden "Al" alt sekmesinden "Text ten Al" seçeneğini seçip linkleri listeye atmak. bunlar yapılırsa sıkıntı olmaz. iyi downloadlar ve iyi akşamlar.

• Pc kapanıp açıldığında kendiliğinden başlamıyor..bunun için bir ayar var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: REM1903

Pc kapanıp açıldığında kendiliğinden başlamıyor..bunun için bir ayar var mı

Hocam onun için hazır script vardı. onu nereye attığıma bakayım,bulmaya çalışayım.Ama idm de direkt olarak böyle bir seçenek yok.
  • ------
    Her türlü sorularınızı bekliyorum. En çok toplu indirme sorulduğu için önce bunu anlattım.
    İsteklere göre bütün kullanımları ekleyebilirim.

Saygılarımla.

-----------------------------------------------------------------

Arkadasim benimde bir sorunum var bir kac gundur umarim yardimci olursun.
    Ben yur disinda bir firmanin campinda kaliyorum. Burada internete server proxy inden baglaniyoruz. Benim son bir haftaya kadar IDm de sorunum yoktu rapid premium hesabim var zaten IDM uzerinden hic sorunsuz indirme yapiyordum. IDm in proxy ayarlarindan Kullandigimiz proxy girmistim ve hic sorunsuz 7 aydir download yapiyordum. Ama 1 haftadir IDM hata vermeye basladi indirme linkine tikladigimda bir hata pencresi aciliyor ve proxy den yanit alamadigini soyluyor. Proxy adaresinin degismis olacagini dusundum ama degisse zaten internetede baglanamamam gerekiyor zaten. Ama genede arastirdim bir degisiklik olmamis. Bu konuda bir bilginiz varmi neden olur. Download HIzimizin 16Mb yani 2MB/saniye oldugunu dusunurseniz izdirabimi anlarsiniz...

Hata penceresi de bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhabereci -- 23 Aralık 2008; 18:28:18 >

• Huyum değildir teşekkür etmezsem olmaz...
  • Download hızını sabitleyebilir miyiz ıdm ile download yaparken sörf yapamıyorum,hızı 100 kb s/n çekebilir miyiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: axix252506

quote:

Orjinalden alıntı: ekt

bu programda download hızı limiti koyma var mı acaba? neredeyse band genişliğinin hepsibi kullanıyor. msnye bile zor girebiliyorum. programın böyle bir özelliği var mı acaba???

Yukarıda "indirilenler" menüsünde "hız sınırlayıcı" diye bir seçenek var .oradan hızını ayarlayabilirsin herhalde...

ACND arkadaşım cevap üstteee.
  • Benim ki biraz eski kalmış güncelleyince böyle bir seçenek çıktı.
  • Bak bu iyi oldu - linkleri text dosyasından ekleme
  • Ben text dosyasıyla filan uğraşmıyorum firefox da kinklerin tamamını seçip indir deyince hepsini seçip indiriyor idm....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekt

bu programda download hızı limiti koyma var mı acaba? neredeyse band genişliğinin hepsibi kullanıyor. msnye bile zor girebiliyorum. programın böyle bir özelliği var mı acaba???

yapma o flashgette war bundan o kadar abarı bı sekılde kesınlıkle yok
    flashgete gore cennet ıdm bu konuda

benım sorunum aynı anda sadece bı lınk download etmek ama olmuo aradım taradım bole ayarda onu koysalar on numara program queler falan war onlarla urasmak gerek anca yukarda anlatıldıgı gıbı
    flashget benım makınayı yıyo bıtırıo walla spy falan olmasa flashget cok ııde bundada ole bı sorun yok bıde ıdm ıle 116 la falan cekıorm flash 105le cekıodu
  • Bendede şöyle bir durum var önceden idm bütün sitelerden indirme yapıyodu ama artık rapid hariç hiç bi siteden indirme yapmıyo indirmeye bastığım zaman sayfanın kendisini indiriyo o da 93 bayt. Nasıl düzeltilir yazarsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZELZELE!

Bendede şöyle bir durum var önceden idm bütün sitelerden indirme yapıyodu ama artık rapid hariç hiç bi siteden indirme yapmıyo indirmeye bastığım zaman sayfanın kendisini indiriyo o da 93 bayt. Nasıl düzeltilir yazarsanız çok sevinirim.

Aynı sorun bende de var lütfen bi açıklama yapar mısın
  • Premium olmadan indiremiyoruz galiba?
  • teşekkür ederim,1 saat uğraşırken burayı buldum,çok makbule geçti sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: FeLisLynx

quote:

Orjinalden alıntı: ZELZELE!

Bendede şöyle bir durum var önceden idm bütün sitelerden indirme yapıyodu ama artık rapid hariç hiç bi siteden indirme yapmıyo indirmeye bastığım zaman sayfanın kendisini indiriyo o da 93 bayt. Nasıl düzeltilir yazarsanız çok sevinirim.

Aynı sorun bende de var lütfen bi açıklama yapar mısın

Hiç bir bilgim yok.
    Böyle bir şey başıma gelmedi daha önce.

• sağol dostum bilgiler güzel bu arada sayfa başı
  • flv uzantılı videoların bulunduğu sayfalarda otomatik olarak aşağıdaki gibi küçük bi pencere beliriyo.ben bunun çıkmasını istemiyorum.ayarşar kısmından baktım fakat kapatabileceğim bi yer bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.