DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
352
Cevap
12
Favori
220.620
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Internet Download Manager [IDM] Kullanma Rehberi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4159 Mesaj
      16 Ocak 2013 06:57:27
      quote:

Orijinalden alıntı: mlyk

Alıntıları Göster

hangi formatta olduğunu bilsem videoların bi çaresine bakıcam da onu da bilmiyorum pc video indirme programı kaynıyo her video formatını indirebilen bi program biliyo musunuz :)

www.webhatti.com/yazilim-genel/613928-google-chrome-ile-izlediginiz-videoyu-indirin.html

blog.tamindir.com/firefox-video-indirme-eklentileri_417/

Ikisini deneyin belki uyar. Yanlız site izin vermez ise hiç birşey yapılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Cihad ; insanı öldürmek değil, insanı kazanmaktır.- Prof. Dr. Bayraktar Bayraklı
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      18 Ocak 2013 05:50:02
      her yolu denedim bende sıralı indirme yapmadı bu yardım edecek
      |
      |

• Çavuş
      58 Mesaj
      20 Ocak 2013 17:06:27
      Arkadaşlar benmde bir sorunum war. Bilgisayarıma yeni format attım. Daha önceden IDM yukluydu bende. Fakat formattan sonra IDMi yuklediğimde video dosyalarını bile word olarak indiriyor. acaba IDMde mi bi sorun war yoksa bilgisayarıma bazı şeyleri eksik mi yükledim formattan sonra?? Acil yardım film izleyemiyorum :)) alttaki resimdede yardımcı olmaya çalıştım sorunumu anlatmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gryclnk -- 20 Ocak 2013; 17:17:43 >

---GryClnk---
    • Çavuş
      58 Mesaj
      20 Ocak 2013 17:37:07
      quote:

Orijinalden alıntı: gryclnk

Arkadaşlar benmde bir sorunum war. Bilgisayarıma yeni format attım. Daha önceden IDM yukluydu bende. Fakat formattan sonra IDMi yuklediğimde video dosyalarını bile word olarak indiriyor. acaba IDMde mi bi sorun war yoksa bilgisayarıma bazı şeyleri eksik mi yükledim formattan sonra?? Acil yardım film izleyemiyorum :)) alttaki resimdede yardımcı olmaya çalıştım sorunumu anlatmakta.

Arkadaşlar özür diliyorum. sorun ıdmde deil. bilgisayarımdaki bütün video dosyaları word olarak gözüküyor. sebebi nedendir. belki bileniniz wardır diye sorumu silmektense çözüm aramayı tercih ettim

---GryClnk---
    • Binbaşı
      1851 Mesaj
      20 Ocak 2013 21:06:16
      quote:

Orijinalden alıntı: gryclnk

Arkadaşlar özür diliyorum. sorun ıdmde deil. bilgisayarımdaki bütün video dosyaları word olarak gözüküyor. sebebi nedendir. belki bileniniz wardır diye sorumu silmektense çözüm aramayı tercih ettim

Video dosyalarını varsayılan olarak açılması gereken programı "word" olarak ayarladıysan, video dosyaların wordde açılır. Painte ayarlarsan paintte açmaya çalışır gibi gibi...

• Çavuş
      58 Mesaj
      21 Ocak 2013 18:44:35
      quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

Alıntıları Göster

Video dosyalarını varsayılan olarak açılması gereken programı "word" olarak ayarladıysan, video dosyaların wordde açılır. Painte ayarlarsan paintte açmaya çalışır gibi gibi...

ewt anlıyorum dediğinizi ve çözümünüde biliyorum ama bu sefer böyle saçma bir şey oluyo. resimde gördüğünüz gibi.. çözüm ne acaba ?

|
      |

---GryClnk---
    • Yüzbaşı
      477 Mesaj
      21 Ocak 2013 20:24:34
      Bugün IDM ile dosya indirmeye başladım fakat ne indirirsem dosyanın bir kısmından sonra hata veriyor.Hata şu:

IDM started to download the file from the beginning since data was corrupted because newly received data did not match the same data downloader earlier.

Do you want to red about possible reasons of data corruption?

Diye bir hata veriyor.Bunu internetten araştırdım hiçbi şey yazmıyordu.Çözümü nedir bunun dosya indiremiyorum

EDİT:Resim eklendi.
      |
      |

• Yarbay
      2536 Mesaj
      23 Ocak 2013 22:19:18
      |
      |

GRAPHITE SERİSİ™ 600TM MidT ATX PENCERELİ BEYAZ KASA CORSAİR CX SERİSİ 80PLUS BRONZE 600W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI MSİ Z97 GAMING 7 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 Anakart -Core i7 4770K Soket 1150 3.5GHz 8MB Cache 22nm İşlemci CORSAİR 128GB Force GS Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma)16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram LowProfile WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk -DVR-S21FXV 24X ± DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI SİYAH ASUS 23" VX238H-W GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - BEYAZ -Logitech Speaker System Z906 5.1 THX Hoparlör-Samsung 55HU75004K UHD SMART 3D -VU+ Solo 4K Ultra HD +
      GTX770 Twin Frozr Gaming O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kartı
      - Logitech HD Pro Webcam C910 >>>>
    • Yüzbaşı
      998 Mesaj
      23 Ocak 2013 22:31:35
      Başka bir idm indir varsa güncelini öyle bir deneyin bakalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Herkes Kalbinin Ekmeğini Yer.
    • Er
      2 Mesaj
      24 Ocak 2013 11:57:35
      Slm arkadaşlar ben de çok uzun süredir idm kullanıyorum şimdiye kadar bi sorunum yoktu ama bikaç gündür şu videoyu indirmeye çalışıyorum flv olarak görüyor ama indiremiyor. Kb lık dosya indiriyor.. Benim için önemli bir video bu. Yardım ederseniz sevinirim.
      |
      |

"Ölüm, Ölümsüzlüğün Başlangıcıdır...."
    • Er
      1 Mesaj
      26 Ocak 2013 14:22:19
      arkadaşlar benimde idm ile ilgili bir sorum olacak . idm den film indirirken net gittiğinde filmi devam ettiriyorum ama filmin indirme yüzdesi düşüyor yani yüzde 50 inmişken yüzde 40 a düşüyor bunun sebebi nedir yada varsa bir çaresi düzeltmek için ?.. şimdiden teşekkürler.
      |
      |

• Teğmen
      236 Mesaj
      02 Şubat 2013 14:59:03
      İndirme Panelini seçeneklerden kapatıyorum denildiği gibi ama yinede gitmiyor,mozillayı kapatıp açmak mı lazım olması için?
      |
      |

bu neyin kafası
    • Yüzbaşı
      301 Mesaj
      26 Şubat 2013 13:08:16
      Dailymotion videolarını IDM ile indirebilyor musunuz ??

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
    • Yüzbaşı
      301 Mesaj
      26 Şubat 2013 15:21:45
      Yok mu arkadaşlar IDM kullanan ? !!!
      |
      |

•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      •••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
    • Binbaşı
      1851 Mesaj
      26 Şubat 2013 17:50:31
      quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

Dailymotion videolarını IDM ile indirebilyor musunuz ??

Bildiğim kadarıyla indirebiliyorsunuz ama şahsen flashgot eklentisini IDM ile uyumlu hâle getirip kullanmayı tercih ediyorum.

Uzun zamandır da dailymotion'dan direkt IDM eklentisini kullanmadığım için bilemeyeceğim.

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      26 Şubat 2013 21:54:36
      quote:

Alıntıları Göster

Bildiğim kadarıyla indirebiliyorsunuz ama şahsen flashgot eklentisini IDM ile uyumlu hâle getirip kullanmayı tercih ediyorum.

Uzun zamandır da dailymotion'dan direkt IDM eklentisini kullanmadığım için bilemeyeceğim.

Bu flashgot firefox ile eklentili değil mi? Chrome kullanıyorum genelde ama öyleyse sadece indirme için senin yöntemini de kullanabilirim :)

• Binbaşı
      1851 Mesaj
      26 Şubat 2013 21:59:19
      quote:

Bu flashgot firefox ile eklentili değil mi? Chrome kullanıyorum genelde ama öyleyse sadece indirme için senin yöntemini de kullanabilirim :)

doğrudur firefox eklentisi; ancak IDM kurulduğunda videonun sağ üst köşesinde "IDM ile indir" seçeneği gelmiyor mu?

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      26 Şubat 2013 22:06:43
      quote:

Alıntıları Göster

doğrudur firefox eklentisi; ancak IDM kurulduğunda videonun sağ üst köşesinde "IDM ile indir" seçeneği gelmiyor mu?

Firefox kullanmadığım için denememiştim.Şimdi denedim videoyu indiriyor hocam bi sıkıntı yok.Çok sağol :)

• Binbaşı
      1851 Mesaj
      26 Şubat 2013 22:20:30
      quote:

Firefox kullanmadığım için denememiştim.Şimdi denedim videoyu indiriyor hocam bi sıkıntı yok.Çok sağol :)

Hangisiyle iniyor? IDM'nin kendi eklentisi mi flashgot mı?

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      26 Şubat 2013 23:04:35
      quote:

Alıntıları Göster

Hangisiyle iniyor? IDM'nin kendi eklentisi mi flashgot mı?

İkisiyle de indirebiliyorum.İki indirme butonuda çıkıyo zaten.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.