Şimdi Ara

Internet cafeler neden hep

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Internet cafeler neden hep wolfteam, metin2, point blank,lol oynayan veletlerle dolu anlamıyorum lol oynayan çocuğu izledim gıcık olurum bu tiplere özellikle baktım dövmeyi düşündüm ranked girdim dedi yanındaki darius bloodthirter çıkmış skor 0-4-0 oyunun toplam skoru çocuğun olduğu takım yeniyor 7-4 herneyse arkadaşla girdik biz multi dead ısland attık zaman geçsin diye tost söylemek için kafecinin yanına gittim o çocuğun oyununu gördüm aynı oyun yenilmişti çaktırmadan skora baktım 3/13/5 itemler ad+phantom dancer internet cafeler kapatılmalı veya +16 olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıl olmuş 2013 hala internet kafeye gidenler var

• eskiden ne knight oynardik be

• quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Internet cafeler neden hep wolfteam, metin2, point blank,lol oynayan veletlerle dolu anlamıyorum lol oynayan çocuğu izledim gıcık olurum bu tiplere özellikle baktım dövmeyi düşündüm ranked girdim dedi yanındaki darius bloodthirter çıkmış skor 0-4-0 oyunun toplam skoru çocuğun olduğu takım yeniyor 7-4 herneyse arkadaşla girdik biz multi dead ısland attık zaman geçsin diye tost söylemek için kafecinin yanına gittim o çocuğun oyununu gördüm aynı oyun yenilmişti çaktırmadan skora baktım 3/13/5 itemler ad+phantom dancer internet cafeler kapatılmalı veya +16 olmalı

İsteyen istediği gibi harcar zamanını isterse 30 kere ölür sana ne oluyo ki?
  • İnternet kafeler şu anda çoluk çocuk kaynıyor. Eskiden(10 sene önce) bir havası vardı. Her yaştan insan internet kafedeydi. İnternet bu kadar yaygınlaşınca internet kafelerin de işlevi azaldı.
  • tek bir kelime bile anlamadım şu metinden internet cafeler kapansın türkçe öğretmeni olsun eminim seninkin öğretmeninden daha iyi öğretir kafeciler bu ne biçim türkçe
    düzenlenmiş sadeleştirilmiş versiyon: bir kelime bile anlamadım internet kafeler kapanıp sahipleri türkçe öğretmeni olsa şimdiki türkçe öğretmeninden iyi ders verirler bu ne biçim türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konungariket Sverige -- 10 Temmuz 2013; 4:06:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matthew__

şu tek oynanan oyunlar yasaklansın arkadaş sonra çocuklar asosyal oluyor bu forumdakiler bilmez ama böyle şeyler de var karşılıklı pes, cs filan oynasınlar rakibini canlı kanlı görsün çocuk. hatta top oynasınla amk öyle zevk çubugunu eline alıp gol atmak kolay

hocam cs atsalar bi lafım yok lol gibi arkadaşların sağlam oynayıp emek verdikleri oyuna girip feedliyolar lol oynuyorsak hepimize dek gelmiştir çoklu oyunlar yasaklanmalı wolfteam lol pb metin2 gibi knightı bile bitiren bu veletlerdi zamanında kosp ilk çıkar çıkmaz kullananların hepsi yaşı küçüktü

• bakıyorum da bahsettiğin oyuna dair her şeyi biliyorsun, item isimleri falan. kahin olmadığına göre sen de veletsin
  • lol suan çok popiler internet cafe turnuvasına gelen riot ekibi bile şaşırdı 9~13 yaş herkez
  • quote:

Orijinalden alıntı: gourcuff72

quote:

Internet cafeler neden hep wolfteam, metin2, point blank,lol oynayan veletlerle dolu anlamıyorum lol oynayan çocuğu izledim gıcık olurum bu tiplere özellikle baktım dövmeyi düşündüm ranked girdim dedi yanındaki darius bloodthirter çıkmış skor 0-4-0 oyunun toplam skoru çocuğun olduğu takım yeniyor 7-4 herneyse arkadaşla girdik biz multi dead ısland attık zaman geçsin diye tost söylemek için kafecinin yanına gittim o çocuğun oyununu gördüm aynı oyun yenilmişti çaktırmadan skora baktım 3/13/5 itemler ad+phantom dancer internet cafeler kapatılmalı veya +16 olmalı

30 kere ölücek kişi rankeda girmemeli çünkü çoğumuz oynuyoruz bu oyunu tek sorun küfürbaz trolleyen -12 veletler 14 -15 ler zamanla öğreniyor ama 9 yaşındaki çocuğun rankedda ne işi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: erselow4114

lol suan çok popiler internet cafe turnuvasına gelen riot ekibi bile şaşırdı 9~13 yaş herkez

zzzzzzzzzzzz

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

bakıyorum da bahsettiğin oyuna dair her şeyi biliyorsun, item isimleri falan. kahin olmadığına göre sen de veletsin

ağzını topla terbiyeni takın yaşım 18 büyüksen eyvallah o yaşıda terbiye öğretmeyim zaten öğrenemezsin o yaşa kadar öğrenmediğin için

• TR'de net yokken biz Knight oynuyorduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

TR'de net yokken biz Knight oynuyorduk.

işte gerçek ko'cu bir arkadaş kaç yılındaydı hocam 2003 usko beta açıldı 2000 japon serverı ve myko vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 10 Temmuz 2013; 3:48:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marge Simpson

tek bir kelime bile anlamadım şu metinden internet cafeler kapansın türkçe öğretmeni olsun eminim seninkin öğretmeninden daha iyi öğretir kafeciler bu ne biçim türkçe

Seninki de pek iyi değil hani bir daha okusana yazdığını
  • LoL'ü bu yüzden bıraktım. Ah ah eskiden arkadaşlarla Fifa 05 oynardık nette aşırı zevkliydi.

• quote:

quote:

yenilen çocuk detected

• quote:

Orijinalden alıntı: GO KİMİ!

quote:

quote:

yenilen çocuk detected

düzenlenmiştir

• Bakma kank şifre yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exciting Bad Boy

Bakma kank şifre yazıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.