Şimdi Ara

Intermittent Fasting nedir? Büyüme hormonu nasıl tavan yapılır? Yağ yakımı ve bulk

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
248
Cevap
35
Favori
40.726
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> Intermittent Fasting nedir? Büyüme hormonu nasıl tavan yapılır? Yağ yakımı ve bulk
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2675 Mesaj
    7 nisan itibariyle 77 kg.
    |
    |
    benim hergünüm birbirinin aynısı olmuyo . Yani bi gün 12-8 arası bi gün 2-10 ya da 10-6 arası yapsam nası olur neye dikkat etmem lazım . Yoksa önemli olan 16 saati korumak mı ona göre mş ayar çekmem lazım ?
    |
    |

Istah kontrolu haric diger tum etkileri abartilmis bir diet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 14 Mayıs 2017; 8:45:15 >
    NorCal
  • Yarbay
    5416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

IF diet= Bro Science

5 sene önce açmışım konuyu, acaba dedim kaynaklarmı silindi? kontrol ettim, herşey yerinde.

selamlar

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

IF diet= Bro Science

5 sene önce açmışım konuyu, acaba dedim kaynaklarmı silindi? kontrol ettim, herşey yerinde.

selamlar

If diet yapan insan evladi ile normal bir insan evladi arasinda alinan kalori ayni oldugu zaman yag yakimi ayni. Kas yapimida cok ogun yiyende cok az miktarda daha fazla mps muhabbetinden dolayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    NorCal
  • Binbaşı
    1735 Mesaj
    IF de olay şu aç kalarak zayıflamaya çalışmak gün içinde yediğin şeyleri 4 5 saate sıkıştırıyorsun ve geri kalan 19 20 saat bir şey yemiyorsun mantık bu ben önermem ama yapana da mani olmam oruç gibi düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 12 Haziran 2017; 22:44:20 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: HarryBlade

quote:

Orijinalden alıntı: Gray Fullbuster

quote:

Orijinalden alıntı: HarryBlade

Yazık ediyorsunuz kendinize.İnsan az ve sık yiyen bir hayvandır.Foto attığınız adamların hepsi steroidli peptidli ..
    IGF3 HGH kullanın.

İnsan az ve sık yiyen bir hayvan mıdır? İlkel insanlar yani atalarımız bütün gün avlanır gün sonunda tek öğün yerlerdi. Yemeksepeti yoktu ya hani o zamanlar.

Öyle yiyorlardı ve zayıftılar akılları kıttı. Bunu mu tartışalım insanlar şimdi daha sağlıklı ve güçlüler zekiler..

Şu an yaşayan insanlar, kesinlikle geçmişte yaşamış bilimin ''avcı-toplayıcı'' gruplar olarak isimlendirdiği insanlardan daha sağlıklı ve güçlü olamaz. Özellikle tarım devrimi sonrası insanlar kesinlikle daha sağlıklı değil.

İnsanoğlu az ve sık yiyen bir canlı değildir eğer böyle olsaydı insanoğlu besinleri depolayan bir canlı olmazdı. Avcı-toplayıcı gruplar sana cevap veren arkadaşımızın dediği gibi gün boyunca avlanıp gün sonunda yerlerdi.
    İnsan genetiğinde belirleyici husus budur. Aralıklı oruç diyeti de buradan yola çıkılarak tasarlanmış olabilir. Hatta buradan yola çıkarak akşam yemek yemeyin kilo yapar safsatasını da çöpe atabiliriz.

Bu arada avcı-toplayıcı gruplar ve tarım devriminden sonraki insanlar hakkında yazılmış şu makaleyi okumanızı şiddetle tavsiye ederim: İnsan Türünün Tarihindeki En Büyük Hata
    |
    |

• Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Definasyon'a IF ile başladım. 2 ayda 5.5kg yağ yaktım. Çok memnunum. Mucize birşey. Çok da zorlanmıyorum yaparken.
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.