Şimdi Ara

Intel I5-4690 İncelemesi [Ortaya Karışık] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ayrıca harika bir inceleme olmuş. Emeğinize sağlık. Ben satın almadan önce okusaydım mutlaka değerlendirirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozua

Öncelikle burda konunun uzmanları arasındayken haddim olmayarak :) soru sormak isterim :)

Bu 4690'ı geçen sene indirimdeyken aldım 560 TL idi... Sizce 2500k alsaydım daha mı iyi olurdu ? Testlere bakarsam hata yapmışım diye düşünüyorum :)

anakart bulması sıkıntı dostum
  • Ben AMD fx 6100 kullandım. Şu ghz değerleri i5 4690'a yakın. Fakat arada dağlar kadar fark var. Şimdi asıl sorum şu, bu işlemci illetini seçerken hangi değerlere bakarak almalıyız ? Testler demeyin testlere bakarak fx 6100 aldım Wolfeinsterin New Order kasılmaktan ilerlemiyordu.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    inceleme süper olmuş PC toplayanlara çok işine yaracaktır şun söylemek gerikirse eski işlemcide OC'da ibine kadar vurmuşsunuz fakat yeni işlemcide Çarpan Kilitli olanıyla karşılaştırma yapsaydınız bakalım sonuç ne olucak FX'de OC yapsak bile işe yaramıyor.
  • Son yılların en efsane işlemcisi diyebiliriz 2500k'ya. hatta 2600k-2700k'da efsanedir. bu işlemcilere sahip kişiler için sistem toplatacak bileşenler henüz çıkmadı dandik dizüstü ile takılırken incelemelere falan baktığımda içim giderdi bu işlemcilere. sonra nasıl olduysa ben gittim fx8350 aldım (geleceği var diye kandırdım kendimi). gerçi fx8350 ile arasında öyle aman aman bir fark yok ama hala içimde uktedir kullanamamış olmak. inceleme çok güzel zamanla fx8xxx testide eklenirse çok daha iyi olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersol

Son yılların en efsane işlemcisi diyebiliriz 2500k'ya. hatta 2600k-2700k'da efsanedir. bu işlemcilere sahip kişiler için sistem toplatacak bileşenler henüz çıkmadı dandik dizüstü ile takılırken incelemelere falan baktığımda içim giderdi bu işlemcilere. sonra nasıl olduysa ben gittim fx8350 aldım (geleceği var diye kandırdım kendimi). gerçi fx8350 ile arasında öyle aman aman bir fark yok ama hala içimde uktedir kullanamamış olmak. inceleme çok güzel zamanla fx8xxx testide eklenirse çok daha iyi olacaktır.

2500k 8350ye tokat atıyor hemde daha ucuz

• quote:

Son yılların en efsane işlemcisi diyebiliriz 2500k'ya. hatta 2600k-2700k'da efsanedir. bu işlemcilere sahip kişiler için sistem toplatacak bileşenler henüz çıkmadı dandik dizüstü ile takılırken incelemelere falan baktığımda içim giderdi bu işlemcilere. sonra nasıl olduysa ben gittim fx8350 aldım (geleceği var diye kandırdım kendimi). gerçi fx8350 ile arasında öyle aman aman bir fark yok ama hala içimde uktedir kullanamamış olmak. inceleme çok güzel zamanla fx8xxx testide eklenirse çok daha iyi olacaktır.

Yanlış seçim olmuş dizinki :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pişmanım bunumu duymak istediniz evet pişmanım

ama pişmanlık fayda etmiyor

• quote:

Pişmanım bunumu duymak istediniz evet pişmanım

ama pişmanlık fayda etmiyor

Nihahahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de i5 4690k + z97 sli plus var ama ilk kez bu kadar üst düzey (benim için ) parçalarım olduğu için o/c yapmaya popom yemiyor, voltaj verirken nelere dikkat edilmeli. 4.0 Ghz'de çalışıyor otomatik olarak. + Hyper 212 evo hava soğutucusu kullanıyorum. PSU Corsair VS 650.
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Sirf Tek izlegi guclu bir islemci almak isteyenler kesinlikle intel almasi lazim ama eger ben Coklu izlek Canavari almak isteyenler tabikide AMD.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.