Şimdi Ara

intel 3.0 dual e hangi power suply?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • intel 3.0 işlemcim 2- 3 ayda bir power suply bitiriyo( ucuzlardan) artık uzun omurlu bişey almayı dusunuyorum kasamdada oldukca fan var(10+) mecburen ben codegen 550 yada 650 almayı dusunuyorum bana powersuply secimde yardım edebilecek arkadaslardan yardım istiyorum max 100 milyon cıvari bişey arıyorum ne onerirsiniz...

• Thermaltake W0010 480w
  • Thermaltake'in voltajlarının stabil olmadığını forumda aratırsan görürsün , ben de az kalsın alıyordum bütün forumu tarayınca vazgeçtim, silverstone veya enermax tavsiye edebilirim, onun dışında fsp,tagan veya lcpower olabilir ama TT olmasın . Senin 830 da sağlam güç çeker hani

• Dostum senin alıcağın 2 marka war Enermax & Tagan
  • veya silverstone bu da 3. sü
  • tesekkurler yardım için
  • FSP güç kaynakları da kalitelidir.350 wattlık bir model rahatlıkla işini görür.
  • tagan alma kabloları cok aşırı fazla ve kasanın içinde nekadar toplasan bile çok yer kaplıyo eniyisi antek 480w yada thermaltake 500w
  • quote:

Orjinalden alıntı: NuriAlcho

http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/detayli_bilgi.php?s=DukNXeBmSCmREC95szT4UYjAJgEKE7TnYiqasgSsvDK6fkNx22&ad=power_supp&ur_no=82
    bu ürünü düşünebilirsin dostum

slm
    nuriAlco'nun sana tavsiye ettiği ürün güzel
    ama eğer biraz daha bütçeyi arttırıp daha iyi bir şey almak istersen de
    bunu alabilirsinhttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=88787&productid=bd700449
    bu PSUda yok yok

• fsp bluestrom 500w sana yeter bence cok iyi
  • Enermax, Tagan, FSP gibi markaların 500W olanlarından almalısın bence
  • Ekran kartı uç noktada olmadıktan sonra 500 watt güç kaynağına ne gerek var?Sistemde ortalama performanslı tek ekran kartı varsa (6600 gt,x1600) 400 watt ideal.
  • 500w sana yeter bence cok iyi
  • 500 watt bencede ideal
  • quote:

Orjinalden alıntı: nx_7010

Thermaltake W0010 480w

termal takke mı kaldı artık
    en dandık psu dur kendısı

enermax&silverstone rulez
  • Silverstone'un bazı modelleri gürültülü imiş.Bence de Seasonic rulez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elbruz

Silverstone'un bazı modelleri gürültülü imiş.Bence de Seasonic rulez.

Piyasada varmı bilmiyorum ama Seasonic ve Sparkle marka güç kaynakları kullandım ve biri 10 biri 9 yıldır takır takır çalışıyor.
  • Seasonic zor bulunsa da var,500'lük modeli Hepsiburada'da var.Ama fiyatı da yüksek,ben 430'luğu da olsa alırdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.