Şimdi Ara

INTEL 11-10. Nesil İşlemciler [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.840
Cevap
33
Favori
225.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paister

O zaman şimdiden sistemimi toplasam sıkıntı olmaz, teşekkür ederim.
    Acelen yoksa amd 4000 serisini de bekle istersen, fikir olur.
  • Merhaba arkadaşlar i3 10100 için MSI B460M Pro=690 TL anakart iyi midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11. Nesil masaüstü için en fazla kaç cekirdek olacak, bilgiler var mi? 10/20, 8/12 gibi cöp bilgiler buldum hep, netlik gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Ekstrem değer, elimdeki SP51 10700K'ı satacağım en sonunda 2.700'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agtm3

Merhaba arkadaşlar i3 10100 için MSI B460M Pro=690 TL anakart iyi midir?
    Oldukca iyidir.6 Sata , 1 Sogutuculu M2 Uygun Fiyat gayet iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donda

Bu buildzoid'e göre sakın overclock yapmayın. Evet adam ciddi bilgi sahibi ama aşırı voltaj veriyor kullandığı ürünlere, kendisi bile elindeki bazı ürünlerin degrade olduğunu söylemişti.

Alıntıları Göster
    Rastgele videolar zaten. Ayarlar vs. fikir verir en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Methoxyphenyl

Ekstrem değer, elimdeki SP51 10700K'ı satacağım en sonunda 2.700'den.
    aynen öyle hocam, yaş 38 ilk defa gold çip denk geldi, anakartım TOMAHAWK, acaba unify olsaydı dahada az voltajla 5ghz olur muydu merak ediyorum.

şu an 5ghz 1.29volt, ring ratio 4.7 oyun film prime 95 nonavx testlerinin hepsinde sorunsuz çok şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 17 Eylül 2020; 20:42:28 >
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Unify daha iyi sonuç verirdi. Aceleci davranmasam Z490-F yerine MSI Z490 Unify alırdım direk. Gerçi 10.nesilde MSI'ın tüm anakartları çok başarılı ama Unify başka.
  • Methoxyphenyl kullanıcısına yanıt
    Uunify alın imkan var ise
  • Methoxyphenyl kullanıcısına yanıt
    Sün hepsiburada da süper fiyattı unify ama indirim bitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Sün hepsiburada da süper fiyattı unify ama indirim bitti.
    haberim olsa alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: CS BETA

11. Nesil masaüstü için en fazla kaç cekirdek olacak, bilgiler var mi? 10/20, 8/12 gibi cöp bilgiler buldum hep, netlik gerek
    Çekirdek sayısını bilmiyorum ama 10nm ye geçicekler sanırım

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Mevcut Asus z490 ile takoz 10700K ile Black Friday'a kadar idare edeceğim. Sonrasında Unify tabanlı bir Intel & Nvidia sistem toplamayı düşünüyorum tekrardan.
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Anladim Hocam sag ol

• huso kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Çekirdek sayısını bilmiyorum ama 10nm ye geçicekler sanırım

Alıntıları Göster
    hayır geçmiyorlar.

https://www.donanimhaber.com/willow-cove-masaustunde-karsimiza-mobilden-farkli-cikabilir--122720
    https://www.techpowerup.com/268511/intel-willow-cove-backported-to-14nm-is-cypress-cove

notebookta 10nm willow cove yeni mimari.masaüstünde de yeni mimari ama 14nm'de.dolayısı ile 14nm'de 10'dan fazla çekirdek beklemem 10 bile olmayabilir yeni mimariyle.

• quote:

Teşekkürler
    Rica Ederim.bana sagolsun Asko56 tavsiye etti.620TL idi ben Vatandan gorerek 660TL ye aldım.H410 fiyatına B460 ve M2 si olmayan Anakartlar varken Sogutuculu M2 si olan ve toplamda 6 Tane SATA 3 Portuna sahip ki cogu pahalı Anakartta bile 4 tane olabiliyor Anakart almıs oldum.İ9 10900 65W ile kullanıyorum.Olumsuz olarak 1 tane fan cıkısı var.Ama coklayıcı kullanıyorum ben onla 3-4 tane fanı da kullanabilirsiniz.
    DP yok.RTL 8111H Gbit LAN var.Realtek ALC892 Ses Kartı var.2 Tane Pcie yuvası var.Harici Ses Kartı ya da Wifi takabilirsiniz.4 Tane USB 3.2 Type A ve 2 tane USB 2.0 var.
    Ben bu fiyata tavsiye ederim.2400 Ramleri de 2800 de kullanabiliyorum.Hatta Laptop Rami kullanıyorum cevirici ileMax. Hız 2933MHZ Biliyorsunuz Z serisi dısında İ5 ile 2666 İ7-İ9 ile 2933MHZ destegi var Intel Sagolsun Z serisi almayana kırpıyor.1 tane 8 Pin Guc Girisi Var CPU icin...Kutu acılımını da vereyim almak isteyenler icin bilgi olsun.Sarılı posette ise M2 Vidaları var.Posetinden cıkarınca oyle sardım.

INTEL 11-10. Nesil İşlemciler [ANA KONU]

INTEL 11-10. Nesil İşlemciler [ANA KONU]INTEL 11-10. Nesil İşlemciler [ANA KONU]INTEL 11-10. Nesil İşlemciler [ANA KONU]INTEL 11-10. Nesil İşlemciler [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 18 Eylül 2020; 10:47:38 >

• huso kullanıcısına yanıt
    Msi b460m pro ile msi b460m-a pro anakart arasında ki fark nedir. Ben msi b460 m pro almıştım 690 Tl şu anda msi b460m-a pro 692 Tl değiştireyim mi ne dersiniz

• quote:

Msi b460m pro ile msi b460m-a pro anakart arasında ki fark nedir. Ben msi b460 m pro almıştım 690 Tl şu anda msi b460m-a pro 692 Tl değiştireyim mi ne dersiniz
    Sizin aldığınız modelde fazladan VGA çıkışı var. Bunun dışında başka herhangi bir fark yok.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.