Şimdi Ara

Instagram Mobile Downloader [Eklenti][Userscript][Firefox]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bazen instagramda olan video ve fotoları instagram kullanmayan arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum. Fotoğraflar bir şekilde SS alınıp atılabiliyor fakat videolar maalesef öyle olmuyor.

Neyse işin özü telefonunuzda Firefox kullanıyorsanız (ben kullanmıyordum fakat eklenti desteğini görünce indirip denedim güzel) Tampermonkey eklentisini de yüklemenizde bir sakınca yoksa bu userscript ile Instagramınıza eklenen download butonu ile o anki image ya da video'yu kolaylıkla indirebilirsiniz.

Update and Download Link:http://docs.google.com/uc?export=open&id=1vIB8Ne8Oapxv0Gjppyy3evqzGouBeCuf

İncelemek isteyenler buradan indirmeden kodları inceleyebilir.

Şuan sadece story, fotoğraf ve video indiriyor. Albüm şeklindeki fotoğraflardan yalnızca en baştakini indiriyor, update olursa onu da eklemeyi denerim.

"Ya sen şimdi buna bi update atarsın instagram şifremi çalarsın?"

Update gelirse yapıp yapmaman için uyarı ekranı geliyor değişiklere göz gezdir kıllandıysan iptal edebilirsin.

Özellikler (v0.7)

• Story indirme
    • Timeline'da bulunan image ve videoları indirme
    • Post olarak açılan image ve videoları indirme

Kurulum

Firefox'u açıyoruz sağ üstteki 3 tane noktaya basıp Eklentiler kısmına giriyoruz. Tüm Firefox eklentilerine göz atın yazan yere tıklayıp eklenti marketine gidiyoruz. Arama kısmına Tampermonkey yazıp ilk çıkan (kare ve 2 yuvarlak beyaz şey olan simgesi) eklentiyi kuruyoruz.

Eklentiyi kurduktan sonra Instagramı açıp yine sağ üstteki 3 noktaya basıp Tampermonkey'e tıklıyoruz. Yeni betik oluştur seçeneğine giriyoruz. Hiç bir şey yapmadan Dosya -> Kaydet diyoruz. Daha sonra sağ tarafında bulunan düzenleme butonuna basıp düzenleme ekranına geçiyoruz. Bu sefer karşımıza Ayarlar sekmesi çıkacak Ayarlar'a giriyoruz. Güncellemeler bölümü altındaki URL Güncelle: alanına yukarıdaki Update Link'ini yapıştırıyoruz ve Kaydet diyoruz. Daha sonra üst taraftan scriptimizin ufak köşesindeki x işaretine basıp kapatıyoruz. Böylelikleri scriptlerin olduğu yere dönmüş olduk. Scriptimizin ismine 1 kere tıklıyoruz ve aşağı doğru bilgileri geliyor. Son güncelleme yazan yerin yanına tıklıyoruz ve loading olmaya başlıyor güncelleme gelecek ve Güncelle dediğinizde script yüklenmiş olacak.

Bu kadar yazıyı okumam, ben demo ve yüklemeyi izlerim, yaparım diyorsanız video aşağıda. (:

Demo ve Kurulum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overpSkpt -- 19 Eylül 2018; 10:49:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.