Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Instagram'ın gizli mesaj kutusunu açın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
2.280
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Instagram'ın gizli mesaj kutusunu açın
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3640 Mesaj
    23 Mayıs 2016 15:46:46 Konu Sahibi

Instagram üzerinde gizli bir mesaj kutusunun olduğunu biliyor muydunuz? Bu bölümde sizinle bağlantısı olmayan kişilerden gelen bazı önemsiz mesajlar depolanıyor. Öte yandan her nasılsa spam kategorisine girmeyen bazı önemli mesajlar da bir şekilde buraya düşmüş olabilir. Birkaç basit adımı izleyerek bu gizli kutuya ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Düşüşe devam eden Windows Phone, BlackBerry'nin rakibi olmaya aday

Uygulamanın sağ üst köşesinde kutu gibi görünen bir ikon yer alıyor. Bunun üzerine dokunun. Bu bölüm "Instagram Direct" olarak adlandırılıyor. Eğer bir gizli mesajınız varsa bu alanda mesaj isteklerini gösteren mavi bir bildirim göreceksiniz. Bu aslında gizli mesaj kutusundaki mesajların sayısını gösteriyor. Bildirimin üzerine dokunduğunuzda gizli mesaj kutusuna yönlendirileceksiniz. Hepsi bu kadar.

Ayrıca Instagram'ın işletmeler için sunduğu yeni servisiyle ilgili haberlerimiz var. Artık işletme profiline sahip şirketler, gönderilerinin kimler tarafından izlendiği hakkında demografik bilgi edinebilecekler. Böylece şirketler gönderilerini takipçilerinin çoğunluğu çevrimiçiyken ve görüntülemek için daha uygun oldukları anla eşleşecek şekilde yayınlanmak üzere zamanlayabilecekler. Bu ay içinde genel kullanıma sunulması beklenen yeni özellik "Insights" olarak adlandırılıyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    861 Mesaj
    23 Mayıs 2016 15:52:19
    Erkek olduğum için gizli mesaj kutum bomboş :D
  • Binbaşı
    1155 Mesaj
    23 Mayıs 2016 16:11:17
    Şaka mı bu?
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj
    23 Mayıs 2016 16:29:44
    quote:

Orijinalden alıntı: Macella

Şaka mı bu?
    İnstagramda gizli beğenme yolunu anlatıyorum! Beğenmek istediğiniz fotoğrafın üstüne gelin ve 2 kere tıklayın. Hepsi bu kadar.
    23 Mayıs 2016 16:38:05
    Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar dilerim. Clickbait yazılardan çok sıkıldım, başka platformları takip etmeyi daha makul buluyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    3674 Mesaj
    23 Mayıs 2016 16:43:38
    habere bak. instagrandan ne gibi önemli mesaj gelebilir allah aşkına? MİT : Ebru son fotografın senin bir terörist olma eğiliminde olduğunu gösteriyor . bizden söylemesi kaldır onu canım. öptm by
    |
    |
  • Binbaşı
    1047 Mesaj
    23 Mayıs 2016 16:47:01
    Habere bak saçmalık sadece yazılmak için yazılmış bir haber bunun üzerinden para kazanıyor bu insan ey editör hiç mi sıkılmadın bu haber niteliği olmayan yazıyı
    |
    |
  • DH Yönetici
    3022 Mesaj
    23 Mayıs 2016 17:42:18
    hiç mavi olmadı...
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    23 Mayıs 2016 18:09:02
    Şaka mı bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    23 Mayıs 2016 18:34:05
    bunu yazan editör kör oldu
    |
    |
  • Yarbay
    2587 Mesaj
    23 Mayıs 2016 18:35:59
    çok önemliydi teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    23 Mayıs 2016 18:49:18
    Haber yapacak şey kalmadı herhalde
    |
    |
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    23 Mayıs 2016 19:38:15
    Gerizekalı mısınız? Yorumlara bak. Böyle saçma yorum yapabilir mi bir insan? Adam Spam kutusunu açmayı göstermiş. Yarısını okuyup yorum yapmayın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    23 Mayıs 2016 20:50:19
    İnstagrami nereden yukleyecegiz ve nasıl resim yukleyecegiz bunun hakkında da bir haber yapılsın. Malum turkiyenin en büyük(!) Forumunda bunları anlatan haberler çok onemli

Citizen cidden yeter artık ben onur sever ve ekrem71in haberlerini anasayfa da görmek istemiyorum. Blokluyorum ancak ana sayfada görünmeye devam ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenkaNuank -- 23 Mayıs 2016; 20:51:55 >
    |
    |
    23 Mayıs 2016 20:59:57
    instagram mesaj hilesi satılır
    |
    |
  • Yarbay
    4941 Mesaj
    23 Mayıs 2016 21:11:48
    Telefonda program açmak çok basit! Sadece bir ikonun üzerine parmağınızla hafifçe dokunun. Hepsi bu kadar!

Çok kaliteli bir haber, Onur.
  • Binbaşı
    1541 Mesaj
    23 Mayıs 2016 23:02:03
    Haksızlık etmeyin adama, yeni yeni haber yapıyor. Zamanla olacaktır, hem bilmeyen mutlaka vardır.
    |
    |
  • Yarbay
    10862 Mesaj
    24 Mayıs 2016 05:07:29
    quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR
    Telefonda program açmak çok basit! Sadece bir ikonun üzerine parmağınızla hafifçe dokunun. Hepsi bu kadar!Çok kaliteli bir haber, Onur.

Headshot mu yaptın deseeem, yoksa Thuglife mı olmuşsun desem bilemedim...
  • Yüzbaşı
    735 Mesaj
    24 Mayıs 2016 09:22:02
    yahu bunu forumda açsan millet sana affedersin bi tarafıyla güler. Burada Anasayfa olmuş.. Bende dedim mevzu nedir...
    |
    |
  • Yarbay
    4941 Mesaj
    25 Mayıs 2016 09:35:09
    quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Telefonda program açmak çok basit! Sadece bir ikonun üzerine parmağınızla hafifçe dokunun. Hepsi bu kadar!Çok kaliteli bir haber, Onur.

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Headshot atmayı severim
    |
    |

We wake eternally,

And Death shall be no more,

Death, thou shalt die!

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.