Şimdi Ara

insignia ile 24 saat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
8
Favori
23.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce arayıp teyit ettiler, yarın aracı alabilirmisim. Konu sahibine tşk ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    rahat gider gelirsiniz hocam merak etmeyin :) şimdi arkadaşı arıcam dönüşe yük ayarlatcam dönüşte yolcu yerine bagaj ve arka koltuklara yük alabilirim..
    şöyle gözel gene bir test yapah demi
  • Bu cumartesi gününe aldım bende. Bakalım haftasonu nasıl geçecek :)
  • ah güzel istanbul kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Ayırttığım yer sistemden siliniyor
    TEşekkürler, faydalı bir paylaşım oldu..
  • Sehir disina cikabiliyorsak iyi,hem uzun yol testi yapmis oluruz.

Acikcasi D sinifi alirsam uzun yol icin alirim
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    Bizim arabaları da onlar mı test edecek ? Arabanız ve ruhsatınızı bayiye teslim edeceksiniz,diyorlar da. Anahtar bırakmam ben,işkilendim bu işten. Günlük sigorta yaptırsınlar yada teminat imzalayalım😀

• bende pazar gününü aldım aracı orda bırakacakmışıkta benim anlamadığım bunlar benim külüstürü neyapacak.
    konu sahibine teşekkürler bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muradisdan -- 22 Ekim 2015; 16:13:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Bizim arabaları da onlar mı test edecek ? Arabanız ve ruhsatınızı bayiye teslim edeceksiniz,diyorlar da. Anahtar bırakmam ben,işkilendim bu işten. Günlük sigorta yaptırsınlar yada teminat imzalayalım😀

Anahtar istemiyorlar ama buyuk ihtimal guvenlik icin ruhsat ve arac.

Katilim kosullarida cok sade ama insallah kotu bir durum olmaz.i30dan sonra nasil gelecek bakalim

• kaza yapsanız altından kalkamazsınız
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    forumda konusu vardı, hatta focusla kuga gelsin yazmştım ama forumun arama motoru bakımdaymış bulamıyorum konuyu
  • 25 Ekim Pazar'a Ankara Opis'e randevu bıraktım. Bakalım arayacaklar mı?

Bu arada konus sahibine teşekkürler. Haberimiz yoktu bu kampanyadan.

O değil de kendi aracımızın ruhsatını bırakacağız da anahtarını da bırakacak mıyız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pmyoank

KAYDINIZ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
    TEŞEKKÜR EDERİZ.
    Rezervasyon Kodunuz: asd
    Bilgileriniz paylaşmış olduğunuz asd@hotmail.com e-posta adresinize gönderilmiştir.

Bakalım dönecekler mi Nevşehir'e gitmeyi düşünüyordum. Belki bununla gider gelirim :D en iyi tecrübede benim ki olur.

Nevşehir ooo :) memleketime niye geleceksin hocam :) işin mi var gezme tatil olarak mı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ah güzel istanbul

rahat gider gelirsiniz hocam merak etmeyin :) şimdi arkadaşı arıcam dönüşe yük ayarlatcam dönüşte yolcu yerine bagaj ve arka koltuklara yük alabilirim..
    şöyle gözel gene bir test yapah demi

Abartın iyice abartın 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

kaza yapsanız altından kalkamazsınız

Aracın sadece sigortası olduğunu belirtmişler. Kusurlu durumlarda masraflar size aittir yazıyor. Kasko kelimesi bile geçmiyor

bakalım kaç kişi kaza yapıp mort olacak
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Orada akrabalar var dostum. Kayseride can sıkıntısı baş gösterdimi hep avanaos ve Nevşehire giderim. Aslında otomobil takipçileri olarak kayseride ve Nevşehirde toplanmayi talep ediyorum. Hem farkli araçlarıda sahiplerinden dinler ve inceleriz. Gerçi bu konuyu forumca ayri bir başlıkta ele alsak iyi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Pmyoank

Orada akrabalar var dostum. Kayseride can sıkıntısı baş gösterdimi hep avanaos ve Nevşehire giderim. Aslında otomobil takipçileri olarak kayseride ve Nevşehirde toplanmayi talep ediyorum. Hem farkli araçlarıda sahiplerinden dinler ve inceleriz. Gerçi bu konuyu forumca ayri bir başlıkta ele alsak iyi olacak

Şuan erzurumdayım ama bayramda felan geleceğim. Avanosta olur aslında 2011 200k kmdeki Sümbülümle gelirim 😂

Avanosdaki Mekanlar güzel özellikle mado, sur balık

• Valla süper paylaşım. 30 Ekimi rezerve ettim. Harikasın
  • Yazıldık, konu sahibine teşekküler
  • Ruhsat fotokopisini bırakacaksınız, aracı da görmeleri yeter sanıyorum. Sonuçta kardeşinize falan verebilirsiniz, yada beraber konvoy şeklinde yolculuk yapmak isteyebilirsiniz. Eğer araç bırakılacaksa saçma bence, hele anahtarla külliyen saçmalık olur..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.