Şimdi Ara

insignia ile 24 saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
8
Favori
23.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün opelin yeni bir test sürüş kampanyası başladı, kasım ve aralık ayları için geçerli her gün için her bayide bir araç dolaysıyla da 1 kişi olacağından, acele eden kazanır.
    Detaylarhttp://insigniaile24saat.com/ adresinde.

Test sürüşü yapanlar değerlendirmelerini de bu başlık altından paylaşabilirler.

• alamadıktan sonrayinede birilerinin işine yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

alamadıktan sonrayinede birilerinin işine yarar
    Samsundada varmı acaba?Bugünden geçtide yarın soluğu babamla samsun reis'de alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

alamadıktan sonrayinede birilerinin işine yarar

Hocam hepimiz/birçoğumuz otomobil sever insanlarız ve 1 gün insignia gibi bir otomobili yeni şanzıman ve motoruyla denemek bence eğlenceli olacaktır.
    Eğer uygun bir günün varsa bence değerlendirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FursıonnMann

Samsundada varmı acaba?Bugünden geçtide yarın soluğu babamla samsun reis'de alıyorum

Reise gitmenize gerek yok verdiğim linkten giriş yapın.
    Şartlar 3 yıllık ehliyetiniz olacak, kendi adınıza bir aracınız olacak ve insigniayı alırken o aracı oraya park edip insigniayı teslim ederken geri alıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Şartlar 3 yıllık ehliyetiniz olacak, kendi adınıza bir aracınız olacak ve insigniayı alırken o aracı oraya park edip insigniayı teslim ederken geri alıyorsunuz.

Babamın ehliyet zaten 25 yıllıkBende zaten yokLogan'ıda kapılarına atarız Ingisnia'yı alırız

Ben şu forumu doldurayım

• Teşekkür ederim, bir yıl içinde arabayı değiştirmeyi düşünüyorum. İyi bir tecrübe olacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Babamın ehliyet zaten 25 yıllıkBende zaten yokLogan'ıda kapılarına atarız Ingisnia'yı alırız

Ben şu forumu doldurayım

Alıntıları Göster
    KAYDINIZ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
    TEŞEKKÜR EDERİZ.
    Rezervasyon Kodunuz: asd
    Bilgileriniz paylaşmış olduğunuz asd@hotmail.com e-posta adresinize gönderilmiştir.

Bakalım dönecekler mi Nevşehir'e gitmeyi düşünüyordum. Belki bununla gider gelirim :D en iyi tecrübede benim ki olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaLLiCaLi06 -- 22 Ekim 2015; 13:29:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTaLLiCaLi06

KAYDINIZ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
    TEŞEKKÜR EDERİZ.
    Rezervasyon Kodunuz: asd
    Bilgileriniz paylaşmış olduğunuz asd@hotmail.com e-posta adresinize gönderilmiştir.

Bakalım dönecekler mi Nevşehir'e gitmeyi düşünüyordum. Belki bununla gider gelirim :D en iyi tecrübede benim ki olur.

Alıntıları Göster
    motor+otomatik şanzıman iyi de kasa değişecek, insignia almak için beklemek gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Knight_Hammer

motor+otomatik şanzıman iyi de kasa değişecek, insignia almak için beklemek gerek

Alıntıları Göster
    Araç ve aracın ruhsatı bayide bırakılacak diyor.
  • Yahu arabayı galeriye yeni verdim olacak iş mi bu şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sungur16

Yahu arabayı galeriye yeni verdim olacak iş mi bu şimdi.
    Insignia ile 24 Saat Nedir?

Opel Türkiye tarafından düzenlenen, Insignia ile bir gün geçirme imkanı sağlayan özel test sürüşü projesidir. Dilediğiniz tarihte ve saatte, belirlemiş olduğunuz bayiden rezervasyonunuzu yaparak Insignia 1.6lt 136 Hp Dizel Otomatik test sürüşü yapabilirsiniz, hem de 24 saat boyunca!

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Buraya tıklayarak rezervasyon sayfasına ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon için herhangi bir önkoşul var mı?

Rezervasyon yaptırabilmeniz için en az 3 yıllık ehliyetinizin olması ve araç sahibi olmanız gerekmektedir. Test sürüşü projesine, proje süresince her bir kişi yalnızca bir kez katılım gösterebilir.

Rezervasyonumu değiştirebilir miyim?

Rezervasyon değişiklikleri için Opel İletişim Hattı'nı (444 6735) aramanız yeterlidir.

Test sürüşü için bedel ödeyecek miyim?

Hayır, Insignia ile bir gün geçirmeniz için herhangi bir bedel ödemenize gerek yoktur, Insignia bedelsiz olarak tarafınıza tahsis edilecektir.

Aracın yakıtı kim tarafından ödeniyor?

Test sürüşü boyunca kullandığınız yakıt harcaması tarafınıza aittir. Aracın deposunu teslim aldığınız şekilde bırakmanız gerekir.

Kilometre sınırım var mı?

Kilometre sınırı bulunmamaktadır.

Araçta meydana gelen hasarlardan kim sorumlu olacak?

Insignia test sürüşü araçlarımız kapsamlı sigorta ile korunmaktadır. Kaza ve hasarlarda sigortaların geçerli olabilmesi için polis veya jandarmadan ilgili tutanak veya rapor almalısınız. Kusurlu bulunduğunuz tüm kazalarda ve/veya alkollü kullanım ya da aşırı hız gibi trafik kurallarının ihlal edildiği tüm durumlarda ise sigorta geçersiz olur ve tüm sorumluluk size aittir.

Aracı bir noktadan alıp başka bir noktaya bırakabilir miyim?

Hayır. Aracınızı rezervasyon sırasında seçmiş olduğunuz bayimizden teslim alıp, aynı noktaya teslim etmeniz gerekmektedir.

Benim adıma rezervasyonu yapılan bir aracı başkası kullanabilir mi?

Hayır. Araç, yalnızca rezervasyon sırasında bilgileri verilen kişi tarafından kullanılabilir. Aksi bir durumun tespiti halinde yetkili bayimiz aracı teslim etmeme hakkına sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 22 Ekim 2015; 14:16:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

mondeo'da yapılacaktı böyle ona bi bakayım

mondeoda böyle bişey göremedim ben özel bir sayfası felan mı var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Insignia ile 24 Saat Nedir?

Opel Türkiye tarafından düzenlenen, Insignia ile bir gün geçirme imkanı sağlayan özel test sürüşü projesidir. Dilediğiniz tarihte ve saatte, belirlemiş olduğunuz bayiden rezervasyonunuzu yaparak Insignia 1.6lt 136 Hp Dizel Otomatik test sürüşü yapabilirsiniz, hem de 24 saat boyunca!

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Buraya tıklayarak rezervasyon sayfasına ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon için herhangi bir önkoşul var mı?

Rezervasyon yaptırabilmeniz için en az 3 yıllık ehliyetinizin olması ve araç sahibi olmanız gerekmektedir. Test sürüşü projesine, proje süresince her bir kişi yalnızca bir kez katılım gösterebilir.

Rezervasyonumu değiştirebilir miyim?

Rezervasyon değişiklikleri için Opel İletişim Hattı'nı (444 6735) aramanız yeterlidir.

Test sürüşü için bedel ödeyecek miyim?

Hayır, Insignia ile bir gün geçirmeniz için herhangi bir bedel ödemenize gerek yoktur, Insignia bedelsiz olarak tarafınıza tahsis edilecektir.

Aracın yakıtı kim tarafından ödeniyor?

Test sürüşü boyunca kullandığınız yakıt harcaması tarafınıza aittir. Aracın deposunu teslim aldığınız şekilde bırakmanız gerekir.

Kilometre sınırım var mı?

Kilometre sınırı bulunmamaktadır.

Araçta meydana gelen hasarlardan kim sorumlu olacak?

Insignia test sürüşü araçlarımız kapsamlı sigorta ile korunmaktadır. Kaza ve hasarlarda sigortaların geçerli olabilmesi için polis veya jandarmadan ilgili tutanak veya rapor almalısınız. Kusurlu bulunduğunuz tüm kazalarda ve/veya alkollü kullanım ya da aşırı hız gibi trafik kurallarının ihlal edildiği tüm durumlarda ise sigorta geçersiz olur ve tüm sorumluluk size aittir.

Aracı bir noktadan alıp başka bir noktaya bırakabilir miyim?

Hayır. Aracınızı rezervasyon sırasında seçmiş olduğunuz bayimizden teslim alıp, aynı noktaya teslim etmeniz gerekmektedir.

Benim adıma rezervasyonu yapılan bir aracı başkası kullanabilir mi?

Hayır. Araç, yalnızca rezervasyon sırasında bilgileri verilen kişi tarafından kullanılabilir. Aksi bir durumun tespiti halinde yetkili bayimiz aracı teslim etmeme hakkına sahiptir.

Alıntıları Göster
    rezervasyon yaptırdım fakat aracım serviste kendi aracınızla gelin diyor ne yapacağım ?

edit: görevliyle görüştüm kendi aracınızı orada bırakıp aracı alıyormuşsunuz benim araç onarımda olduğundan iptal ettim belki ilerki günlerde denerim tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disparity -- 22 Ekim 2015; 19:38:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

mondeo'da yapılacaktı böyle ona bi bakayım

mondeoda böyle bişey göremedim ben özel bir sayfası felan mı var acaba

Alıntıları Göster
    kasım 14 cumartesi benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

kasım 14 cumartesi benim

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için teşekkür.

15 Kasım Pazar gününe rezarvasyon tamam.
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Başvuru yaptım. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

rica ederim arkadaşlar keyifli sürüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

çok iyi bir kampanya tam bana göre..

iyi oldu Van da arkadaşın düğünü vardı hem ona düğün arabası yaparız .. Hemde Van da aynı arkadaş ev yaptıyormuş Ankara da mermer kestirip götürürüz nasıl olsa insignia içi geniştir..
    Bla Bla cardan da 4 yolcu buldum mu çok güzel olur ..
    180-190 van' a yapıştır....

teşekkürler opel:))))

Düzeltme: general motorsun manevi cocuklari nu mesajim makara amacliydi ciddiye alanlar olmus sonraki mesajlarimda aciklama yapmistim ama hala sacma sapan yorumlar geliyor. Gırgır amaçlıdır. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ah güzel istanbul -- 7 Aralık 2015; 6:44:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ah güzel istanbul

çok iyi bir kampanya tam bana göre..

iyi oldu Van da arkadaşın düğünü vardı hem ona düğün arabası yaparız .. Hemde Van da aynı arkadaş ev yaptıyormuş Ankara da mermer kestirip götürürüz nasıl olsa insignia içi geniştir..
    Bla Bla cardan da 4 yolcu buldum mu çok güzel olur ..
    180-190 van' a yapıştır....

teşekkürler opel:))))

ben de hatay dan maraşa gidicem çok güzel kampanya 100 liralık mazot bizi götürür getirir mi acaba toplam 400 km git gel
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.