Şimdi Ara

insignia ile 24 saat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
8
Favori
23.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEnde cumartesi için randevu aldım, şimdi olay kesinmi yoksa arayıp teyitmi edecekler illa?
  • Kayıt yaptırdım, bekleyip görelim.
  • Eşime otomatik bir araç düşünüyorum , opel düşündüğüm bir marka değildi ama bu tutumları hoşuma gitti, belki fikrim değişebilir.
  • Arkadaslar aracın bırakılmasının espirisi şudur. Diyelim sizin kiralık bir araca ihtiyacınız varsa bu iş için bu arabayi almayın diyorlar zaten adamın kendi arabasi varsa 110.000 tl lik bir aracı risk alarak (kaza bela riski) almaz. Ama araç kiralaması gereken birisi için durum fark etmez. Daha öncede opel astra j demi yapmıştı h demi hatırlamıyorum ama bunu yapmıştı cok cok güzel bir uygulama, altında Çapan oğlu aramaya gerek yok. Firma sizin arabanızı ne yapsın, kapının önüne park edip gideceksiniz, kimse aracınızın yüzüne bile bakmaz merak etmeyin ama çok supheciyseniz km yi fotoğraflayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laguna ııı'den sonra nasıl olacak bakalım.

En iyi tarafı rahat rahat test yapmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Arkadaslar aracın bırakılmasının espirisi şudur. Diyelim sizin kiralık bir araca ihtiyacınız varsa bu iş için bu arabayi almayın diyorlar zaten adamın kendi arabasi varsa 110.000 tl lik bir aracı risk alarak (kaza bela riski) almaz. Ama araç kiralaması gereken birisi için durum fark etmez. Daha öncede opel astra j demi yapmıştı h demi hatırlamıyorum ama bunu yapmıştı cok cok güzel bir uygulama, altında Çapan oğlu aramaya gerek yok. Firma sizin arabanızı ne yapsın, kapının önüne park edip gideceksiniz, kimse aracınızın yüzüne bile bakmaz merak etmeyin ama çok supheciyseniz km yi fotoğraflayin.

Sehir disina cikmanin yasak olmasi gibi bir sorun olabilir mi sizce.Kabul ederlerse uzun yolda denicem buyuk ihtimal

• Arabayı ben pazar günü alıcam.Pazartesi teslim etmem gerekiyor.fakat işim olduğu için teslimi oğlum gerçekleştirebilir mi? Böyle birşey olursa Opel ne gibi yaptırım uygulayabilir. Para cezasımı verilecek.?
  • Bu araci almayi dusunuyordum. 24saat iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Arkadaslar aracın bırakılmasının espirisi şudur. Diyelim sizin kiralık bir araca ihtiyacınız varsa bu iş için bu arabayi almayın diyorlar zaten adamın kendi arabasi varsa 110.000 tl lik bir aracı risk alarak (kaza bela riski) almaz. Ama araç kiralaması gereken birisi için durum fark etmez. Daha öncede opel astra j demi yapmıştı h demi hatırlamıyorum ama bunu yapmıştı cok cok güzel bir uygulama, altında Çapan oğlu aramaya gerek yok. Firma sizin arabanızı ne yapsın, kapının önüne park edip gideceksiniz, kimse aracınızın yüzüne bile bakmaz merak etmeyin ama çok supheciyseniz km yi fotoğraflayin.

Sehir disina cikmanin yasak olmasi gibi bir sorun olabilir mi sizce.Kabul ederlerse uzun yolda denicem buyuk ihtimal

Sanmam hocam ama siz yinede sorarsinız.

• Çok hoşdir ama banena..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptırdım kayıt cumartesi için bakalım yarın iletişime gececekler mi bekleyip görecem.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Hocam aracım var ancak ehliyetimi 31.01.2013 de aldım 3 yılın dolmasına 4 ay gibi bir süre var bu Şart esnetilebilir mi sizce yani aracım var ya onun için banada verirler mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ibrahim eymen.

Hocam aracım var ancak ehliyetimi 31.01.2013 de aldım 3 yılın dolmasına 4 ay gibi bir süre var bu Şart esnetilebilir mi sizce yani aracım var ya onun için banada verirler mi acaba

Hocam kayıt internet üzerinden dolaysiyla orada tarihi doğru girerseniz zaten bir sonraki aşamaya gecemezsiniz. Yok tarihi yanlış girerseniz orada kontrol ederlerse hoş bir tablo ortaya çıkmaz.

• 7 Kasım cumartesine yaptırdım rezervasyonu.Bilgilendirme için çok teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bilgilendirme için Sağol hocam nasipte yokmuş demek ki

Tesekkurler bilgilendirme icin Test ederiz insallah rahat rahat :)

• Bir günde o arabanın ırzına geçerler.

• Araçlarda kasko yok sanırım...Zira "kusurlu olursanız sigorta devre dışı kalır" falan gibi bir cümle okudum...
    Abidik gubidik bir iş için böyle bir riske giremem doğrusu...Paşa paşa biner giderim kendi arabama...
  • Emanet malın canı popişinde olurmuş. Sonra al başına belayı. İnsanlık hali en ufak bi dalgınlık hayat karartır. Canına birşey olmadığına üzülür insan 110.000TL güzel para :)

• insignia ile 24 değil 16 saat öncelikle

ben de rezervasyon yaptırdım ama anahtar bırakma işi sıkıntı, ayrıca illa kendi üzerine olan araç mı gerekiyor onu bulamadım, kendi üzerime olan araç tamirde ben başka araçlayım gerçi sürekli kullandığım da bu, başkasının adına olan ruhsatla bir problem olur mu acaba bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.